ŪDENS AKTIVĀTORS

RUS    ENG    DE    ESP    LIT

ŪDENS AKTIVĀTORS – tā ir ierīce, kura ļoti viegli uzstādāma uz jaucējkrāna vai ūdensvada caurulēm un kura izmaina parastā ūdens struktūru.

ŪDENS AKTIVĀTORS

 Ūdens pēc magnētiskās apstrādes kļūst mīksts, garšīgs un lieliski remdē slāpes, ar nepieciešamo pH līmeni (7,1-7,5). Vienlaicīgi tas ir arī spēcīgs ANTIOKSIDANTS, kas ir lieliska ONKOLOGISKO saslimšanu profilakse.

     Amerikāņu zinātnieks Otto Varburgs vēl 1931.g. saņēma Nobela prēmiju par pētījumu rezultātiem, kas apstiprināja saikni starp pH līmeņiem organisma šķidrumos un onkoloģiskajām saslimšanām. Tika pierādīts, ka ja organisma pH līmenis ir vairāk kā 7,1 tad vēzis tajā neattīstas, ja vairāk kā 7,4 tad audzējs var vienkārši pazust. Viss ir pietiekami vienkārši.

Cilvēka organismā ir 70% ūdens. Tamdēļ no tā kāds ir šis ūdens ir lielā mērā atkarīgs ne tikai noteikta orgāna veselība  bet gan visa ķermeņa veselības stāvoklis kopumā.

Jebkura ūdens struktūra ir molekulu kopums, ko sauc par klasteru un zem elektroniska mikroskopa izskatās šādi :

ŪDENS AKTIVĀTORS

Parasts krāna ūdens, kas izgājis caur Aktivatora magnētiskajiem laukiem, iegūst izkusuša sniega, vai avota ūdeni, vai lietus ūdens struktūru.

ŪDENS AKTIVĀTORS

Pēc tam, kad ūdens iziet cauri Aktivatora magnētiskajiem laukiem tā molekulu klasteri sašķeļas uz atsevišķām molekulam.

ŪDENS AKTIVĀTORS

KĀPĒC TAS IR VAJADZĪGS KATRAM CILVĒKAM?

Atsevišķā ūdens molekulā vieglāk iekļūst caur šūnas membrānu nekā to klasteru molekulu kopums.

ŪDENS AKTIVĀTORS

    Novecošana un ar to saistītās slimības var apturēt vienīgi dzerot ikdienā aktivēto (strukturēto) ūdeni, kas ir maksimāli līdzīgs šūnu ūdenim organismā. 

ŪDENS AKTIVĀTORS

Pēc aktivācijas ūdens kļūst bioloģiski aktīvs

    Ūdens, kas tiek iegūts ar Aktivatora palīdzību ir visvairāk stabils, t.i. saglabā savas īpašības 24 stundas istabas tempratūrā. Ierīce ir kompakta un ērta lietošanai, to var ņemt līdzi, dodoties ceļā. 

Garantēti Aktivātors var atgriezt 90 dienu laikā (lasīt sadaļā «ATGRIEŠANA»).

     Aktivētajam ūdenim piemītošo īpašību virkne īpaši izpaužas cilvēka ķermeņa orgānos, pēc tam kad ūdens ir asimilējies organismā.

     Parasts krāna ūdens, kas izgājis caur aktivatora magnētiskajiem laukiem , iegūst izkusuša sniega vai lietus ūdens struktūru, un tā īpašības saglābājas 24 stundas gan sildot to gan karsējot.

Ļoti svarīgi nomainīt no cilvēka organisma izdalāmo ūdeni ar citu — labākas kvalitātes ūdeni.

1.   Pētījumi parādīja, ka Aktivēts ūdens veicina mazu akmeņu izdalīšanos no nierēm, aktivizē audu reģenerāciju, veicina sārņu un toksīnu daudzuma samazināšanos, nostiprina imūno sistēmu un pazemina holesterīna līmeni.

2.   Izrādījās, ka Aktivēta ūdens dzeršana palielina urīna izdalīšanos, normalizē arteriālo spiedienu, maina zāļu virknes farmakoloģisko iedarbību.

