ZINĀTNIEKA ATZIŠANĀS

«Zāles tiek ražotas tamdēļ, lai mazinātu Zemes iedzīvotāju skaitu»

ZINĀTNIEKA ATZIŠANĀS

    Bioķīmiķa Šeina Elisona apgalvojums par to, ka «visi ārstnieciskie preparāti tiek izgatavoti, lai mazinātu iedzīvotāju skaitu. Atcerieties, ka mēs izstrādājam preparātus simptomu novēršanai, nevis ārstēšanai«- apgalvo ķīmiķis.

     «Esmu ķīmiķis tapēc man ir zinātniska pieeja, kas ir bijusi vienmēr. Un laikā, kad esmu strādājis farmaceitiskajā nozarē, esmu saskāries ar pilnīgu atteikšanos no zinātnes. Šajās zāļu ražotnēs darba intervijas laikā atklāti tika pavēstīta sekojoša lieta: «ņemiet vērā, ka mēs ražojam zāles simptomu novēršanai. Mēs neārstējam.»

     Šīs ir biznesa modelis, kas ļauj mūža laikā cilvēkam lietot preparātu. Ja beigušies simptomi un pacienti, ko atliek darīt? Nākamais reklāmas līmenis- slimību izgudrošana. Ar psihiatriskajiem preparātiem slimības var izdomāt bezgala daudz. Ir divi vārdi, no kuriem psihiatrs baidās. Divi vārdi: «PIERĀDIET TO»! Un ja ārsts to nevar izdarīt, kā tas notiek deviņos no desmit gadījumiem, nelietojiet šīs zāles. Tas dod pacientam pilnvaru pieņemt lēmumus.

     Ķīmiķis būdams, vienmēr esmu brīnijies- es izgatavoju šos preparātus, to spēja nogalināt tiek atklāta gan mūsu gan citās laboratorijās. Bistami, neefektīvi, kuru dēļ parādās kaites, kam ir jābūt bijis izdziedētam ar šo preparātu palīdzību- kā gan tie tiek vispār pārdoti?
Farmaceitiskajās kompānijās strādā ģeniālākie pasaulē mārketinga speciālisti. Jūs vienkārši tiem maksājiet- ārstiem, profesoriem, psihiatriem, par atskaitēm, it kā šīs zāles būtu patiešām efektīvas. Jūs tiem maksājiet, pērkot zinātni

       Ne mazāk kā 125 tūkstoši cilvēku ik gadu mirst no recepšu medikamentiem. Varētu padomāt, ka vajadzētu tērēt vairāk līdzekļu lai veiktu pētījumus, kuru mērķis būtu nāves gadījumu samazaināšana. Nē. Tiek turpināts mārketings- jūs reklamējat, reklamējat un reklamējat, hipnotizējot sabiedrību , sūtot to pie psihiatriem ,lai tie turpinātu lietot kārtējo «Cimblatu» vai «Prozaku» vai jebko, kas tiks piedāvāts. Rezultātā pastāvēs miliardus vērta industrija, kas daudzus cilvēkus padara slimus un līdz ar to gūst milzīgus panākumus.»

Avots: 
http://fithacker.ru/articles/otkrovenie-uchenogo-lekarstva-proizvodyatsya-dlya-togo-chtobyi-sokratit-naselenie-zemli/

Šāds ūdens – pamats veselībai un svara zudumam.

baner degviela