VESELĪBA

RUS    ENG    DE    LIT

  Mūsu organisms par 80% sastāv no ūdeni. Protams, Jūs saprotat, cik liela nozīme ir tam, kādu ūdeni mēs lietojam.

Aktivētā ūdens priekšrocības

    Labāka mitrināšana. Aktivētā ūdens spēj izplatīt minerālvielas pa visu ķermeni daudz straujāk nekā parastais dzeramais ūdens. 
    Attīrīšana no sārņiem. Regulāra Aktivētā ūdens dzeršana palīdz izskalot no ķermeņa toksīnus, efektīvi attīra organismu no skābiem vielmaiņas galaproduktiem. Tas ir īpaši noderīgi, ja gadījies saaukstēties un saslimt ar elpceļu infekcijām. Aktivētā  ūdens lieliski palīdz arī pret aizcietējumiem.
   Slimību profilakse. Regulāri lietojot Aktivētā ūdeni, organismā tiek veidota vide, kurā vīrusiem ir nelabvēlīgi apstākļi, traucēta to vairošanās un slimību attīstība. Konstatēts, ka Aktivētā ūdens kalpo osteoporozes, artrīta, dažādu nieru darbības traucējumu un zarnu darbības traucējumu profilaksei. Ikdienā Aktivētā ūdens nāk par labu arī asinsspiediena normalizācijai, palīdz mazināt galvassāpju biežumu, tāpat ieteicams tiem, kuri cieš no gremošanas traucējumiem vai cīnās ar ādas un matu sausumu.
    Antioksidanta īpašības. Aktivētā ūdenim konstatēta spēja neitralizēt brīvos radikāļus, tāpēc regulāra tā lietošana palēnina organisma novecošanas procesus un palīdz izsargāties arī no atsevišķiem vēža veidiem.
    Kaulu un zobu aizsardzība. Lielākā daļa cilvēku, patērējot ļoti skābos produktus, pakļauj nopietnam riskam kaulu un zobu audus. Organisms, automātiski līdzsvarojot pH līmeni, paņem no kauliem un zobiem tādas svarīgas vielas kā magnijs un kalcijs. Regulāra Aktivētā ūdens lietošana kalpo osteoporozes profilaksei, aizsargā no kaulu masas samazinājuma, zobu bojāšanās un šūnu deģenerācijas.
    Šūnu dzīvildzes pagarināšana. Eksperimentos noskaidrots, ka Aktivētā ūdens mākslīgi radītos nelabvēlīgos apstākļos pagarina šūnu dzīves ilgumu 10–15 reizes. Līdzīgi atkausētam ledus ūdenim tas aizkavē ģenētiski bojātu šūnu dalīšanos un paātrina veselo šūnu atjaunošanos.
    Organisma enerģijas harmonizēšana. Diagnostikā, izmantojot vācu ārsta R. Folla izstrādāto metodi, atklājies, ka, iedzerot tikai vienu malku šāda ūdens, tiek panākts tāds pats efekts, kā lietojot rūpīgi izraudzītu homeopātisko preparātu kompleksu.

     Ūdenī, kas ir mums apkārt, visas molekulas ir saistītas savā starpā lielos veidojumos, ko sauc par “klāsteriem”, ko neizdodas sadalīt ne mehāniski, ne vārot ūdeni. Klāsteri var būt dažāda lieluma un dažādas uzbūves.

     Lai sarautu starpmolekularās saites klāsteros un panāktu brīvu, savā starpā nesaistītu ūdens molekulu veidošanos, izmanto Aktivatoru.

     Izejot no Aktivatora magnētisko lauku darbības zonas, ūdens pēc savas struktūras saturēs atsevišķas, savā starpā nesaistītas molekulas.

    Tāda apstrādāta ūdens iedarbība uz cilvēka organismu izpaužas tādējādi, ka atsevišķa ūdens molekula, kas nav saistīta ar citām molekulām molekulāros veidojumos (klāsteros), vieglāk izspiežas caur mūsu organisma šūnu membrānām.

    Šūna to ātrāk iekļauj savā citoplazmas struktūrā, paātrina šūnu dalīšanos un augšanu, kā arī viņu attīrīšanu un reģenerāciju (šūnu atjaunošanos). Uzlabo metabolisms. 

