ŪDENS AKTIVĀTORS

ŪDENS AKTIVĀTORS – tā ir ierīce, kura ļoti viegli uzstādāma uz jaucējkrāna vai ūdensvada caurulēm un kura izmaina parastā ūdens struktūru.

Dzeramais ūdens pēc magnētiskās apstrādes kļūst mīksts, garšīgs un lieliski remdē slāpes, ar nepieciešamo pH līmeni (7,1-7,5). Vienlaicīgi tas ir arī spēcīgs ANTIOKSIDANTS, kas ir lieliska ONKOLOGISKO saslimšanu profilakse.

Dzeramais ūdens pēc magnētiskās apstrādes

     Amerikāņu zinātnieks Otto Varburgs vēl 1931.g. saņēma Nobela prēmiju par pētījumu rezultātiem, kas apstiprināja saikni starp pH līmeņiem organisma šķidrumos un onkoloģiskajām saslimšanām. Tika pierādīts, ka ja organisma pH līmenis ir vairāk kā 7,1 tad vēzis tajā neattīstas, ja vairāk kā 7,4 tad audzējs var vienkārši pazust. Viss ir pietiekami vienkārši.

Cilvēka organismā ir 70% ūdens. Tamdēļ no tā kāds ir šis dzeramais ūdens ir lielā mērā atkarīgs ne tikai noteikta orgāna veselība  bet gan visa ķermeņa veselības stāvoklis kopumā.

Jebkura ūdens struktūra ir molekulu kopums, ko sauc par klasteru un zem elektroniska mikroskopa izskatās šādi :

Parasts krāna ūdens, kas izgājis caur Aktivatora magnētiskajiem laukiem, iegūst izkusuša sniega, vai avota ūdeni, vai lietus ūdens struktūru.

udens aktivators

Pēc tam, kad ūdens iziet cauri Aktivatora magnētiskajiem laukiem tā molekulu klasteri sašķeļas uz atsevišķām molekulam.

KĀPĒC TAS IR VAJADZĪGS KATRAM CILVĒKAM?

Atsevišķā ūdens molekulā vieglāk iekļūst caur šūnas membrānu nekā to klasteru molekulu kopums.

    Novecošana un ar to saistītās slimības var apturēt vienīgi dzerot ikdienā aktivēto (strukturēto) ūdeni, kas ir maksimāli līdzīgs šūnu ūdenim organismā. 

Pēc aktivācijas dzeramais ūdens

Pēc aktivācijas dzeramais ūdens kļūst bioloģiski aktīvs

    Dzeramais ūdens, kas tiek iegūts ar Aktivatora palīdzību ir visvairāk stabils, t.i. saglabā savas īpašības 24 stundas istabas tempratūrā. Ierīce ir kompakta un ērta lietošanai, to var ņemt līdzi, dodoties ceļā. 

Garantēti Aktivātors var atgriezt 90 dienu laikā (lasīt sadaļā «ATGRIEŠANA»).

     Aktivētajam ūdenim piemītošo īpašību virkne īpaši izpaužas cilvēka ķermeņa orgānos, pēc tam kad ūdens ir asimilējies organismā.

     Parasts krāna ūdens, kas izgājis caur aktivatora magnētiskajiem laukiem , iegūst izkusuša sniega vai lietus ūdens struktūru, un tā īpašības saglābājas 24 stundas gan sildot to gan karsējot.

Ļoti svarīgi nomainīt no cilvēka organisma izdalāmo ūdeni ar citu – labākas kvalitātes ūdeni.

1.   Pētījumi parādīja, ka Aktivēts dzeramais ūdens veicina mazu akmeņu izdalīšanos no nierēm, aktivizē audu reģenerāciju, veicina sārņu un toksīnu daudzuma samazināšanos, nostiprina imūno sistēmu un pazemina holesterīna līmeni.

2.   Izrādījās, ka Aktivēta ūdens dzeršana palielina urīna izdalīšanos, normalizē arteriālo spiedienu, maina zāļu virknes farmakoloģisko iedarbību.

3.   Aktivētais dzeramais ūdens un citi šķidrumi iegūst viendabīgu struktūru ar paaugstinātu tecēšanu un šķīšanas spēju, kā arī normalizē zarnu trakta un asinsrades sistēmas darbību, palēnina ādas novecošanos, matu izkrišanu, normalizē svaru.

4.   Asins par 89% sastāv no ūdens. Tas apgādā ķermeņa audus ar skābekli un barības vielām, kā arī savāc tajos uzkrājušos atlikumus – lūk, vēl viens iemesls lietot pašu labāko ūdeni.

Aktivētā dzeramais ūdens lietošana uzlabo organisma veselības stāvokli jau pēc nedēļas.

Ūdenim pēc magnētiskās aktivācijas piemīt:

1. Antionksidanta, īmūnsistēmas darbības stimulējošas un attīrošas īpašības.
2. Normalizē vielmaiņas procesus kā arī stimulē šūnu atjaunošānos.
3. Uzlabo asinsriti audos.
4. Pastiprina attīrošo aknu funkciju.
5. Normalizē šūnu enerģētisko potenciālu.
6. Aktivizē organisma bioprocesus, pazemina asinsspiedienu.
7. Mīkstina ādu, likvidē blaugznas kā arī padara matus zīdainus.

    Aktivātora magnētiskie lauki rada lietus vai atkusuša ūdens struktūru.

Detalizētāk lasiet – “Kas notiks ar Jūsu organismu, ja sāksiet lietot tikai AKTIVĒTO ŪDENI”. Šeit >>>>>

    1. Caur magnētiskajiem laukiem Aktivētā dzeramais ūdens unikālās īpašības ir izpētītas un pierādītas pasaules vadošajos zinātniski-pētnieciskajos centros (sīkāk lasiet sadaļā “VESELĪBA”).

    2. Mazgājot veļu ar Aktivātoru jāpatērē mazāk kaitīgu un alergēnu veļas pulveru. Nav nepieciešams “Calgon” un ūdens mīkstinātāji (sīkāk sadaļā “VEĻAS MAZGĀŠANA”)

    3. Aktivātora apstrāde padara alkoholiskos dzērienus “maigākus”, uzlabo to garšas īpašības, kā arī mazina paģiru sindromu (sīkāk sadaļā “SPIRTOTIE DZĒRIENI”).

    4. Augu laistīšana ar šādu ūdeni veicina gan sakņu gan stublāju augšanu. Palielina ražu kā arī to pretestību pret dažāda veida slimībām (sīkāk sadaļā “AUGU LAISTĪŠANA”).

augu laitisana     Galvenā šo aktivātoru atšķirība – visu līdzīgo ūdens struktūras pārveidotāju produkts sanāk viens un tas pats – ūdens ar izmainītu struktūru, taču to cena ir daudz augstāka, nekā šiem Aktivātoriem.

Je pēkšņi nebūsiet apmierināti, garantēti preci var atgriezt 90 dienu laikā (lasīt sadaļā «ATGRIEŠANA»).

Ražots Latvijā

Ūdens Aktivātora kalpošanas termiņš ne mazāk kā 10-15 gadi.