3.   Aktivētais ūdens un citi šķidrumi iegūst viendabīgu struktūru ar paaugstinātu tecēšanu un šķīšanas spēju, kā arī normalizē zarnu trakta un asinsrades sistēmas darbību, palēnina ādas novecošanos, matu izkrišanu, normalizē svaru.

4.   Asins par 89% sastāv no ūdens. Tas apgādā ķermeņa audus ar skābekli un barības vielām, kā arī savāc tajos uzkrājušos atlikumus – lūk, vēl viens iemesls lietot pašu labāko ūdeni.

Aktivētā ūdens lietošana uzlabo organisma veselības stāvokli jau pēc nedēļas.

Ūdenim pēc magnētiskās aktivācijas piemīt:

1. Antionksidanta, īmūnsistēmas darbības stimulējošas un attīrošas īpašības.
2. Normalizē vielmaiņas procesus kā arī stimulē šūnu atjaunošānos.
3. Uzlabo asinsriti audos.
4. Pastiprina attīrošo aknu funkciju.
5. Normalizē šūnu enerģētisko potenciālu.
6. Aktivizē organisma bioprocesus, pazemina asinsspiedienu.
7. Mīkstina ādu, likvidē blaugznas kā arī padara matus zīdainus.

    Aktivātora magnētiskie lauki rada lietus vai atkusuša ūdens struktūru.

Detalizētāk lasiet — «Kas notiks ar Jūsu organismu, ja sāksiet lietot tikai AKTIVĒTO ŪDENI». Šeit >>>>>

    1. Caur magnētiskajiem laukiem Aktivētā ūdens unikālās īpašības ir izpētītas un pierādītas pasaules vadošajos zinātniski-pētnieciskajos centros (sīkāk lasiet sadaļā «VESELĪBA»).

ŪDENS AKTIVĀTORS

    2. Mazgājot veļu ar Aktivātoru jāpatērē mazāk kaitīgu un alergēnu veļas pulveru. Nav nepieciešams «Calgon» un ūdens mīkstinātāji (sīkāk sadaļā «VEĻAS MAZGĀŠANA»)

ŪDENS AKTIVĀTORS

    3. Aktivātora apstrāde padara alkoholiskos dzērienus «maigākus», uzlabo to garšas īpašības, kā arī mazina paģiru sindromu (sīkāk sadaļā «SPIRTOTIE DZĒRIENI»).

ŪDENS AKTIVĀTORS

    4. Augu laistīšana ar šādu ūdeni veicina gan sakņu gan stublāju augšanu. Palielina ražu kā arī to pretestību pret dažāda veida slimībām (sīkāk sadaļā «AUGU LAISTĪŠANA»).

augu laitisana     Galvenā šo aktivātoru atšķirība — visu līdzīgo ūdens struktūras pārveidotāju produkts sanāk viens un tas pats — ūdens ar izmainītu struktūru, taču to cena ir daudz augstāka, nekā šiem Aktivātoriem.

Je pēkšņi nebūsiet apmierināti, garantēti preci var atgriezt 90 dienu laikā (lasīt sadaļā «ATGRIEŠANA»).

Ražots Latvijā

Ūdens Aktivātora kalpošanas termiņš ne mazāk kā 15 gadi.

Ražojam un realizējam Latvijā no 2008 gada.

Cena:

1 Ūdens Aktivators — 25,00 EUR

ŪDENS AKTIVĀTORS

2 Ūdens Aktivatori — 40,00 EUR

ŪDENS AKTIVĀTORS

Tālāk cena ir atkarīga no tā, cik iegādājaties aktivatorus

JŪS MAKSĀJAT TIKAI PRECES SAŅEMŠANAS BRĪDĪ PASTA NODAĻĀ!