     Magnetizētajam ūdenim piemītošo īpašību virkne īpaši izpaužas cilvēka ķermeņa orgānos, pēc tam kad ūdens ir asimilējies organismā.

   Ļoti svarīgi nomainīt no cilvēka organisma izdalāmo ūdeni ar citu — labākas kvalitātes ūdeni.

1.   Pētījumi parādīja, ka magnetizēts ūdens veicina mazu akmeņu izdalīšanos no nierēm, aktivizē audu reģenerāciju, veicina sārņu un toksīnu daudzuma samazināšanos, nostiprina imūno sistēmu un pazemina holesterīna līmeni.

2.   Izrādījās, ka magnetizēta ūdens dzeršana palielina urīna izdalīšanos, normalizē arteriālo spiedienu, maina zāļu virknes farmakoloģisko iedarbību.

3.   Magnetizētais ūdens un citi šķidrumi iegūst viendabīgu struktūru ar paaugstinātu tecēšanu un šķīšanas spēju, kā arī normalizē zarnu trakta un asinsrades sistēmas darbību, palēnina ādas novecošanos, matu izkrišanu, normalizē svaru.

4.   Asins par 89% sastāv no ūdens. Tas apgādā ķermeņa audus ar skābekli un barības vielām, kā arī savāc tajos uzkrājušos atlikumus – lūk, vēl viens iemesls lietot pašu labāko ūdeni.

    Sadaļā “Darbības princips” tika detalizēti aprakstīts, ka, izejot caur Aktivatora magnētiskajiem laukiem, ūdens iegūst struktūru, kas sastāv no atsevišķām molekulām, kas nav saistītas savā starpā ar starpmolekulārām saitēm.

    Tāda apstrādāta ūdens iedarbība uz cilvēka organismu izpaužas tādējādi, ka atsevišķa ūdens molekula, kas nav saistīta ar citām molekulām molekulāros veidojumos (klāsteros), vieglāk izspiežas caur mūsu organisma šūnu membrānām.

    Šūna to ātrāk iekļauj savā citoplazmas struktūrā, paātrina šūnu dalīšanos un augšanu, kā arī reģenerāciju (šūnu atjaunošanos)   

Magnetizēta ūdenes klīniskie pētījumi:

1. Tika kontatēts ārstniecisks efekts gastrīta, kuņģa čūlas, hemoroīdu, dermatomikozes, ekzēmas, adenomas, prostatīta (tsk.hroniskā), tonzilīta, bronhīta, hroniska pielonefrīta un hepatīta, deformējošās artrozes u.c. slimību gadījumā. (S.А.Аlehins 1997 g.).
2. Tika konstatēta virkne citu ārstniecisku efektu magneiski aktivētiem ūdens maisījumiem, kā arī turpinās to pētīšana uz sirds-asinsvadu sistēmu, asinsriti kā arī asins veidošānos (А.S. Nikitinskijs, L.I. Truhačeva), un CNS (Е.А. Semenova, E.D.Sabitova).
3. Balsta-kustības aparāta ietekekme (N.M. Parfenova, J.N.Gosteva)
4. Urīnizvadsistēmu kā arī ūdens-sāļu vielmaiņu organismā (J.A. Levčenko, A.L. Fateevs)
5. Gremošanas un elpošanas sistēmu (A.S. Nikitinskijs)
6. Reproduktīvie orgāni (A.D. Brezdinuks)
7. Zobu un un žokļu sistēmas stāvoklis (D.A. Kunins,J.N. Krinicina, N.V. Skurjatins)
8. Ķirurģisko saslimšanu ārstēšanā (P.I. Košelevs, A.A. Gridins)

          

Aplūkosim to visu sīkāk.

     Šūna ir mikroskopiska lieluma dzīva sistēma, ko ierobežo bioloģiska membrāna, kas sastāv no kodola un citoplazmas. Tai piemīt pašregulācijas (metabolisms) un reproducēšanas (reģenerācija) spēja. Šūna ir visu augu un dzīvnieku attīstības, uzbūves un organismu funkciju pamats.

      Cilvēka organisma šūnas sastāv no daudzveidīgiem organiskas un neorganiskas dabas ķīmiskiem savienojumiem. Ūdens un sāls ir šūnas no organiskās vielas.
Ūdens sastāda 65-90% šūnas masas. (Organismam novecojot, ūdens masa šūnā samazinās). Ūdens šķīdina vielas, kas piedalās ķīmiskās reakcijās, pārnes barības vielas, no šūnas izdala atstrādātos un kaitīgos savienojumus.