Ražojam un realizējam Latvijā no 2008 gada.

Cena:

1 Ūdens Aktivators — 25,00 EUR

2 Ūdens Aktivatori — 40,00 EUR

Tālāk cena ir atkarīga no tā, cik iegādājaties aktivatorus

JŪS MAKSĀJAT TIKAI PRECES SAŅEMŠANAS BRĪDĪ PASTA NODAĻĀ!

 PATENTI UN DOKUMENTI

Pieci svarīgi iemesli, kāpēc ūdens Aktivators ir nepieciešams katram:

1. Aktivētais dzeramais ūdens – gatavais dabiskais materiāls priekš cilvēka šūnām. Kāpēc nepieciešams dzert vienkārši ūdeni un likt visiem ķermeņa orgānu sistēmām smagi strādāt lai to pārstrādātu, velti tērējot vairumu tik ļoti nepieciešamās mums enerģijas? Vai Jums ir grūti izdzert nepieciešamo ūdens daudzumu dienā kā to iesaka dietologi? Pateicoties aktivētajam ūdenim, jums to vajadzēs izdzert daudz mazāk.

2. Aktivētais dzeramais ūdens palīdz aizsargāt Jūsu imūnsistēmu no vīrusiem kā arī aizkavē vēža šūnu veidošanos ogranismā. To pierāda ilggadējie zinānieku atklājumi. Vai Jūs vienmēr uzticējāties vitamīniem un antoksidantiem? Atcerieties, ka to uzsūkšanās organismā ir atkarīga no ūdens piepildījuma šūnās.

3. Aktivētais dzeramais ūdens aisargā smadzeņu šūnas no iznīcināšanas. Mūsu smadzenes par 80% sastāv no ūdens, un pat mazākās smandzeņu šūnu “slāpes” var radīt neiroloģiskus traucējumus. Atcerieties, ka īstā novecošana – ir smadzeņu šūnu bojāeja to sliktās reģenerācijas rezultātā.

4. Aktivētais dzeramais ūdens – svarīgs faktors īpaši dziļā sārņu izvades procesa no šūnām. Mūsdienu ekoloģija un pārtika sākotnēji neatstāj cilvēkam iespēju būt ilgstoši veselam.

5. Aktivētais dzeramais ūdens – reāla iespēja veselīgai ilgdzīvošanai.

    Ūdens aktivatori ļauj koriģēt haotisko molekulu kārtību, kas atrodas ūdenī. Pēc aktivācijas ūdens kļūst bioloģiski aktīvs. Pēc aktivētā ūdens lietošanas mūsu organisms saņem enerģiju un kļūst spējīgs cīnīties ar dažādām slimībām, par kuru esamību mēs pat nenojaušam.
    Ūdens aktivators ir uz 10-15 gadu kalpošanas laiku. Nekādas maiņas detaļas nav nepieciešamas. Ūdens, kas iegūts ar aktivatora palīdzību, saglabā savu struktūtu 24 stundas istabas tempratūrā. Ierīce ir kompakta un ērta lietošanā, to vienmēr var paņemt līdzi ceļā.
     Novecošanas procesu kā arī iegūto slimību daudzumu var apturēt dabiskā veidā – iekdienā lietojot aktivētu (bioloģiski aktīvu) ūdeni, kura sastāvs ir maksimāli pietuvināts šūnu ūdenim organismā.

NEVAJAG NEKO IZDOMĀT VAI MAINĪT SAVĀ DZĪVĒ.

VIENKĀRŠI SĀCIET LIETOT CITU ŪDENI!

     Ūdens, kas tiek iegūts ar Aktivatora palīdzību ir visvairāk stabils, t.i. saglabā savas īpašības 24 stundas istabas tempratūrā. Ierīce ir kompakta un ērta lietošanai, to var ņemt līdzi, dodoties ceļā. 
     Novecošana un ar to saistītās slimības var apturēt vienīgi dzerot ikdienā aktivēto (strukturēto) ūdeni, kas ir maksimāli līdzīgs šūnu ūdenim organismā.

Šīs zināšanas speciāli slēpj un sagroza lai visi pirktu un pirktu vairāk zāļu.

 

DARBĪBAS PRINCIPS

Kāda dzeramais ūdens ir labākais un kādu ūdeni mēs dzeram?

Ūdens ir nepieciešams dzīvībai. Lai dzert noderīgu veselībai ūdeni, tās vispirms nepieciešams attīrīt.

Cilvēka veselības stāvokli lielā mērā atkarīga no kvalitātes patērētā dzeramā ūdens.

Labums attīrītā dzeramā ūdens

Tīra saldūdens un dzeramā ūdens ne tik sen tika uzskatīta par neizsmeļams dabas resurss, bet cilvēce un tās pārvērta deficīts un priekšmetu nopietna biznesa konkurence. Arvien vairāk pasaules reģioniem piedzīvo akūtu trūkumu tīrā dzeramā ūdens ne tikai apūdeņot savu teritoriju, bet arī dzert. Tēma dzeramā ūdens kvalitātes aktuāls arī mūsu valstī. Bet atbilde uz jautājumu “Kāda dzeramais ūdens ir labākais un kādu ūdeni vajag dzert?”interesējas arvien vairāk cilvēku.

Pie tam, lai mūsu valsts deficīts kvalitatīva dzeramā ūdens izstrādāta mākslīgi, ne viņas dabas trūkums, bet gan caur sabrukuma un novecošanas visas sistēmas, ūdens attīrīšanas iekārtas, cauruļvadu sistēmas, vāja valsts kvalitātes kontroles pārdotās dzeramā ūdens filtri, lai tās nodzēstu. Rezultātā, arvien vairāk iedzīvotāju ir spiesti meklēt veidus, kā pārvarēt šo problēmu.

Cilvēki dažādi cenšas iegūt tīru dzeramo ūdeni, lai to izdarītu, viņas aizstāv, vāra, sasaldē ledusskapī, dezinficē марганцовкой, izfiltrēt, kas кувшинных vai filtriem uz krānus, stacionārs “ligzda” filtrēšanas sistēmas, kas parasti atrodas zem izlietnes, atved ūdeni mājās no avotiem un akām. Pie tam ne visas minētās metodes noved pie vēlamā rezultāta.

Piemēram, lai apstrādātu krāna dzeramo ūdeni марганцовкой bezjēdzīga, jo tā jau обеззаражена hloru, un pievienojot mangāns, var uzklāt papildus kaitējumu savai veselībai. Nostādināšana un novārīšana noved lielākā daļa, lai atbrīvotos no liekā hlora, kā arī piespiež daži savienojumi izkrist nogulsnes, bet vārīts dzeramais ūdens izrādās pilnīgi trūkst skābekļa. Patiesībā pastāv metodikas iegūtu tā saukto kušanas dzeramā ūdens, un viņa tiešām būs tīrāks ūdens, bet tas ir sarežģīts daudzpakāpju tehnoloģiskais process, kuru īstenošana dzīvojamās apstākļos bez speciāla aprīkojuma nav pieejams, jo vairāk неспециалистам.