ŪDENS AKTIVĀTORS

 PATENTI UN DOKUMENTI

Noklikšķiniet attēlus un tie palielināsies

Pieci svarīgi iemesli, kāpēc ūdens Aktivators ir nepieciešams katram:

1. Aktivētais ūdens – gatavais dabiskais materiāls priekš cilvēka šūnām. Kāpēc nepieciešams dzert vienkārši ūdeni un likt visiem ķermeņa orgānu sistēmām smagi strādāt lai to pārstrādātu, velti tērējot vairumu tik ļoti nepieciešamās mums enerģijas? Vai Jums ir grūti izdzert nepieciešamo ūdens daudzumu dienā kā to iesaka dietologi? Pateicoties aktivētajam ūdenim, jums to vajadzēs izdzert daudz mazāk.

2. Aktivētais ūdens palīdz aizsargāt Jūsu imūnsistēmu no vīrusiem kā arī aizkavē vēža šūnu veidošanos ogranismā. To pierāda ilggadējie zinānieku atklājumi. Vai Jūs vienmēr uzticējāties vitamīniem un antoksidantiem? Atcerieties, ka to uzsūkšanās organismā ir atkarīga no ūdens piepildījuma šūnās.

3. Aktivētais ūdens aisargā smadzeņu šūnas no iznīcināšanas. Mūsu smadzenes par 80% sastāv no ūdens, un pat mazākās smandzeņu šūnu “slāpes” var radīt neiroloģiskus traucējumus. Atcerieties, ka īstā novecošana – ir smadzeņu šūnu bojāeja to sliktās reģenerācijas rezultātā.

4. Aktivētais ūdens – svarīgs faktors īpaši dziļā sārņu izvades procesa no šūnām. Mūsdienu ekoloģija un pārtika sākotnēji neatstāj cilvēkam iespēju būt ilgstoši veselam.

5. Aktivētais ūdens – reāla iespēja veselīgai ilgdzīvošanai.

    Ūdens aktivatori ļauj koriģēt haotisko molekulu kārtību, kas atrodas ūdenī. Pēc aktivācijas ūdens kļūst bioloģiski aktīvs. Pēc aktivētā ūdens lietošanas mūsu organisms saņem enerģiju un kļūst spējīgs cīnīties ar dažādām slimībām, par kuru esamību mēs pat nenojaušam.
    Ūdens aktivators ir uz 15 gadu kalpošanas laiku. Nekādas maiņas detaļas nav nepieciešamas. Ūdens, kas iegūts ar aktivatora palīdzību, saglabā savu struktūtu 24 stundas istabas tempratūrā. Ierīce ir kompakta un ērta lietošanā, to vienmēr var paņemt līdzi ceļā.
     Novecošanas procesu kā arī iegūto slimību daudzumu var apturēt dabiskā veidā — iekdienā lietojot aktivētu (bioloģiski aktīvu) ūdeni, kura sastāvs ir maksimāli pietuvināts šūnu ūdenim organismā.

NEVAJAG NEKO IZDOMĀT VAI MAINĪT SAVĀ DZĪVĒ.

VIENKĀRŠI SĀCIET LIETOT CITU ŪDENI!

     Ūdens, kas tiek iegūts ar Aktivatora palīdzību ir visvairāk stabils, t.i. saglabā savas īpašības 24 stundas istabas tempratūrā. Ierīce ir kompakta un ērta lietošanai, to var ņemt līdzi, dodoties ceļā. 
     Novecošana un ar to saistītās slimības var apturēt vienīgi dzerot ikdienā aktivēto (strukturēto) ūdeni, kas ir maksimāli līdzīgs šūnu ūdenim organismā.

Šīs zināšanas speciāli slēpj un sagroza lai visi pirktu un pirktu vairāk zāļu.

