VEĻAS MAZGĀŠANA

RUS    ENG    DE    LIT

VEĻAS MAZGĀŠANA

  Sadaļā “Darbības princips” detalizēti tika aprakstīts, ka, izejot caur Aktivatora magnētiskajiem laukiem, ūdens iegūst struktūru, kas sastāv no atsevišķām molekulām (dipoliem), kas nav saistītas savā starpā ar starpmolekulārām saitēm.

VEĻAS MAZGĀŠANA

    Tādai ūdens struktūrai raksturīgs mazāks (salīdzinājumā ar parasto ūdeni) virsmas spriegums un samirkšanas palielināšanās.

   Sakarā ar to, ka atsevišķām ūdens molekulām ir lielāks kustīgums, tās labāk iekļūst netīrumu mikroplaisās un auduma porās, kā arī starp audumu un netīrumiem. Pie tam, pazeminās netīrumu daļiņu saķere savā starpa un ar audumu.

   Brīvajām ūdens molekulām piemīt lielāka absorbēšanas (pielipšanas) spēja uz hidrofobiem (nesamērcējamiem) netīrumiem un auduma šķiedrām. Tās arī lielākā mērā spēj absorbēties (savākties) uz netīrumiem un uz izmazgātas veļas, bet tas neļauj palielināties netīrumu daļiņām, un tām atkārtoti nosēsties uz izmazgātā auduma. Rezultātā netīrumu daļiņas stabilizējas mazgāšanas šķīdumā un tās kopā ar mazgāšanas šķīdumu tiek likvidētas (izskalotas).

   Liela skaita savā starpā nesaistītu molekulu klātbūtne ūdens struktūrā veicina рН līmeņa pazemināšanos un samazina ūdens cietību, tātad, sekojoši, palielina mazgāšanas efektivitāti.

  Atsevišķas ūdens molekulas cenšas agregatēties (salasīties) uz ūdenī izšķīdušo dabisko sāļu katjoniem un anjoniem un novērš nešķīstošu savienojumu veidošanos (tā saucamais „katlakmens”), kas nogulsnējas uz veļas mazgājamo mašīnu metāliskajām daļām.

VEĻAS MAZGĀŠANA

 Tādējādi, caur Aktivatora magnētiskajiem laukiem izgājuša ūdens izmantošana auduma materiālu mazgāšanai ļauj:

  1. Atteikties no ūdens cietību pazeminošu vielu (ūdens mīkstinātāji) lietošanas.

  2.  Atteikties no Calgon lietošanas, jo ūdens struktūra novērš nešķīstošu šāļu nogulsnēšanos uz veļas mazgājamo mašīnu metāliskajām daļām.

  Tehniski tāda mazgāšana paredz Aktivatora uzstādīšanu uz aukstā ūdens padeves šļūtenes uz veļas mazgājamo mašīnu, kā parādīts fotogrāfijā.

VEĻAS MAZGĀŠANA

 

AUGU LAISTĪŠANA

VEĻAS MAZGĀŠANA

Kā mazgāt drēbes veļas mašīnā? Daudzi jaunie Mājsaimnieces vai bakalaura vismaz reizi saskaras ar to, ka drēbes bija krāsotas pēc mazgāšanas citās krāsās, vai izstiepts. Lai tas nedrīkst notikt, jums ir nepieciešams ievērot dažus vienkāršus noteikumus.

Kārtot

Pirmkārt, pirms mazgāšanas drēbes ir pienācīgi sakārtoti. Tas ir optimāls, lai darīt to, ko krāsas, bet arī neaizmirstiet, lai ņemtu vērā veida auduma, no kura lieta ir darīta. Piemēram, ja jūs mazgāt kokvilnas un vilnas kopā, vai nu pirmā lieta, kas nav izņemta, jo saudzīgs režīms vilnas, vai otrā būs stiept, jo palielinājās griešanās ātrums vai augsta temperatūra.
Arī, ne ignorēt informāciju, kas tiek likts uz apģērbu birkas. No šiem datiem mēs varam mācīties ne tikai optimālā temperatūra, bet arī iespēju izmantot balinātāju, utt. Pirms mazgāšanas drēbes ir nepieciešams, lai pareizi šķirot

Sagatavošana

Tomēr, lai izlemt, ko izvēlēties temperatūru, mazgāšanas režīmā un apgriezienu skaita, lai spin, tas vēl nav viss — kvalitāte mazgāšana, lielā mērā atkarīgs no vielas, ko izmanto šajā procesā. Baltās krāsas audumiem, tas ir labāk izmantot speciālu pulveris baltas, bet krāsas nav piemērotas-lietas, kas pakāpeniski izgaist. Jūs varat arī izmantot balinātāju — vislabāk, ja tas ir skābeklis.
Pulveris «krāsainas lietas» ir īpašie kristāli, kas palīdzēs daudziem mazgāšana saglabāt spilgtas krāsas lietas. Turklāt daži no viņiem novērstu izplatīšanos no lietām, tā bez bailēm var ielikt tvertni, veļas mašīna, oranžā un sarkanā lietas, vai zils un zaļš.
Pievērsiet uzmanību, lai tās deva — nav nepieciešams, lai pētītu to atkal ik reizi, tikko izlasīju, pulveris, ko esat izvēlējies, un pieņemt lēmumu par nepieciešamo tilpumu (neaizmirstiet, ka ražotāji parasti kalibrēšana deva pamatā, tostarp, un no ūdens cietības pakāpi, piesārņojuma pakāpi).