       Kā mēs redzam, ūdenim ir liela, jā, kopumā, galvenā loma šūnas dzīvotspējā.

    Ūdens iekļūst šūnā caur tās apvalku (membrānu). Šūnas membrāna (no latīņu val. “ādiņa”) ir bioloģiska membrāna, kas aptver dzīvās šūnas protoplazmu. Tā piedalās šūnas un tās apkārtējās vides vielmaiņas regulācijā.

Shematiski šūnas membrāna attēlota:

   Visām membrānām ir līdzīga uzbūve. Elementārai membrānai ir četri molekulārie slāņi

   Ir redzama atsevišķas ūdens molekulas fotogrāfija (caur elektronu mikroskopu) un molekulu sakopojums klāsterā.

MOLEKULA I KLASTER

                 Molekulas sakopojums klasterā

          Kāds veidojums ir vieglāks un visticamāk izies caur šūnas membrānu?

VODA CEREZ MEMBRANU.cistaja

    Vai grūti pārvietojams molekulu sakopojums – klāsters, vai atsevišķā kustīga molekula? Protams, atsevišķa molekula! Tieši ūdensAktivators ar starpmolekulārām saitēm savā starpā saistītu molekulu sakopojumus (klāsterus) sadala atsevišķās molekulās.

   Lūk, redziet te nav nekādu brīnumu! Tie ir galvenie fizikas un bioloģijas likumi!

    Pēc profesora Leina (Izraēlas tehnoloģiskais institūts) domām, tādēļ, ka magnetizētais ūdens paaugstina minerālu šķīšanu, tas uzlabo visa organisma apgādi ar barības vielām, kas pozitīvi ietekmē cilvēka vispārējo stāvokli. Daudzu gadu gaitā speciālisti-praktiķi Indijā, Japānā, Krievijā sekmīgi pielieto magnetizēto ūdeni dažādu saslimšanu ārstēšanai, traucētas vielmaiņas atjaunošanai, vispārējā enerģētikas līmeņa paaugstināšanai un cilvēku veselības nostiprināšanai.

   No 1973. gada Soču pilsētas sanatorijās sāka pielietot ārstēšanas metodi ar magnetizēto ūdeni. Pacientiem, kas sirgst ar hipertonisko slimību, tika nozīmētas vannas. Metodika parādīja pozitīvus rezultātus, un tagad magnetizētā minerālūdens vannas pielieto daudzos valsts kūrortos.

   Vienā no Sanktpēterburgas klīnikām pacienti ar nierakmeņu un žultsakmeņu slimībām dzēra magnetizētu ūdeni, un tas veicināja sāļu un nelielu akmeņu izskalošanu no šiem orgāniem. Pēc ķīmiskā sastāva šie akmeņi ir sāļi-oksalāti (skābeņskābes sāļi), fosfāti vai urāti ar gļotainas vielas starpslāni. Akmeņiem veidojas neregulāras formas, tiem ir asi stūri un šķautnes. Magnetizētais ūdens nolīdzina akmeņus, rada to šķelšanos un sadrupšanu. Aknu lielums samazinās, žultspūslis kļūst ne tik ciets. Viss tas veicina sāpju samazināšanos.

   Holgers Hannemans uzskata, ka ar diētu saskaņota magnetizēta ūdens lietošana katru dienu, ir lielisks līdzeklis pret aizcietējumiem.

   Magnetizētais ūdens kopumā nostiprina imūno sistēmu un ir arī pierādījis savu efektivitāti saaukstēšanās, gripas, klepus ārstēšanā. Regulāra magnetizēta ūdens lietošana novērš holesterīna slāņa pieaugumu artērijās un novērš to cietību (kas var bīstami paaugstināt asinsspiedienu), palīdz uzturēt normālu sirdsdarbību. Atvieglo pacientu stāvokli astmas un citu slimību gadījumos. Zinātņu kandidāte R. Mihailova Centrālajā stomatoloģijas zinātniski-pētnieciskajā institūtā noteica, ka aprasošana (skalošana) ar magnetizēto ūdeni veicina zobakmens likvidēšanu, porodontozes novēršanu, flegmonas ārstēšanu.    Magnetizētais ūdens novērš zobakmens veidošanos, attīra emalju no mīkstā aplikuma, novērš smaganu asiņošanu. V. Lisins un J. Ivanovs (Saratovas pils.) atzīmēja aterosklerozes slimnieku stāvokļa uzlabošanos, lietojot magnetizēto ūdeni. S. Dovžanskis (Saratovas pils.) ir sasniedzis nozīmīgus panākumus šī ūdens izmantošanā dažādu ādas saslimšanu gadījumos.