ŪDENS AKTIVĀTORS

ŪDENS AKTIVĀTORS

 

DARBĪBAS PRINCIPS

Skābju-Sārmu Līdzsvaru, Un Jūsu Veselība
Lielākā daļa no mums nekad apsvērt skābes/sārma līdzsvaru mūsu asinis, bet pareizu pH ir būtisks aspekts, lai vispārējo veselību. Daudzi ārsti uzsver, cik svarīgi ir samazināt skābumu un palielinot sārmainība ar sārma diētu, jo līdzsvarotu pH, kas palīdz aizsargāt mūs no iekšpuses. Slimības un traucējumi, viņi saka, nevar iesakņoties, institūcija, kuras pH ir līdzsvarā.
Ko nozīmē «pH līdzsvaru»? Un kā jūs zināt, ja jūsu pH līmenis ir off? Labi, pH līdzsvaru attiecas uz pareizu līdzsvaru starp ķermeņa skābums un sārmainība. Turot ķermeņa veselīga pH līmeni, kas var palīdzēt novērst neveselīgas mikrobiem un organismu no uzplaukumu, audi un orgāni kļūst bojāti, minerālvielas no izsmelti, un jūsu imūnā sistēma tiek apdraudēta.
Daži veselības eksperti uzskata, ka mūsu pH līdzsvaru ir ļoti svarīgi, citi saka, ka tas ir ļoti būtiska, un tur ir daži, kas skaidri norāda, ka tas ir jautājums par dzīvi un nāvi. Tikai cilvēki, kuri nav uzsvērt sārmu/skābju līdzsvaru, kā centrālās veselībai ir quacks ka niekoties zāļu tableti, lai katru slims, narkotiku, par katru kļūdu.
pH stāv enerģijas ūdeņraža, kas ir mērījums, ūdeņraža jonu koncentrāciju organismā. Kopējais pH skalas ir diapazonā no 1 līdz 14, 7 uzskatāma par neitrālu. PH ir mazāks nekā 7 ir teikts, skāba un šķīdumi ar pH lielāks par 7. pamata vai sārmains. Mūsu ideāls pH līmenis ir nedaudz sārmains — 7.30-7.45. Kā jūs redzēsiet, tas ir galvenais, lai sabalansētu visas citas sistēmas.
1. Gremošanas Sistēma
Lielākā daļa gremošanas traucējumi, piemēram, gremošanas traucējumi, slikta dūša, vēdera uzpūšanās, kuņģa atviļņa, ir simptomi, ko izraisa skābes pārākumu kuņģa reģionā un nav pietiekami bāziskās minerālvielas zarnu traktā. Ja bāziskās minerālvielas no enzīmu bagāts pārtikas trūkst, tad aizkuņģa dziedzeris, būs izsmeltas, un, kad aizkuņģa dziedzeris ir izsmeltas, tā zaudē spēju atšifrēt pārtikas un pateikt ķermeņa, ko darīt ar to. Tas novedīs pie deģeneratīvām spirāli, entropija, kur orgāni kļūst sajaukt, un iekaisusi.
2. Asinsrites Sistēma
Skābums ir galvenais iemesls sirds slimības. Tas ir labi, ka daudzi tauki ir ļoti svarīgi un būtiski, sirds un asinsvadu veselībai. Labas tauki, kas var reāli palīdzēt dziedēt iekaisumu, kas ir pamatā aterosklerozes. Ja artērijas sabiezēt ar mēris nav reaģējot uz labo tauku, tas ir iekaisums, kas izveidota saskaņā ar iekšējo skābu vidi. Ķermenis reaģē uz skābumu, ko uzliku uz kuģiem ar taukskābju plāksnes, lai novērstu dzīvībai bīstamas noplūdes, kas apcietināšanas nenovēršamu nāvi, bet celms sirds, jo diafragmas atvērumu, lai iegūtu asins plūsmu caur ir šaurāks. Kad sirds kļūst pilnīgi izsmelta, tas ir pazīstams kā sirdslēkme.
3. Imūnā Sistēma
Skāba vide ir vairošanās vietu anaerobās patogēniem, tā kā augsta līmeņa ūdeņradi bagāta ķermeņa šķidrumos saglabāt slikti baktērijas neaktīvs. Vai slikti baktērijas un patogēnu inkubēt vai paliek neaktīva, viss ir atkarīgs no attiecību mobilo tālr. Dīgļa teorija ir šaurs skats, kas ir pieņemti ar pašreizējo medicīnas iestāde, kas ērti balstās uz peļņu sagriezt, sadedzināt, un indes pieeju slimības. Ķirurģija, starojums, un farmācijas narkotikas ir invazīvās pieeja, kas ir neefektīvas, jo tie darbojas pret organisma dabīgo funkciju, lai dziedēt sevi, un tā nespēj risināt pamata cēlonis un tikai ārstē simptomus.