Dzeramais ūdens no dabīgiem avotiem

Jebkura avota ūdens pirms lietošanas vajadzētu iziet pilnu laboratorijas analīzes uz pilnvērtību un drošību, jo informācija par to, ka jebkura avota ūdens joprojām ir daudz veselīgāk, nekā krāna, ir mīts. Avota ūdens var būt pat vairāk kaitīgi, izraisīt inficēšanos, saindēšanās, желче – vai nu nierakmeņu slimības vai nieru mazspēju. Tādēļ, ja jums ir ūdens no atvērtā koda patika garša, tas joprojām ir vērts ņemt to paraugu uz specializētu laboratoriju, pirms sākt regulāri lietot.

Galvenais dzeramais ūdens gandrīz jebkura pilsētas avota vai rūpniecības zonas ir potenciāli bīstama veselībai.
Turklāt, tās sastāvs mainās atkarībā no vides situāciju, kontrolēt kuru, pēc būtības, nav iespējams: ir rodņik jebkurā brīdī var nokļūt mēslojumu, ķimikālijas un citi spēj kaitēt veselībai vielas.

Dzeramais ūdens no krāna

Kvalitātes krāna dzeramā ūdens ir stipri atšķirīgs. Visos reģionālajos centros ir dažāds nolietojums ūdensapgādes sistēmas, tālu nav vienādas iespējas uzlabot ūdens attīrīšanas iekārtas, bet pats galvenais — dažādas īpašības visvairāk dzeramā ūdens un vides iekārtojums. Kopumā dzeramais ūdens no krāna nav spējīgs nodarīt būtisku kaitējumu organismam, ja tās iepriekš ir nosargāt pāris stundas atsevišķā tīrā traukā. Pa to laiku no viņas улетучатся hlora savienojumu.

Ļoti vēlams, lai produkti hlorēšana uzkrājas organismā, jo tas var nelabvēlīgi ietekmēt reproduktīvo funkciju gan vīriešiem, gan sievietēm. Tāpēc būs labāk, ja dzeramais ūdens no krāna notiks papildus attīrīšanu caur filtru. Tad šaubas par dzeramā ūdens nepaliek, bet galvenais — nav panīkst tās minerālvielu saturs, kā tas notiek, ja vārot vai tīrot pēc reversās osmozes principa.

Filtrētais dzeramais ūdens

Sadzīves filtri ir dažāda veida, lai labotu no ūdens ķīmiskus un mehāniskus piemaisījumus, un dažos gadījumos, bagātināt to ar veselīgiem mikroelementiem. Filtrētais dzeramais ūdens ir daudz patīkamāki pēc garšas un drošāk veselībai, nekā krāna dzeramais ūdens pudelēs un pat dzeramais dzeramais ūdens pudelēs.

Dzeramais ūdens no filtriem kannas

Darbības princips ir šāda filtra vienkārša: uz augšu no krūzes klāj parasts dzeramais ūdens, kas, ejot caur uzgali-filtrs, nokļūst apakšējā daļa no krūkas.

Funkcionālo pielietojumu maināmi kārtridži dažādi:

standarta dzeramā ūdens attīrīšanas;
lai novērstu smago metālu sāļiem un dzelzs dzeramā ūdens;
lai samazinātu cietību, dzeramā ūdens;
lai nodzēstu un дозированного pievienot noderīgu vielu dzeramā ūdens;
īpašu dzeramā ūdens attīrīšanas bērniem.

Ar filtra palīdzību-krūzes, jūs varēsiet attīrīt dzeramo ūdeni no hlora, kaitīgu mikroelementu, pārlieku stingrību un pat baktērijas. Ir kasetes, kas ļauj ne mainīt ph, pievienot dzeramo ūdeni nepieciešamos elementus, piemēram, fluors, magnijs.

Ūdens filtri dzeramā ūdens

Šis filtrs ir uzstādīts zem izlietnes un iesniedz jau attīrītu dzeramo ūdeni tieši no krāna. Parasti kopā ar фильтроэлементами uzstādīti papildu “dzeršanas” krāniem, lai nav jātērē resurss filtra uz tehniskajām vajadzībām.

Veidi  dzeramā ūdens:

standarta tīrīšanas: pārcelšanās lielām mehāniskām daļiņām, aktīvā hlora, smago metālu jonu dzeramā ūdens;
papildu tīrīšana no augsta dzelzs koncentrācija dzeramajā ūdenī;
lai samazinātu cietību, dzeramā ūdens;
papildus attīrīšanai no organiskiem un hlora organisko savienojumu un citu dzeramajā ūdenī .
Ūdens filtri ir izstrādāti, lai efektīvi un dziļi attīra dzeramo ūdeni (gandrīz visi no tiem ir trīs pakāpes attīrīšanu). Nosakot šādu filtru, jūs atbrīvosieties no nepatīkama aromāta un garšas dzeramā ūdens, no jonu toksisko metālu, to pārlieku stingrību un satura tajā dzelzs. Šajā attīrošie elementi padara dzeramo ūdeni ir pārāk mīksta.

Ja esat nolēmis nodot mājās filtru zem izlietnes, tad, tāpat kā gadījumā ar filtriem-кувшинами, vispirms būtu ieteicams veikt sastāva analīze, dzeramā ūdens. Tas ļaus jums izvēlēties piemērotus viņam tips фильтроэлемента.

Resurss maiņas kārtridžiem — līdz gada izmantošanu, ņemot vērā to, ka filtrēšanas ātrums ir aptuveni divus litrus dzeramā ūdens minūtē.

Filtri-uzgaļi krānu dzeramā ūdens
Šajā gadījumā kompakts caurplūdes filtru pievienojas parastā krānam, izmantojot speciālu adapteri.

Piemēram, dzeramā ūdens filtri mēdz būt:

standarta (attīrīšanai no hlora un smago metālu jonu);
baktericīda;
papildus ūdeni mīkstinošas;
Filtri-uzgaļi tiek izmantoti, lai novērstu nepatīkamu piegaršu, smaku dzeramā ūdens, lai tās attīrītu no kaitīgo ķīmisko un organisko savienojumu. Tipa izvēle фильтроэлемента ir atkarīgs no avota ūdens īpašības jūsu mājās.

Kalpošanas standarta uzgaļi vidēji sastāda aptuveni sešus mēnešus, kā tas ir līdz 1500 litriem ūdens.

Pudelēs pildīta dzeramā ūdens

Kopējā nacionālā apvienība ģenētisko drošības brīdina, ka dzeramā ūdens kvalitāte, продающейся plastmasas vai pat stikla traukā, bieži vien sliktāks, nekā parastu krāna dzeramā ūdens. Neapmierinoši secinājumus apstiprināja arī nesen veiktā pētījumā bezpeļņas partnerības jomā, kvalitātes kontroles un drošības precēm un pakalpojumiem. Saskaņā ar veiktās analīzes rezultātiem, dzeramā ūdens sastāvā ir seši no desmit vienībām pudelēs pildīta dzeramā ūdens neatbilst obligāta prasībām. Bez tam, normatīvajos dokumentos nav normas par to, kā pārbaudīt pudelēs pildīta dzeramā ūdens trihalomethanes un toksiska iedarbība, kas noņem visas garantijas par drošību šajā dzeramā ūdens un, pat ņemot vērā to pīkstošs tīru.