   Boriss Harts – doktors, Alternatīvās medicīnas institūta “KHAIBORMED” (Telaviva) vadītājs īpaši rekomendē dzert magnetizēto ūdeni pilnvērtīga sistēmiska organisma efekta sasniegšanai. To izskaidro tādējādi, ka tas ietekmē visu organismu un tā sistēmas, pie tam, lietojot ūdeni ārēji un iekšēji.

    1.Pamatojoties uz visiem minētajiem faktiem, var secināt:
Caur Aktivatora magnētiskajiem laukiem izgājušā ūdens struktūra sastāv no atsevišķām molekulām, kas nav savā starpā saistītas molekulāros veidojumos (klāsteros).

   2.Ūdens ar tādu struktūru vieglāk un ātrāk izspiežas caur mūsu organisma šūnu membrānām. Šūna ātrāk ietver to savā struktūrā, pie tam, šūnās ātrāk notiek vielu maiņa (labāk attīrās), paātrinās šūnu augšana un dalīšanās, kā arī to reģenerācija (atjaunošanās).

   3.Asins un ādas šūnām membrāna ir vienīgā struktūra, kas kalpo par apvalku. Tādējādi, caur Aktivatora magnētiskajiem laukiem izgājušais ūdens, pirmkārt, labvēlīgi ietekmēs asinis un ādu.

   Fotogrāfijās redzams kā Aktivatoru uzstāda ūdens apstrādei sadzīves lietošanai un ēdiena gatavošanai.

   Krānus un ūdens jaucējus tagad taisa no vara ar hromētu vai niķelētu pārklājumu. Šie materiāli nav feromagnētiķi (tiem magnēti nelīp klāt). Tāpēc pēc Aktivatora uzstādīšanas ūdenskrāna vai jaucējkrāna iekšpusē rodas Aktivatora konstrukcijā paredzēti pilnvērtīgi magnētiskie lauki.

 VEĻAS MAZGĀŠANA

baner degviela

TAUPIET JAUNUMS! DEGVIELU

 Kopējā izmantošana degvielas Aktivatora un autothermijas Aktivatora, ļauj samazināt DEGVIELAS IZDEVUMUS uz automašinām līdz 30-40 %

Skatities AUTOTHERMIJAS AKTIVATORS

Aktivatora autothermia un degvielas Aktivators

Attīrīt ķermeni, tīrīšanas aknu un asins attīrīšanas, tīrīšanas ķermeņa parazītiem, tīrīšanas rīsu, attīrīšanu, tīrīšanas kuģus, tīrīšanas rīsi, attīrīšanu no ķermeņa ar garšaugiem, ūdens attīrīšana, nieru tīrīšana, katarsi, attīrīšanai ķermeņa mājās, pilnīga tīrīšana no ķermeņa, tīrīšanas ūdenstilpes .

   Sejas tīrīšana, tīrīšanas ķermeņa toksīnus, Malakhov tīrīšana no ķermeņa, tīrīšanas aknas par Malakhov, ārstējot strazdu, psoriāzes ārstēšanai, psoriāzes ārstēšanai, ārstējot prostatītu, podagra izārstēt, vitiligo ārstēšanai, ārstējot nieru, papēža stimulēt ārstēšanu, prostatas ārstēšanai, ārstējot gripu, strazds ārstēšana ārstēšana locītavu, osteoporozes ārstēšanas, aizkuņģa dziedzera ārstēšanas, podagras ārstēšanai, piena sēnīte attīrīšanas no tautas līdzekļiem, ārstēšanas hemoroīdi, sinusīts ārstēšanas, krākšana, attīrīšanai no aizkuņģa dziedzera vēža.