4. Elpošanas Sistēma
Kad audi un orgāni tiek pārslogots, skābuma transporta skābekļa ir nožņaugta. Šī nosmakšanas ir šūnas nevar elpot pareizi. Katra šūna mūsu ķermenī nepieciešams, lai elpot jaunu skābekļa un skaidrs, skābā oglekļa dioksīda, lai darbotos pareizi. Ja attiecība skābums ir pārāk augsts, tad atkritumi veidā gļotas un infekciju un vīrusu veidot mūsu plaušas, kas noved pie saaukstēšanās, bronhīts, astma, u.c.
5. Skeleta Sistēma
Artrīts ir viena no visbiežāk izraisošām slimībām attīstītajās valstīs. Vārds artrīts ir «iekaisums kopīgu» un tiek izmantoti, lai aprakstītu sāpes, stīvumu un pietūkumu locītavās. Divi galvenie veidā, Reimatoīdo artrītu un Osteoartrītu. Abas formas ir saistītas ar pH līdzsvara un uzkrāšanas skābes noguldījumi locītavas un plaukstas. Tas ir uzkrāta skābes, kas bojā skrimšļu. Kad šūnas, kas ražo eļļošanas sinoviālā šķidruma un bursa šķidrumi ir skāba, šis nosacījums izraisa sausums, kas kaitina un uzbriest locītavām. Kad urīnskābes uzkrājas tā mēdz noguldījumu veidā, kristāli, kā stikla lauskas, kājām, rokām, ceļgaliem un atpakaļ.
6. Integumentary Sistēma
Parasti zinu, jo āda. Ja ķermeņa pH ir no bilances pēc tam veidot skābe izraisa iekaisumu un ādas ir mazāk spējīgi darboties kā dabiska barjera pret infekcijām. Kā rezultātā, āda mēdz izstrādāt bojājumi un čūlas, atvērtai ķermeņa virsmu, un veidošanos, ādas izsitumi rodas, piemēram, pimples vai izsitumi.
7. Nervu Sistēma
Skābums mazinās nervu sistēmu, atņemot tam enerģiju. Tas ir pazīstams arī kā «devitalizing» vai «enervation’. Tas padara fizisko, garīgo un emocionālo ķermeni ir vāja.
8. Ekskrēcijas Sistēmu
Tas ir arī pazīstams kā urīna sistēmu. Tas ir izgatavoti no vairākiem orgāniem, galvenais viens ir nieres. Nieres veikt uzdevumu šķidrumu filtrēšanas un attīrīšanas mūsu asinis. Ja organisms ir overwhelmed ar lieko skābes, kompensācijas mehānismi pavasara darbībā, viens no tiem ir atstājuši bāziskās minerālvielas no jūsu kauliem un dempinga viņiem asinīs. Ja tas notiek pietiekami bieži, minerālvielas veidot nierēs veidā sāpīgi nieru akmeņi.
9. Muskuļu Sistēma
Kad skābums palielinās muskuļu šūnu, tas traucē vielmaiņas sadalīšanās glikozes un skābekļa enerģija. Tas nozīmē, ka muskuļi darbojas slikti, jo skābā vidē. Sārma sistēma, no otras puses, ļauj daudz labāk aerobo metabolismu un enerģijas ķermeņa atgūšanos no spraiga izmantot.
10. Reproduktīvā Sistēma
Joprojām daudz pētījumu tiek darīts, lai noskaidrotu precīzu saikni starp seksuālo disfunkciju un skābumu un arī neauglību un skābums. Daudzi veselības aprūpes speciālisti, kas apgalvo, skābums ir saistīta ar trim dažādiem traucējumiem reproduktīvo veselību:
1. Samazinās vīriešu un sieviešu arousal.
2. Samazina seksuālo baudījumu un jo īpaši sieviešu apmierinātība/kulminācija.
3. Samazina auglību un palielina tendence miscarry.
Tur ir daudz vairāk, slimības un traucējumi, kas ir saistīti ar skābu nosacījums — katarakta, osteoporoze, podagra, vēzis, migrēnas, aizcietējums, rīta slimības, trieka, alerģijas, diabēts, aptaukošanās, u.c. Ar šo izpratni par to, kā skābuma ietekmē mūs, mēs visi varam izvēlēties, labi informēti un spējīgi veselīgu lēmumus par labsajūtu un iekšējo mieru, caur dziļi stiprināšana prakses, piemēram, joga un uztura.