Skaits viltojumu pazīstamu zīmolu dzeramā ūdens atkarībā no reģiona sasniedz 20% no kopējām pārdotās produkcijas (pieciem gadiem šis skaitlis bija trīs reizes lielāks), bet līdz pat divām trešdaļām no visa legālu pudelēs pildīta ūdens mūsu valstī notiek ne pēc deklarētās un apstiprinātās tehnoloģijas. Tāpēc, lai pērk salīdzinoši drošu dzeramo ūdeni no pudelēm, dariet to tikai lieliem cienījamu veikalos, kas tās iepērk tieši no ražotājiem.

Pudelēs pildīta dzeramā ūdens ir šādām kategorijām:

Minerālūdens, dzeramā ūdens, var saukties par ūdens, kas tiek iegūts no pazemes ūdens slāņu vai baseini (saldūdens atsperes un artēziskās akas), saglabājot visas sākotnējās bioķīmisko un органолептических īpašības. Turklāt minerālūdens dzeramais ūdens pieder pie vienas no četrām grupām: ēdamistaba dzeramajā ūdenī attiecas ūdens ar минерализацией līdz vienu gramu uz litru, ar minerālo ēdamistaba ar dzeramo ūdeni — ar минерализацией no viena līdz diviem gramiem uz litru, minerālu ārstnieciski-ēdamistaba — no diviem līdz astoņiem gramiem uz litru, ar minerālu ārstnieciskās dzeramā ūdens — ūdens ar минерализацией no astoņiem gramiem uz litru (tāds ūdens visā pasaulē pārdoti tikai aptiekās).

Mākslīgi mineralizētu dzeramo ūdeni apzīmē ar svaigu dzeramo ūdeni, “продавленную” caur обратноосмотические membrānas filtri un pēc tam mākslīgi bagātināti ar minerālvielām, lai modelētu tās dabisko īpašību un kompensētu zaudēto mikro – un макроэлементного sastāvu.
Dzeramo ūdeni sauc par ūdens, kas notika dziļu attīrīšanu no visiem potenciāli bīstamu ķīmisko savienojumu — tas var būt nāk no centrālā avota ūdens no artēziskā urbuma, minerālūdens avota vai бювета. Ir skaidrs, ka lielākā procentuālā daļa dzeramā ūdens veido доочищенную ūdeni no ūdensvada. Šī iemesla dēļ sadalīja dzeramo ūdeni divās kategorijās: pirmajā (ēdamistaba ūdens) un augstāko. Pirmajā kategorijā dzeramā ūdens atļauts ražot no krāna ūdens, “обезжелезивая”, mīkstinot, noņemot no tās hlors, pēc tam atkārtoti обеззараживая ar uv gaismā vai jonu sudraba un daļēji atjaunojot zaudēto minerālu sastāvs. Dzeramais ūdens augstākās kategorijas ir ražots tikai un vienīgi no artēziskā urbuma un būt ne tikai par absolūti drošu, bet arī fizioloģiski pilnvērtīga mikro – un макроэлементному sastāvu.

Dzeramais ūdens no ūdens dzesētāju

ASV un eiropas Savienības valstīs šo avota ūdeni nav sastopami polietilēna traukos uz pusi vai uz pieciem litriem un vairāk 19 litru tilpuma бутылях, lai dzesētāji — visa viņa pārdod stikla traukā nelielā apjoma un par attiecīgu naudas summu. Nevajag naivi domāt, ka ražotāji ievēro īpašu filozofiju pārdošanas. Viņi nevar iegūt dzeramo ūdeni no atlasītā artēziskās avota, расфасовывать to uz moderna aprīkojuma, pēc tam vest simtiem kilometru, un, ņemot vērā uzcenojuma pārdot veikalā par zemu cenu. Tas var būt iespējams tikai ar nosacījumu, ja avota tiešā tuvumā punkta preces realizācijas, kad izmaksas, benzīns un piegādi neietilpst ražošanas izmaksas.

Pietiekami, lai dzeramais ūdens bija tikai tīru, — tas būtu izdevīgi, ka nav iespējams bez papildu mākslīgo mineralizāciju. Bet ražotāji pat pazīstamākajiem zīmoliem ūdens ekonomiski nav ieinteresēti uzpildītājs dzeramā ūdens noderīgi, mikro – un makroelementiem. Tikmēr imports mākslīgi mineralizētu dzeramais ūdens (gandrīz visu marku), kā likums, ir pārāk ceļš patērētājam.

Kādu ūdeni vislabāk dzert un kā noteikt dzeramā ūdens kvalitāti?

Kvalitatīvs dzeramais ūdens ir pilns ar noderīgu makro – un mikroelementiem optimālā daudzumā un proporcijās. Pavisam ir aptuveni pussimts kvalitātes rādītājus un ūdens drošības, starp kuriem normas pēc satura, kālija, nātrija, kalcija, magnija, бикарбонатов, fluora un иодид-jonu sudraba, sulfātu, hlorīdu, smago metālu, fosfātu, nitrātu un daudzu citu elementu un savienojumu.
.

Bet kā jūs atrast kvalitatīvu produktu? Ja esat nolēmis iegādāties pienācīgu dzeramo ūdeni, pievērsiet uzmanību, lai uz produkta etiķetes bija rakstīts “ūdens augstākās kategorijas”, un iegādājies to tikai lielākajos veikalos — tāpēc, ka jums ir reāla iespēja “uzdurties” uz viltotas vai низкопробную dzeramo ūdeni no artēziskās avota.

Kvalitatīvs dzeramais ūdens nedrīkst būt pārāk lēti: ja ir divas dažādas pēc izskata baloni izskatās vienādi, tad tas vēl nenozīmē, ka abas ir piepildīti ar labas kvalitātes dzeramo ūdeni.

Jāpievērš uzmanība uz etiķetes traukā ar ūdeni — tas ir jāietver visu nepieciešamo informāciju, tai skaitā šāda rakstura:

kategorija ūdens: var būt dzeramā minerālūdens, ēdamistaba, ārstnieciski-ēdamistaba, ārstnieciskās;
avots — “доочищенная no centrālā avota ūdens” vai numurs un nosaukums urbumi, to dziļums, atrašanās vietu;
ražotājs — juridiskā adrese, telefoni un citi dati;
ķīmiskais sastāvs — skaits анионов un катионов, kopējās cietvielu, PH līmenis (apraksts vienā teikumā, piemēram, “ūdens хлоридно-sulfāta-nātrija слабощелочная”);

Bet vienkāršajam patērētājam bieži vien ir grūti atšķirt kvalitatīvu produktu no viltojuma. Tāpēc piedāvājam jums izdarīt sekojošo. Iegādājieties vairākus paraugus no dažādiem ražotājiem, atdzesējiet to līdz temperatūrai, kas ir nedaudz zemāka par 20°C un pārvelciet garšīgu dzeramo ūdeni. Tā dzeramais ūdens pudelēs, kas jums ir visvairāk pēc garšas, un būs optimāls, lai jūs, lai arī tikai ar punkta raugoties, tās органолептических īpašības. Lai pārliecinātos par drošības izvēlēto dzeramā ūdens, attiecinām to paraugu analīzes, kuru rezultāti jums sniegs bezmaksas vienas nedēļas laikā.