   Tuberkulozes ārstēšanā, C hepatīta ārstēšana, ārstēšana alerģijas, attieksme pret sinusīts, herpes ārstēšana tārpi ārstēšana mieži ārstēšana, periodonta ārstēšana, ārstēšana gastrīts, ārstēšana bronhīts, ārstēšana C hepatīta, ārstēšana krākšana, vairogdziedzera zāles, tad ārstēšana vitiligo, pankreatīts ārstēšana gastrīts ārstēšana artroze ārstēšana, bronhīts ārstēšana, krūts ārstēšana, impotence ārstēšana, ārstēšana periodonta slimību, ārstēšana osteoartrīta.

   Artrīta ārstēšana, diabēta ārstēšana, nieru ārstēšana, izārstēt ekzēma, ārstēšana ar alkoholismu,
diabēta ārstēšanai, gripas ārstēšana, endometriozes ārstēšanā, dzemdes fibroids ārstēšanu, izsitumi ārstēšana, medicīna ārstēšana, migrēna ārstēšana, demodekozes ārstēšanu, skolioze ārstēšana, išiass ārstēšana, pankreatīts, astmas ārstēšanu, Rosacea ārstēšana, TB ārstēšana, artrīta, cistīts ārstēšana osteohondroze ārstēšana, goiter ārstēšana, ārstēšana skolioze, ārstēšana nagu sēnīti, depresijas ārstēšana, osteoporozes ārstēšanai, ārstēšana ar dēlēm, Ureaplasma ārstēšanai, ārstējot hipertensiju, ārstējot dzemdes kakla erozija.

   Ārstēšana cistītu, neirozes ārstēšanai, cukura diabēta ārstēšanai, ārstējot osteoartrīta, kataraktas ārstēšanai, ārstējot herpes, vēža ārstēšanu, vairogdziedzera medikamentus, lai ārstētu varikozas vēnas, grēmas ārstēšanu, varikozas vēnas ārstēšanu.

   Roze ārstēšana, ārstēšana endometrioze, reimatoīdā artrīta ārstēšanai, hlamīdiju ārstēšanai, ārstēšana šizofrēnijas,
astma ārstēšana, insulta, glaukoma ārstēšana, multiplās sklerozes ārstēšana, papēža stimulēt, astmas ārstēšanai.

   Fibroids ārstēšana kolīts ārstēšana, depresija, ārstēšana ar mastītu, neauglības ārstēšana, ārstēšana cistīts tautas līdzekļiem, glaukoma ārstēšana tautas līdzekļiem, attieksmi pret dzemdes fibroids, šizofrēnijas ārstēšana, dysbiosis, opistorhoz attieksmi, Giardia ārstēšanai, ārstējot sifilisu, artrīta ārstēšanā, epilepsijas ārstēšanā, ārstēšana aizcietējumiem, osteoartrīts ārstēšana.

   Stenokardijas ārstēšanā, ārstēšana neirožu, coxarthrosis ārstēšana, ārstēšana hlamīdijas, attieksme pret acu, kataraktu,
ārstēšana Izraēlā.

   Hemoroīdi ārstēšana, ārstēšana demodectic kašķa, colpitis ārstēšanu, Helicobacter pylori ārstēšana, aptaukošanās, vistas bakas ārstēšana, dzemdes fibroids, prostatas adenomas ārstēšanu, konjunktivīts ārstēšana, ārstēšana hemoroīdi, nierakmeņi ārstēšana, astmas ārstēšanu, epilepsija attieksmi, multiplās sklerozes ārstēšanai, aknes ārstēšana , Helicobacter pylori ārstēšana, ārstēšana periodonta slimību, autismu ārstēšanu, olnīcu cistas ārstēšana, hipertensijas ārstēšanai, aknes ārstēšana, ārstēšana plaušu tuberkulozes, ārstēšana LPH.

   Starpskriemeļu trūce ārstēšana, hronisks prostatīts ārstēšana, blaugznas ārstēšana, ārstēšana herniated muguras, glaukomas ārstēšana, toksoplazmoze ārstēšana, ārstēšana coxarthrosis, atopiskais dermatīts ārstēšana, kārpas ārstēšana, aknes ārstēšana, ārstēšana stostās, dēle ārstēšana, smaganu ārstēšana, ārstēšana insulta, aknes ārstēšana, ārstēšana periodontīts, reimatoīdais artrīts, hroniskas prostatīts, Lipoma ārstēšanu,
tīrīšanas aknas tyubazh aknu cirozes ārstēšana, aknu ciroze.