Ieguvumi no ūdens uz cilvēku veselību

Ūdens ir nepieciešams elements, kas pastāv par jebkuru dzīvo organismu. Cilvēka organismā ir 65-70% ūdens. Kā daži zinātnieki joks, cilvēks ir tikai līdzeklis, kas pārvietojas ūdenī. Bet joki ir joki un fakti saka, ka, lai uzturētu veselību, cilvēkam ir nepieciešams dzert vismaz 2 litrus šķidruma dienā. Kāpēc mums vajag tik daudz ūdens?

Toksīnu izņemšanu

Cilvēka ķermenis ir pastāvīgi pakļauti daudz toksisku vielu. Rūpniecības iztvaikošanas, nav ļoti noderīgs pārtikas, automašīnu izplūdes-tā ir tikai neliela daļa no šīm kaitīgajām vielām, kas mūsu organismam regulāri ir, lai risinātu ar. Fakts ir tas, ka ļoti darbību cilvēka organismā nav atkritumu – bezmaksas ražošanu. Piedalās gremošanas procesā, piemēram, tik daudz toksisku vielu ražo, ka bez to savlaicīga izvešana, self-saindēšanās notiek. Par laimi, ja jums ir pietiekami daudz ūdens, mūsu nieres veiksmīgi tikt galā ar uzdevumu, un kopā ar urīnu izvadīti no organisma «ražošanas atkritumiem». Starp citu, vēl viens svarīgs ķermeņa detoksikācija – aknu – arī nevar pilnvērtīgi funkcionēt bez ūdens. Tātad, ja jūs vēlaties, lai regulāri tīra savu ķermeni no kaitīgām vielām, dzert ūdeni!

Universāls šķīdinātājs

Visas daudzi ķīmisku reakciju, kas nodrošina mūsu dzīvē, notiek tikai ūdens klātbūtnē. Visas vielas, kas pastāv tikai korpuss veidā risinājumus. Ēkas muskuļus, kaulus, ādu, atjauno bojātos audus, sintēzes hormonu, fermentu, starpnieki – tas viss nepieciešams ūdens.

Veselības sirdi un asinsvadus

Savādi pietiekami, ūdens var saukt par vienu no līdzekļiem, lai novērstu aterosklerozes un visas tās komplikācijas. Kad mēs dzert pietiekami daudz ūdens, asinis kļūst par labu vaislas, kas novērš veidošanos aterosklerotisku plāksnes, un tāpēc samazina risku saslimt ar asinsvadu negadījumu, piemēram, sirdslēkmes un insults.

Tās elastību un mobilitāti locītavās

Katrs kopīgais ir locītavu šķidruma-veida lubrikantu, ar kuru locītavu virsmām, slaidu viegli. Šķidruma trūkums organismā izraisa izmaiņas locītavu šķidruma, tās sabiezējums. Kopīgā pārvietojas ar grūtībām, kas ierobežo mūsu darbību un rada daudzas nevajadzīgas problēmas.

Uzturs ķermeņa audiem

Asinis ir galvenais Pārvadātājs skābekli un barības vielas ķermeņa audu. Ja mēs dzeram maz šķidruma, asinis sabiezē, un šajā valstī ir jau grūti iekļūt mazākajiem kuģiem-arteriolu un kapilāru, kas faktiski dod orgānu un audu viss, kas viņiem nepieciešams dzīvē. Turklāt ļoti absorbciju uzturvielas un skābekli audus, ir nepieciešams daudz ūdens.