Un tomēr, visvairāk saprātīgu lēmumu var kļūt par iegādi kvalitatīvu filtrēšanas sistēmu, kas pēc parametriem attīrīšanas atbilst sastāvam jūsu dzeramā krāna ūdens. Uzstādot šīs iekārtas ļauj kontrolēt dzeramā ūdens kvalitāti un patstāvīgi atbrīvoties no nepieciešamības ilgstoši izvēlēties viņas laikā pēc kārtējā gājiena uz veikalu.

Dzeramais ūdens, par kuru var būt drošs

Par laimi, ūdens ir pakļauts attīrīšanas no nevajadzīgiem piemaisījumiem (ka, piemēram, nevar izdarīt ar cieto pārtiku). Tādējādi, izmantojot modernas un drošas sadzīves filtri, var nodrošināt sevi un savu ģimeni ar gardu un veselīgu dzeramo ūdeni. Izvēlēties piemērotu filtru labāk, tikai pēc tam, kad tika veikta ūdens analīze, kas prasa attīrīšanu. Pēc tam ir vērts iepazīties ar tehnoloģijām, kuras izmanto ražotāji, un atsauksmes no reāliem pircējiem.

Dzīvā ūdens ārstnieciskās īpašības:

stiprina imūnsistēmu;
spiediens ir stabilizējies;
ir apetīte;
ātri dziedē dažādas brūces un apdegumus;
ir vispārējs ķermeņa uzlabojums.

Regulāri lietojot, šķidrumam ir pozitīva ietekme uz izskatu. Smalkas grumbas ir izlīdzinātas, āda iegūst veselīgu nokrāsu, un mati kļūst gludi un spīdīgi.

Aktivētais ūdens ar samazinātu skābumu tiek izmantots kā dezinfekcijas šķīdums. Anolītu lieto:
virsmas apstrāde;
veļas;
trauku mazgāšana.

Risinājums ir efektīvs pret gripu, saaukstēšanos un slimībām, ko izraisa bakteriālas infekcijas. To izmanto arī medicīnas instrumentu apstrādei.

Noteikumi par aktivētā ūdens izmantošanu

Lai iegūtu efektīvu rezultātu, jums jāizmanto tīrs ūdens bez hlora. Tomēr to nedrīkst vārīt vai filtrēt, pretējā gadījumā apstrādei nepieciešamais laiks palielināsies, un būs grūti saprast, kad ir sasniegta vēlamā jonu koncentrācija.

Tā kā aktivētais ūdens tiek uzglabāts īsu laiku, to nedrīkst novākt nākotnē. Vislabāk ir apstrādāt šķidrumu tieši pirms lietošanas vai ar 1-2 dienu rezervi. Ir nepieciešams rūpīgi izpētīt izmantotās ierīces instrukcijas, jo dažādiem modeļiem ir nepieciešams atšķirīgs laiks, lai sasniegtu vēlamo koncentrāciju.

Neskatoties uz risinājuma priekšrocībām, to nevajadzētu lietot bezcerīgi. Eksperti uzskata, ka pietiek ar to, ka pieaugušais vienlaikus dzer vienu glāzi. Bērniem deva ir daudz mazāka.

Lai novērstu saaukstēšanos un stiprinātu imūnsistēmu, katru dienu pietiek ar 2 litriem šķidruma. Vislabāk to dzert, pirms kaut ko ēdat. Ja jūs pamodieties naktī, jūs varat nomierināt slāpes ar glāzi mirušā ūdens. Tomēr pārāk lieli apjomi var arī kaitēt, tāpēc jums ir nepieciešams saprātīgi izmantot šķidrumu.

Tā kā katolītu raksturo sārmaina vide, labāk ir nokārtot šķīdumu 20-30 minūtes, lai pārslas nokārtotos.

Aktivētais ūdens

Aktivizēts ūdens un ķermeņa attīrīšana

Nesenie pētījumi pierāda, ka cilvēki var dzīvot 3 līdz 4 reizes ilgāk nekā šodien. Cilvēks nevar dzīvot līdz 200 vai pat 300 gadiem novecošanas procesu dēļ. To izraisa pakāpeniska ūdens līmeņa pazemināšanās organismā. Jaundzimušā bērna šūnas ir gandrīz 100% šķidruma, bet vecāka gadagājuma cilvēkiem – tikai 50%.

Organismā esošais ūdens tiek izmantots ūdeņraža jonu ražošanai. Ar vecumu tās rezerves samazinās ātrāk un ātrāk, kas izraisa šūnu novecošanos. Tā rezultātā sārņi praktiski vairs netiek izvadīti no ķermeņa, un tas ir tiešs veids, kā palielināt patoloģisko stāvokļu skaitu.

Aktivētais ūdens noņem taukskābes no šūnām sārmainās vides dēļ. Aknas tos apstrādā glikozē, un jebkuras fiziskās aktivitātes laikā tas tiek pārvērsts pienskābē. Sārms to neitralizē, tādējādi attīrot ķermeni ar dzīvā ūdens palīdzību.

Ja jūs neizmantojat pietiekami daudz šķidruma, organisms centīsies to uzglabāt nākotnē. Tā rezultātā nieru darbība pasliktinās, kas noved pie urīna aizplūšanas kavēšanās. Aknu darbība tiek kavēta, bilirubīns netiek noņemts. Tas viss galu galā izraisa aterosklerozi, psihozi un bezmiegu.

Regulārais dzīvā ūdens patēriņš palīdz izvairīties no dehidratācijas un ķermeņa attīrīšanas. Pateicoties tam, novecošana var aizkavēties.

Aktivizēts ūdens svara zudumam

Ir pierādīts, ka liekais svars bieži rodas sakarā ar nespēju atšķirt badu un slāpes. Histamīns izraisa abas šīs sajūtas. Mēs uztveram sausu muti kā zīmi, ko mēs vēlamies dzert. Bet tas nav vienīgais signāls, ko ķermenis mums dod, tas ir tikai tas, ka dažreiz mēs kļūdaini domājam, ka esam izsalkuši. Lai izvairītos no pārēšanās, jums vajadzētu dzert pirms jebkādas ēdienreizes.

Aktivētais ūdens stimulē aktīvāku tauku dedzināšanu. Lai to izdarītu, tas jālieto saskaņā ar noteiktu shēmu:
1-2 glāzes tūlīt pēc pamodināšanas;
pusstundu pirms ēšanas;
2,5 stundas pēc ēšanas.

Ja starp tām parādījās slāpju sajūta, dzeriet vairāk. Jo vairāk ūdens jūs dzerat, jo mazāk jūs uztrauc vēlme ēst kaut ko papildus.