    Tīrīšana aknas Malakhov, aknu slimības, ciroze, aknu slimību, profilaksei aknu zāles aknu steatozi par aknu ārstēšanai, taukainā aknu, aknu tīrīšanas auzām, tīrīšanas aknu bietes, tīrīšanas līdzekļi aknas, aknu tīrīšanas garšaugi, narkotiku aknām, ārstēšana aknu garšaugus, diēta aknu izārstēt aknu steatozi par aknu ārstēšanai, aknu slimības, Giardia aknās, simptomu aknu slimības.
   Par hemoroīdi ārstēšana izārstēt hemoroīdi pretlīdzekļus hemoroīdi, ārstēšana hemoroīdi mājas līdzeklis pret hemoroīdi,
Folk pretlīdzekļus hemoroīdi, izārstēt hemoroīdi, sveces no hemoroīdi, hemorrhoid ārstēšana, hemorrhoid ziedi,
simptomi hemoroīdi, novēršana hemoroīdi, hemorrhoid ārstēšanas forums, cēloņiem hemoroīdi, hemorrhoid ārstēšanas gurķi, hemoroīdi, tautas līdzeklis pret hemoroīdi ziedi uz hemoroīdi medikamentiem hemoroīdi populārs hemorrhoid ārstēšanas, attīrīšana no ķermeņa, organisma attīrīšana no toksīniem, organisma attīrīšana no parazītiem, ķermeņa attīrīšana rīsi, pilna tīrīšana no ķermeņa, kā tīrīt ķermeni, attīra ķermeni.

   Kā tīrīt ķermeņa toksīnus, attīra organismu no toksīniem, kā attīra ķermeni, hemoroīdi, kā izārstēt hemoroīdi.

   Hemoroīdi tautas aizsardzības līdzekļiem, iekšējie hemoroīdu ka ir hemoroīdi, hemoroīdi cēloņi, hemoroīdi mājas ārstēšana, hemoroīdi grūtniecības laikā, hemoroīdi pēc dzemdībām izskatās tāpat kā hemoroīdi, hemoroīdi simptomi, hemoroīdi forumā, ārējie hemoroīdi, hemorrhoid svecītēm, hemoroīdi ārstēšana sveces, kā ārstēt hemoroīdi, kā lai ārstētu hemoroīdi, kā ārstēt hemoroīdi, hemoroīdi kā ārstēt, kā ārstēt prostatītu, kā izturēties pret gripu, kā ārstēt sinusīts, kā psoriāzes ārstēšanai, kā izturēties pret nieru, kā ārstēt hemoroīdi mājās, lai ārstētu hemoroīdi nekā ārstēšana hemoroīdi,
organisma attīrīšana, detoksikāciju, atjaunošanos organismā, tīrīšanas ķermeņa rīsu, uzlabošanai organismā, tīrīšana asinsvadus, tīrot asinis, tīrīšanas kuņģa, nieru tīrīšanas sejas tīrīšana mājās, aknas,
kā tīrīt aknas, kā tīrīt aknas, kā ārstēt aknas, nevis, lai ārstētu aknas, aknu ārstēšanu, tīru aknas, zarnu apstrādi, zarnu tīrīšanas klizmu bez.

   Uzraudzīt tīrīšanas zarnu caureju par Malakhov, attieksmi pret zarnu, zarnu tīrīšanu bez klizmas, Fortrans purgation, purgation māja purgation augu tīrīšanas līdzekļi zarnu, ankilozējošā spondilīta, Alcheimera slimība, ankilozējošais spondilīts ārstēšana, Reino slimība, Peyronie slimība, Parkinsona ārstēšana Behtereva slimības, Parkinsona slimības, Alcheimera slimības ārstēšanai, aknu slimības, ādas slimības, acu slimības, simptomi aknu slimības, pazīmes aknu slimības.

     Uzturs, kas attīra ķermeni, garšaugus, attīra ķermeni, attīrīt ķermeni, klizma, lai attīra zarnu, diēta, lai attīra zarnu, zarnu attīrīšana, hemoroīdi simptomi, simptomi aknu cirozi,
krūšu simptomi, diabēts simptomi, simptomi hemoroīdi, multiplās sklerozes simptomi, simptomi aknu slimība, Parkinsona slimības simptomi, simptomi aknu cirozi, iekšējie hemoroīdi simptomi.