Gremošanu

Ūdens ir būtisks elements, lai nodrošinātu normālu funkcionēšanu gremošanas sistēmu. Ar tās palīdzību, iztvaicējot pārtikas notiek, to atšķaida tā, turklāt, pēdējā daļa, zarnu, tur jābūt pietiekami daudz šķidruma, lai izcelt visu nevajadzīgo.
Ja jūs ciešat no aizcietējumiem, pievērsiet uzmanību, lai jūsu dzeršanas režīms. Vai jūs dzert pietiekami daudz ūdens? Varbūt pirms izlemšanas par ārstēšanu ar caurejas, tas būs pietiekami, lai vienkārši palielinātu šķidruma patēriņu.

Imunitāti un ūdens

Ūdens nodrošina imūno sistēmu. Pirmkārt, imūnās struktūrām, kas tiek veikta, izmantojot ķermeņa ar asinīm, un mēs jau uzzinājām, cik grūti ir biezas asinis, lai nokļūt, ka plūsma ir par mazu kuģu. Otrkārt, ļoti veidošanās, šūnu imūnās sistēmas vajadzībām šķidrumus. Treškārt, saindēšanās organismā, kas rodas sakarā ar nepietiekamu urīna un neatbilstoša pārcelšanās nevajadzīgu vielu ar krēslu, nomāc imūnsistēmu. Secinājums: ja vēlaties saņemt mazāk, dzert vairāk ūdens.

Ūdens ir ķermeņa temperatūras regulators

Kad tu sporto vai apkārtējās vides temperatūra ir off-mērogu, organisms tiek pasargāts no pārkaršanas, sviedriem. Sviedri iztvaiko no ādas virsmas, un tādējādi atvēsina ķermeni. Starp citu, neaizmirstiet, ka sviedri ir vēl viens līdzeklis, kā likvidēt toksīnus. Dot savu ķermeņa iespēju sviedri – tas ir nepieciešams. Un šī dzert ūdeni.

Ūdens-uzticīgs palīgs novājēt

Ja jūs nolemjat, lai zaudēt svaru, iet uz diētu un sportot, neaizmirstiet par ūdens. Ūdens ir labs tauku dedzināšanas stimulants. Protams, svara zudums, jums būs nepieciešams strādāt – skriet, iet Velosipēdu vai fitnesa nodarbības, apmeklēt trenažieru zāli. Tomēr efektivitāte no jūsu apmācības būtiski palielināsies, ja jūs dzert pietiekami daudz ūdens.

Smadzenes arī ir ūdens

Galvassāpes, vājums, zaudējumu intelektuālā efektivitāte – tas, ko var sagaidīt no īpašnieka dehidrēts ķermeņa. Veicot nervu impulsus, sarežģītas ķīmiskas reakcijas, kas notiek uz Centrālo nervu sistēmu, piegādājot skābekli smadzenēm – tas viss arī ir nepieciešams ūdens.

Atbalsts skaistumu ādu

Cik jauki ir elastīga elastīga āda! Protams, lai saglabātu skaistumu ādu, mēs regulāri izmantot dažādus kosmētikas līdzekļus, apmeklējiet cosmetologists, bet neaizmirsīsim par to, cik svarīgi ūdens. Ūdens izmantošanai nepieciešamo apjomu nodrošina mūsu ādu ar mitrumu, uzlabot procesus, kolagēna veidošanos, paātrināt atveseļošanos, palīdz cīnīties pret priekšlaicīgu ādas novecošanas procesu.

Kā, lai dzert jūsu ķermeņa?

1.Ātrums, ūdens patēriņš persona-2 litri ūdens dienā. Šis standarts ir būtiska, lai persona ar ķermeņa svaru 65-70 kg. Ja jums ir daudz lielākas, tad aprēķināt jūsu ikdienas prasību pats, ņemot vērā to, ka par katru kilogramu svaru, jums būs nepieciešams, 30 g ūdens. Piemērs: jūs, kas sver 90 kg. 90×30=2700 ml ūdens.