Palielināta šķidruma uzņemšana palīdzēs zaudēt lieko svaru, paātrinot vielmaiņu un novēršot tūsku. Pēc dažām nedēļām, bez lielām pūlēm, jūs varat zaudēt 5-6 kg.

Ja tajā pašā laikā jūs iesaistās jebkāda veida sportā, jūs varat sasniegt vēl iespaidīgākus rezultātus. Apmācības laikā šķidrums tiek zaudēts lielos apjomos, un tas ir jāpapildina. Vislabāk to izdarīt ar dzīvā ūdens palīdzību.

Aktivizēts ūdens un saaukstēšanās

Regulāri lietojot uzlādēto šķīdumu, imūnsistēma tiek nostiprināta, un cilvēks ir mazāk saslimis ar saaukstēšanos. To lieto rudens-ziemas periodā profilaksei. Ja vīrusu infekcija jau ir izpaudusies, jums vajadzētu izskalot muti un degunu un dzert ūdeni naktī.

Gripas gadījumā ārstēšana tiek veikta nedēļas laikā. Ja slimība ir novārtā atstāta, ūdeni lieto ilgāku laiku, līdz tiek novērsti visi simptomi. Ja ir augsta temperatūra, ieteicams noslaucīt ar mirušo ūdeni.

Kakla iekaisumam tiek izmantoti ne tikai skalošanas līdzekļi, bet arī kompreses, kas tiek pielietotas kakla rajonā. Ar iesnas, jūs varat noskalot degunu, ievelkot šķidrumu caur nāsīm. Bērniem to parasti ievada ar pipeti.

Klepojot, dzert pusi glāzes pusstundu pēc ēšanas. Līdz ar to tiek izmantotas inhalācijas ar anolītu. Ja jums ir smags klepus uzbrukums, elpojiet virs viršanas šķīduma. Tas palīdzēs mazināt akūtos simptomus. Ar hronisku klepu šķidrums tiek uzkarsēts līdz 35-40 grādiem, pēc kura tas ir dzēris nedēļu.

Ūdens tiek izmantots ausu iekaisumam. Otitas simptomi tiek noņemti, apglabājot to dzirdes kanālā 3 reizes dienā. Šāda ārstēšana dos labu rezultātu parasti 2-3 dienas.

Aktivizēts ūdens un alerģiskas slimības

Risinājums cīnās ar daudzām alerģisku reakciju izpausmēm, piemēram, ar pārtiku.

Alerģisks rinīts parasti tiek novērots, ja organismā ir kaut kas nepareizs. Ar spēcīgu imunitāti tās izpausmes ir gandrīz neredzamas. Tādēļ ārstēšanai ar aktivētu šķidrumu jābūt visaptverošam. Deguns tiek mazgāts ar mirušo ūdeni, un dzīvs ir piedzēries, lai stiprinātu imūnsistēmu. Tas ir pietiekami, lai patērētu pusi glāzes pirms katras ēdienreizes.
Ar alerģiskiem izsitumiem, piemēram, ar diatēzi, to lokalizācijas vietas tiek apstrādātas ar mirušo ūdeni neierobežotu skaitu reižu. Jūs varat izmantot kompreses ar katolītu. Tos lieto 10 minūtes 3-4 reizes dienā. Tiek novērots, ka izsitumi iziet pēc pāris dienām.
Lai novērstu alerģiskas reakcijas, šķīdumu lieto mutes un deguna dobumu skalošanai.

Aktivizēts ūdens un ādas slimības

Cilvēkiem, kuri vēlas izskatīties jauni un pievilcīgi, ir jāizmanto uzlādēts ūdens. Efekts ir saistīts ar to, ka ķermenis tiek attīrīts no toksīniem. Ir arī vispārējs stāvokļa uzlabojums. Ādas stāvoklis ir atkarīgs no iekšējo orgānu veselības. Regulāri lietojot produktu, tiek izlīdzinātas smalkas grumbas, uzlabojas sejas krāsa, izzūd iekaisuma izsitumi, tumši apļi un maisi zem acīm.

Lai sasniegtu redzamu rezultātu, ir vērts ne tikai dzert ūdeni, bet arī mazgāt to divas reizes dienā, apvienojot to ar sejas akupresūru. Produkts arī atjauno ādu uz rokām.

Populāra ir arī recepte, ko sauc par Kleopatras krēmu. Lai to sagatavotu, ņem 5 g alvejas pulvera. Jūs to varat iegādāties aptiekā vai padarīt to pats. Pulverim pievieno 40 ml mirušā ūdens un maisa, līdz izzūd gabali. Pēc tam produktā ielej 20 ml rožu ūdens un 10 g medus. Iegūtais šķīdums tiek uzkarsēts ūdens vannā. Kad tas sasilst, tam pievieno 100 g kausētu tauku. Maisījumam jābūt viendabīgam. Beigās tajā ielej nedaudz svaigas alvejas sulas.

Krēmu uzglabā ledusskapī. Tas jālieto plānā kārtā, braucot ar pirkstu spilventiņiem.

Dzīvo ūdeni izmanto arī ādas slimībām. Tas attīra ādu, kad:

ekzēma;
psoriāze;
neirodermija;
Burns.

Aktivizēts ūdens un sirds un asinsvadu slimības

Uzlādēts līdzeklis var palīdzēt ar augstu un zemu asinsspiedienu, insultu un sirdslēkmi. Ja pacientam ir nopietna pasliktināšanās, jums jālieto trešdaļa glāzi anolīta. Efekts tiks pastiprināts, ja jūs ar tiem mazgājat speciālista izrakstītās zāles.

Protams, ūdens nevar būt insulta vai sirdslēkmes panaceja. Šajā gadījumā jums ir jāsazinās ar ātro palīdzību. Tomēr šķidruma lietošana palīdzēs stabilizēt stāvokli pirms ārstu ierašanās.

Ja jums ir nepieciešams atjaunot ķermeni smagās sirds un asinsvadu slimībās, Jums jālieto Katolīts 3-4 reizes dienā. Tajā pašā laikā pacientam ir ieteicamas vannas ar mirušo ūdeni. Procedūras palīdzēs normalizēt holesterīna līmeni un atjaunot asinsvadu sienas. Tajā pašā laikā ir nepieciešams samazināt skābu un sāļu pārtiku.

Ar varikozām vēnām ir lietderīgi izmantot līdzekli iekšpusē, kā arī no tā izgatavot kompreses, kuras tiek pielietotas skartajās vietās.

Risinājums palīdz ar augstu un zemu spiedienu. To var izmantot profilaksei un paasinājumu periodos. Kursa laikā ieteicams pietiekami gulēt. Rezultāts ir pamanāms procedūru piemērošanas 2. -3. dienā.

Aktivizēts ūdens un kuņģa-zarnu trakta slimības

Aktivētais ūdens ir vienlīdz efektīvs aizcietējumiem un caureju. Pēc pirmajiem simptomiem, jums vajadzētu dzert vairākus glāzes šķīduma ar nelieliem pārtraukumiem. Ārstēšana tiek turpināta, līdz problēma pazūd.

