VĒZIS VAR TIKT IZĀRSTĒTS, BET TAS NAV IZDEVĪGI

     Itāļu onkologs Tullilo Simoničī: «Vēzis var tikt izārstēts, taču kādam tas nav izdevīgi»

Simoncini

     Viņi nevēlas, lai ļaudis par to zinātu, jo zāļu ražotājiem nebūtu iespējas realizēt savu produkciju. Teorija par onkoprocesu, proti sēnītes Candida izplatīšanās. Ārsts onkologs sāka nojaust to, rezultātā saskārās ar problēmām , kas saistītas ar likumu. Viņa nelikumīgās darbības jēga bija tajā faktā, ka viņš sāka cilvēkus ārstēt «ātri un bez problēmām». Viņa atklājums bija fakts, ka ļaundabīgie audzēji- ir savairojušās Candida sēnīte (raugveidīga parazītiska sēnīte, kas mīt katra cilvēka ķermenī). Stipra imunitāte neļauj tai savairoties, taču ja tā pavājinās, šī sēnīte sāk aktīvi vairoties un izraisa ļaundabīgus audzējus.

     Ārsts uzskata, ka šīs ir vēža īstenais iemesls un ka tradicionālie uzskati par tā veidošanos ir pilnīgi aplami. Būdams onkoloģijas un metabolisko procesu traucējumu speciālists, viņš vērsās pret tradicionālām vēža ārstēšnas metodēm.

     Redzot kā slimnieki mokās un radiācijas un ķīmijterapijas metodēm, viņš sāka meklēt vēža rašanās iemeslu. Atklājās, ka visi vēža veidi izpaudās vienādi jebkuros orgānos vai audos, kuros bija izveidojušies audzēji. Visi ļaundabīgie audzēji bija baltā krāsā- tieši tāpat kā Candida sēnīte. Sanāk, ka šis process, ko pats organisms producē piena sēnītes aizsardzībai.

     Balstoties uz šo faktu, slimības attīstība noris pēc šāda scenārija: Candida sēnīte, ko stipra imūnā sistēma spēj kontrolēt, sāk vairoties novārgušā organismā, izveidojot sava veida koloniju. kad ķermenis tiek inficēts par piena sēni, tā imunitāte cenšas to aizsargāt no svešķermeņu ienākšanas. Imūnās šūnas izveido sava veida barjeru no organisma šūnām. Tieši to tradicionālā medicīna sauc par vēzi.

     Tiek uzskatīts, ka metastāžu izplatīšanās ķermenī ir ļaundabīgo šūnu izplešanās orgānos vai šūnās. Taču Simoniči uzskata, ka metastāzes izraisa Candida sēnītes izplatība organismā, kuras spēj iznīcināt tikai veselīgu imūnsistēmu. Imūnstistēma- izveseļšanās atslēga. Katru gadu vēža slimnieku skaits pieaug, karš pret cilvēka imūnsistēmu kļūst arvien agresīvāks. Imūnsistēma pavājināšanos ietekmē: pārtikas produkti, pesticīdi, uztura bagātinātāji, vakcīnas, herbicīdi, elektromagnētisko un mikroviļņu tehnoloģijas, stress kā arī farmaceitiskie preparāti. Bērni līdz divu gadu vecumam saņem ap 25 vakcīnām, laikā kad imunitāte vēl tikai attīstas. ķīmijterapija un radioterapija visātrāk pavājina ne tikai imunitāti, bet arī nogalina visas ķermeņa šūnas.

     Pats mūsdienīgākais un atzītākais onkoloģijas ārstēšānas veids balstas uz apgalvojumu, ka vēža šūnas tiks iznīcinātas ātrāk nekā veselās pacienta šūnas. Ķīmijterapijas kaitīgie savienojumi nogalina organisma imūnās šūnas, taču ne Candida sēnīti, kura turpina vairoties citos orgānos un šūnās, kas veicina tālāku vēža izplatību pa organismu. Tie, kuri pēc ķirurģiskas iejaukšnās un ķīmijterapijas beigām vienkārši ir saņēmuši «bumbu ar laika degli». Imunitāte ir sagrauta, recidīvs šai slimībai ir tikai laika jautājums. Rezumējot minēto, ķīmijterapija nogalina, lai gan ir radīta lai ārstētu slimību, kas tiek nodota dzimumceļā- dzīvību. Lai izveseļotos no vēža ir jāstprina imunitāte.

     Kad Simoničī saprata, ka vēzim ir sēnites daba, uzreiz sāka meklēt atbilstošu efektīvu fungicīdu. Taču izrādījās, ka pretsēnīšu preparāti nedarbojas, Candida ļoti ātri tiem pielāgojas un sāk ar tiem baroties. Atlika tikai vislētākais, pārbaudītais, senākais un pieejamākais pretsēnīšu līdzeklis natrija bikarbonāts jeb DZERAMĀ SODA.  Nezināmu iemeslu dēļ sēnīte nevar pielāgoties nātrija bikarbonātam.  Simoniči pacienti dzer sodas šķīdumu vai arī tas tiek ievadīts tieši audzējā ar speciālu aparātu, kas atgādina endoskopu.

     1983 gadā Simoničī ārstējis kādu itāli vārdā Gennaro Sangermano, kuram ārsti prognozēja nāvi tuvāko mēnešu laikā no plaušu vēža. Pēc neilga laika šīs pacients pilnībā izveseļojies. Vēzis pazuda. Panākumu iedvesmots, Simoničī pavēstija savus datus veselības aizsardzības ministrijai par to, kā darbojas viņa metode, cerot uz to ka tiks veikti klīniskie pētījumi un pārbaudes. Taču Itālijas medicīnas varas iestādes ne tikai neizskatīja viņa iesniegtos datus, bet arī atņēma tam ārsta licenci, pamatojoties uz to, ka ārstēšanas metodes nav atzītas. Masu mēdiji uzsāka nomelnošanas kampaņu pret ārstu un drīzumā viņš nokļuva cietumā uz trim gadiem par to, ka itkā esot «nogalinājis savus pacientus».

     Medicīniskās varas iestādes atzina Simoničī ārstēšanu ar dzeramo sodu par «murgainu» tai laikā, kad milioniem pacientu mokoties mirst no «pārbaudītām» un «drošām» metetodēm- tādām kā ķīmijterapija, mediķi turpina aizliegt ārstēšanos ar nātrija bikarbonātu. Ar laiku ārsts atsāka savu darbošanos. Pašlaik daudzi viņu pazīst pateicoties internetam. Šīs ārsts ārstē pat vissmagākos gadījumus pateicoties nātrija bikarbonātam. dažos gadījumos ārstēšana ilgst mēnešus, dažkārt tikai dažas dienas (krūts vēža gadijumā). Bieži vien Simoničī konsultē savus pacientus gan pa e-pastu, gan telefoniski, gan arī personīgi klātienē.

      Lietošanas pamācība: iebērt glāzē pus tējakorot sodas, kad ūdens atzisīs to izdzert. Pamazām palielinot devu līdz tējkarotei. Dzert no rīta un vakarā tukšā dūšā.

     Ūdens pēc Aktivātora magnētiskās apstrādes kļūst mīksts, garšīgi remdējošs slāpes ar pareizu mikroelementu līdzsvaru tajā. Kā arī šāds ūdens ir spēcīgs antioksidants, kas ir lieliska profilakse onkoloģiskajām saslimšanām.

 

Šāds ūdens – pamats veselībai un svara zudumam.

baner degviela