2.Sāciet savu rītu nevis ar Tasi kafijas, bet ar glāzi tīra ūdens. Tā jums palīdzēs organismam Pamosties, smadzenes, lai nopelnītu pilnā spēkā, un zarnas un kuņģa sagremot Brokastis.

3.Pat ja esat ļoti aizņemts cilvēks, neaizmirstiet, ka jums ir nepieciešams, lai izpildītu jūsu ūdens patēriņš standarta. Šis plāns var tikt pārsniegts – veselīgs nierēm būs viegli tikt galā ar kādu lieko šķidrumu. Nevar atrauties no datora, un telefons nepārtraukti zvana, prasa steidzamu risinājumu, lai jaunas problēmas? Pēc tam krājumi uz ūdens jau iepriekš, un nodot to uz darbvirsmas. Jums nav iet visur, un ļoti klātbūtne ūdenī starp svarīgākajiem dokumentiem atgādinās jums nepieciešams jūsu ķermeņa šķidrumā.

4.Ja jūs rezultātā aktīvu dzīvesveidu un sportot, atcerieties, ka jūsu ķermeņa vajadzībām, vēl vairāk ūdens – jo liela daļa no tā tiek zaudētas ar sviedriem un ātra elpošana. Add to, ka vismaz 2 litri vismaz 2 krūzes.

5.Laikā slimības, īpaši paaugstināta ķermeņa temperatūra, kas jums tiešām ir nepieciešams daudz ūdens. Atcerieties, ka šajā situācijā ūdens ir viens no svarīgākajiem medikamentiem. Baktērijām vai vīrusiem, kas plosās jūsu organisms izdala lielu daudzumu toksīnu, tāpēc jūs tikko staigāt un visu ķermeni, ir sāpes. Lai novērstu visas šīs neglītumu no ķermeņa, dzert vairāk šķidruma. Ja jūs nevēlaties, lai ēst – neēd, rezerves uzturvielu jūsu organismā būs ilgt dažas dienas. Bet sev dzērienu. Nevar dzert ūdeni, dzert tēju ar citronu, sulas, sulu, vistas zupa ir tas, kas jums patīk. Nepalīdz baktērijas, lai uzvarētu, jums, palīdzēt labāk jūsu nierēm normāli strādāt.

6.Apstākļos, sausa gaisa, palielināt ūdens patēriņu šādos apstākļos, jūsu organisms zaudē daudz šķidruma ar elpošanu un svīšanu. Piemērs: salonā ir ļoti sauss gaiss, tāpēc lidojumu pavadoņi tik bieži pasažieriem piedāvātu ūdens, sulas vai tējas.

7.Dažas slimības, kas nepieciešams mums, lai ierobežotu ūdens patēriņu. Ja nieru funkcija ir traucēta, sirds nevar tikt galā ar savu darbu, un tūska uz kājām, tas, protams, ir iemesls, lai klausītos ārsta ieteikumus attiecībā uz uzturu, un tikai dzeršanas režīms.

8.Izvēlēties pareizo ūdeni dzert. Protams, iet un vārīta ūdens, bet tas ūdens ir «miris», un bez garšas – jums nav dzert daudz. Pirkt ūdeni pudelēs, un vēl labāk, ja jums ir iespēja, lai regulāri krājumi par ūdeni no dabīgiem avotiem. Tas ir prieks dzert šādu ūdeni. Tomēr, jāatceras, ka pavasarī, kad sniegs kūst intensīvi, pat ūdens no dabīga avota, var būt bīstama, jo pastāv liela iespējamība, ka piesārņojums ar saturu lielam skaitam patogēno baktēriju, kas izraisa zarnu trakta darbības traucējumi.

9.Dzert ūdeni visas dienas garumā. Neievēro šo dienas plānu, vienu sēdi – ja jūs pārvaldāt, lai dzert pusi jūsu ikdienas ūdeni uz pāris minūtēm, tad pēc pusotru stundu nieres dos šķidrumu ārā, un jūsu ķermeņa būs drīz atkal cieš no ūdens trūkuma.

Dzert ūdeni, saglabāt savu veselību!