Daudz ilgāka terapija tiek veikta gastrīta un pirms čūlas stāvokļa gadījumā. Pēc dažiem mēnešiem slimību var izārstēt ar regulārām katolīta devām. Ja ir nepieciešams atbrīvoties no čūlas, ūdens tiek patērēts tikpat ilgu laiku. Tomēr galu galā tas būs rētas.

Dziedinošā šķidruma iedarbība izpaužas tādās slimībās kā pankreatīts un disbioze, kā arī gremošanas traucējumi un grēmas. Ārstnieciskais līdzeklis arī ārstē aknu slimības.

Akūtos slimību uzbrukumos terapija ilgst 2-3 dienas. Ja pacients ir apņēmies atbrīvoties no problēmas, regulāri jālieto aktivētais ūdens.

Aktivizēts ūdens un mugurkaula un locītavu slimības

Šķidrums ir pierādījis sevi kā efektīvu līdzekli, lai apkarotu locītavu un mugurkaula slimības. Ar tās palīdzību jūs varat atvieglot daudzu slimību stāvokli:

Ja ekstremitātes uzbriest, uzlādētais šķīdums tiek izdzīts 3 dienas 4 reizes dienā. To parasti veic pusstundu pirms ēšanas. Pirms došanās gulēt, jums vajadzētu dzert pusi glāzes kursa pirmajā un pēdējā dienā, bet 3. un 4. dienā-3/4 tase katra. Pietūkums iet prom, un ar viņiem sāpes locītavās iet prom.
Slimības, piemēram, artrīts un artrīts, šķidrums tiek patērēts 2-3 dienu laikā. Pusstundu pirms ēšanas dzert pusi glāzes mirušā ūdens. Atkārtojiet 3 reizes dienā. Tajā pašā laikā kompreses jāpieliek sāpīgajām vietām. Šajā gadījumā šķīdums tiek uzkarsēts līdz 40-45 grādiem.
Aktivētais līdzeklis tiek izmantots išiass un reimatisms. Paasinājumu periodos dzīvs ūdens tiek izdzīts 3/4 tase trīs reizes dienā, un arī mirušais ūdens tiek iztīrīts.
Ar tādu nopietnu slimību kā osteoporoze ir nepieciešams uzlādēts šķidrums. Slimības cēlonis ir tas, ka kauli zaudē spēku un kļūst trausli. Anolīts veido minerālvielu trūkumu, kas ir atbildīgs par kaulu stiprību. Pakāpeniski sāpes pāriet, un cilvēks atgriežas normālā dzīvē.

Aktivizēts ūdens un matu kopšana

Uzlādētu šķīdumu izmantošana ļauj jums padarīt matus gludu un zīdainu, neizmantojot dārgas šampūnas un maskas. Lai panāktu redzamu efektu pēc šampūnēšanas, noslaukiet matus ar dvieli un apkaisa nedaudz siltu mirušo ūdeni. Pēc 10 minūtēm atkal noskalojiet tos jau dzīvā ūdenī. Pēc procedūras, jums ir jāļauj tiem dabiski izžūt. Tas ir pietiekami, lai to izdarītu reizi nedēļā, un intervālos starp procedūrām ir lietderīgi masēt galvas ādu ar apsildāmu sviedru. Kurss parasti tiek veikts pavasarī 1 mēnesi.

Ārstēšanas laikā vislabāk ir mazgāt matus ar neitrālu šampūnu ar dabīgu sastāvu. Jūs varat arī lietot bērnu ziepes. Bērzu lapu un nātru novārījums uzlabos efektu. Tas jālieto 20 minūtes pirms skalošanas ar aktivētu šķidrumu.

Pēc procedūru kursa jūs pamanīsiet, ka mati ir ieguvuši maigumu, tas ir kļuvis labāk ķemmēts. Ja tur bija blaugznas, tas pazudīs. Matu izkrišana kļūs. Ar regulāru aprūpi tie kļūs daudz biezāki.

Aktivizēts ūdens dārzkopībā un lopkopībā

Uzlādētais risinājums tiek veiksmīgi izmantots lauksaimniecības jomā. To lieto dārzkopībā un lopkopībā.

Aktivētais šķidrums ļauj paātrināt sēklu augšanu. Lai to izdarītu, tie ir piepildīti ar mirušo ūdeni un atstāti 10-15 minūtes. Pēc tam sēklas iemērc dzīvā ūdenī vēl vienu dienu, un pēc tam stāda zemē. Augi pēc šādas apstrādes dīgst ātrāk.
Iekštelpu augi ir noderīgi arī, lai ārstētu ar uzlādētiem šķīdumiem. No rīta tos dzirdina ar katolītu un vakarā ar anolītu.
Šķidruma lietderīgās īpašības novērtēja lauksaimniecības dzīvnieku audzētāji. Dzīvs ūdens palīdz izārstēt novājinātus mājputnus, kas jāievada divas dienas. Pēc tam risinājums tiek dots vēl 1 reizi nedēļā.
Lietojot katolītu ar skābumu 10 pH kā dzērienu, liellopu produktivitāte palielinās. Govīm ir palielināta piena raža un svara pieaugums, un vilnas aitām ir biezāka kažokāda.

Aktivētā ūdens izmantošana Skaistumam

Veselības un skaistuma avots ir svaigi pagatavots dzīvs un miris ūdens. Veselīga persona bauda dzīvi un kļūst pievilcīga, ja viņš pats izmanto aktivētu ūdeni. Tas ir noderīgs ne tikai iekšējiem orgāniem, bet arī izskatu. Ūdens palīdz būt jaunam, ar tīru ādu. Ja paskatās uz izskatu, tas ietekmē matus, zobus, grumbas un novērš bezmiega nakts problēmas.

Recepte sievietēm, kas novērtē skaistumu, kas palīdz ietaupīt uz dārgu kosmētikas un krēmu iegādi – – no rīta jums vajadzētu mazgāt ar mirušo ūdeni, vakaros ar dzīvu ūdeni, vienlaikus veicot masāžu ar precīzām pirkstu kustībām uz sejas un kakla; – matiem tiek izmantots dzīvs ūdens, kas jāuzsilda, lai mazgātu matus; – pievienojiet dzīvu ūdeni maskām no svaigiem produktiem.

Aktivētā ūdens izmantošana ikdienas dzīvē

Dzīvo ūdeni izmanto dažādās jomās, taču šim nolūkam labāk ir iegādāties ierīci mājas lietošanai. Ūdens ir nepieciešams Mājai, Dārzam, automašīnai, Dārzam un augļu kokiem. Dead ūdens tiek izmantots, lai dezinficētu telpas, tas tiek pievienots ēdieniem, kuros ir daudz skalas, un tas ir jānoņem. Konservu mājās gatavotos preparātos kārbas vispirms mazgā ar tīru ūdeni un noskalo ar dzīvu ūdeni. Pievienojot dzīvo ūdeni veļas mašīnai, ir iespējams mazgāt grūti noņemamus traipus un pagarināt mašīnas kalpošanas laiku. Ja mājā ir gultas pacients, tad noteikti nomazgājiet veļu mirušajā ūdenī, lai nogalinātu visas baktērijas un baktērijas. Dzīvais ūdens tiek izmantots kā augu augšanas stimulators, tas paaugstina un dod spēku augu izbalēšanai.

Lai palīdzētu cilvēkam
Strādāt ar baterijām. Elektroķīmiskais process akumulatora elektrolītā prasa to papildināt ar dzīvo ūdeni. Sulfācija uz plāksnēm samazinās un kalpošanas laiks palielinās. Ūdens palīdzēs samazināt skalu radiatorā, pietiek ar to ielej un iedarbināt dzinēju tukšgaitā. Otro reizi ūdeni ielej naktī, no rīta dzīvo ūdeni iztukšo un ielej, skala pazūd un izlej ar ūdens paliekām.

Aktivētā ūdens izmantošana sportā

Būdams dabisks antioksidants, ūdeņradis dod personai papildu enerģiju. Ūdeņradis ir iekļauts ūdens formulā un bioloģiskajos savienojumos. Sports aizņem daudz ūdens no ķermeņa, notiek dehidratācija, tāpēc aktivētais ūdens būs ļoti apsveicams. Aktivētā ūdens asimilācija ir produktīva, audi tiek reģenerēti, darbība uzlabojas. Ūdeņraža ūdens ir ORP ar negatīvu indikatoru un sārmainu vidi. Ūdens trūkums palēnina vielmaiņas procesus, tādēļ jums steidzami jāatjauno trūkstošā šķidruma rezerves, nevis jācenšas sadedzināt taukus. Maksimālais spēks un enerģija tiek tērēta apmācībai, un to var veidot tikai ķīmiskā procesa rezultātā organismā. Enerģija tiek ģenerēta ar ogļhidrātu palīdzību enerģijas piegādes reakcijas laikā. Pētījumu veica Albert St Gyorgy, kurš pierādīja, ka ūdeņradis, kas ir daļa no ogļhidrātiem, kļūst par enerģijas nesēju. Ķermeņa bagātināšana ar aktivētu ūdeni novērš dehidratācijas procesu.

Noderīga informācija par aktivēto ūdeni

Antioksidanta īpašības dzīvajam ūdenim. Ja paskatās uz šo faktu, no vienas puses, tad antioksidanta iedarbība ir acīmredzama, bet, ja paskatās uz to no otras puses, tad fermentatīvā un ne-enzimātiskā iedarbība dažkārt palielinās. Tas var ietvert flavonoīdus un C vitamīnu, kas ir noderīgs vitamīnu un minerālvielu avots. Ķermenis spēj pilnībā absorbēt mikroelementus un vitamīnus, kas ir jonu formā, kur no ārpuses absorbē ne vairāk kā 20% antioksidantu. Dzīvais ūdens palīdz minerālvielām pilnībā atgūties. Skābju-bāzes līdzsvara Atjaunojošais process aktivētajā ūdenī. Skābuma indekss ir 7-12, tādēļ tas ir efektīvs, lai normalizētu un uzturētu skābju un bāzes līdzsvaru organismā. Imūnstimulators aktivētā ūdens formā (dzīvs). Šeit mēs runājam par dzīvo ūdeni, jo mirušajam ūdenim ir pozitīva ietekme, bet tas neietekmē imunitāti. Saaukstēšanās gadījumos pacients atveseļojās ātrāk, pēc ķīmijterapijas procedūrām pacients saņēma milzīgu atjaunojošu spēku, uzlabojās asinis, palielinājās imunitāte.

Informācijas nesējs.

Laboratorijas pētījumos izrādījās, ka ūdens vide un ūdens, it īpaši smadzenēs, reģistrē visu negatīvību, un sāk attīstīties dažādas slimības. Amerikāņu pētnieks Beilijs izdarīja tādu pašu secinājumu, viņa pierādīja, ka ūdens kvalitāte cilvēka ķermenī ir atkarīga no viņa garīgā stāvokļa un psiholoģiskā noskaņojuma. Kad jūs uzlādējat ūdeni savā ķermenī, jūs saņemsiet šādu garastāvokļa iznākumu. Emocionālais stāvoklis ir cieši saistīts ar ūdeni, jo vielmaiņas procesi organismā ir saistīti arī ar ūdeni. Viens japāņu zinātnieks uzzināja, kā vārdi ietekmē ūdeni, pēc kura mainījās tā struktūra. Dzīvais ūdens izdzēš negatīvismu, īpaši pieņemts sarežģītos vides apstākļos uz planētas. Aktivētais ūdens pielāgo ķermeni veselīgā veidā un attīra to.

Receptes ar aktivētu ūdeni

Iekaisis kakls-katru dienu trīs dienas pēc kārtas pēc tam, kad esat ēdis, skalojiet ar mirušo ūdeni līdz 6 reizēm dienā. Ar vienlaicīgu iesnas, deguna mazgāšana tiek pievienota tādā pašā daudzumā. Pēc skalošanas dzeriet trešdaļu no stikla. Ja bija temperatūra, tad tā samazināsies, apmēram 3 dienas slimība pilnībā samazināsies.

Uzbudināms bezmiegs. Noteikti dzeriet pusi glāzes mirušā ūdens naktī. Ja nav uzlabojumu, tad 4 dienas dzeriet 0,5 glāzes mirušā ūdens. Jebkurā gadījumā nelietojiet alkoholu, nelietojiet taukainus pārtikas produktus un pikantus ēdienus. Miega režīms uzlabojas pēc pirmā pieteikuma.

Matu izkrišana. Katru reizi, kad mazgājat matus, tajā vajadzētu berzēt dadzis eļļu. Pēc divām stundām dzīvo ūdeni berzē. Reizi nedēļā jūs varat veikt komprese no dzīvā ūdens. Šajā gadījumā dadzis eļļa atjauno tauku saturu.

Mutes dobuma iekaisums (gingivīts). Sakarā ar baktērijām un vīrusiem parādās mutes dobuma slimības, tādēļ ir ļoti svarīgi ievērot higiēnu un notīrīt zobus. ūdens tiek izmantots zobu skalošanai. Pēdējo skalošanu veic ar dzīvu ūdeni, lai skābe neiznīcinātu trauslo zobu emalju. Lai smaganas sakārtotu, tās vajadzētu masēt. Daudzi cilvēki cieš no tādām slimībām, kas ir nepanesamas pat visdārgākajām zālēm. Aktivizēts ūdens, ja tas nav izārstēts, tāpēc ir iespējams atvieglot slimības gaitu, tas ietver cukura diabētu un ģenētiskās slimības.

Līdz šim dzīvais un mirušais ūdens ir ne tikai pasaka, bet arī reālā dzīve! Aktivēto ūdeni sauc par jaunās paaudzes zālēm, tas ir ienācis mūsu dzīvē un jau ir izdevies iesakņoties. Tam nav blakus efekta, kas nozīmē, ka tas ir praktiski ideāls.

RUS    ENG    DE    ESP    LIT