Cīnās spēcīgu plankumi

Ja uz lietām, jūs ievērosiet, traipiem un citiem spēcīgu piesārņojumu, tas ir labāk, lai tos novērstu, izmantojot speciālu šķīdumu. Ir vērts atzīmēt, ka šādu fondu, bieži tiek sadalīts atkarībā no izcelsmes traipu, tātad, ja mājā ir mazi bērni, ir, lai novērstu organisko piesārņotāju (sulas, zāle, asinis) vienmēr būtu pie rokas.
Mērcēt dažas minūtes (pēc instrukcijas) traipu ar traipu noņēmēju, un pēc tam pievienot nedaudz mazgāšanas līdzeklis mazgāšanas laikā. Tas ir arī nepieciešams pievērst uzmanību, lai klātbūtni alerģijām māja un bērni — lai mazgā savas drēbes, kas jums ir nepieciešams, lai izmantotu tikai augstas kvalitātes hipoalerģiska produktiem.

Veļas mazgātava

Ja daudz Veļas, to sadala divās reizes, kad ko drēbes bungas, ņemiet vērā, ka jums nevajadzētu mēģināt virzīt visas lietas uzreiz, ja daudz Veļas mazgātava, tas ir labāk, lai to sadala divās nomazgā, citādi lietas var būt ļoti krunkains un slikti stiept. Tagad jūs varat doties uz izvēli mazgāšanas režīmā. Pēdējo desmit gadu laikā, mašīnas ir ieguvuši tik daudz funkcijām un režīmiem, ka tā joprojām ir tikai, lai noteiktu tipa auduma un temperatūras noteiktā diapazonā. Bet te tehnoloģijas nestāv. Jo īpaši, lielākā daļa mūsdienu veļas mazgājamās mašīnas ļauj jums, lai nomazgātu netīrumus zemākā temperatūrā, piemēram, gultas veļu 60 grādos, nevis 90, kas ļaus ietaupīt laiku un naudu. Ja lietas nav ļoti netīra, var izmantot ātrās mazgāšanas režīms, bet tas ir labāk likt mazāk pulvera, kā Veļas mazgātava nav laika, lai izskalotu pareizi.

Veļas apakšveļu

Pastāv uzskats, ka veļa jāmazgā tikai ar rokām, jo veļas mašīna būs tikai sabojāt mežģīņu izstrādājumiem. Bet tas nav īsti taisnība. Protams, Padomju gados, vienības mazgāšanas nav rezerves delikāts audums, bet mūsdienu «veļas mazgāšanas mašīnas» var paļauties, pat visintīmākās — apakšveļa.
Veļas apakšveļas noteikumi Saimniece uz piezīme: tur ir nianses, kas palīdzēs saglabāt biksītes un krūšturus, integritāti un drošību: apakšveļa izvēlieties režīmu Manuāli un/vai Delikāts mazgāšanas.
Par krūšturis saņemt speciāla rāmja soma, kas novērš iekļūšanu «kauliem» tvertnē un stiepjas siksnas. Maksimālā pieļaujamā temperatūra šajā mazgāt-40 grādiem. Pārliecinieties, mazgāt apģērbu pirms pirmā valkā, it īpaši, melnās kopas, kā bieži to ražošanā izmanto lieko krāsvielu.
Lejupielādēt cilindrs veļas mašīnu tikai puse pilna. Tas ļaus novērst pārmērīga sagrozīšanai veļa. Veļas nelietojiet balinātājus, jo īpaši, ja informācija nav likts uz etiķetes.

Lietot tikai īpašās «soft» (vēl labāk — liquid) pulveri, jo, kā likums, parastā veļas pulvera sastāvā ir balinātājs un balinātājiem (piemēram, perborāts), kā rezultātā iedarbības šādu vielu apakšveļa, tā var zaudēt spožumu, kļūst izbalējis. Nekad palielināt devu pulvera pārsniedz ieteiktajiem norādījumus. Neiegremdējiet krāsas vai izdrukāti komplekti pirms mazgāšanas.

Mazgāt apavi

Bieži vien veļas mašīnas tur ir funkcija, mazgāšanas kurpes, bet jums ir jāsaprot, ka, ja jums nav jāievēro vairāki noteikumi, var ne tikai sabojāt apavus, bet arī lauzt, dārgu mašīnu. Tādēļ pirmais noteikums-nelietot «mazgātājs» par pāris zemas kvalitātes, kā arī kurpes rotātas ar lielu skaitu rhinestones, pērlītēm vai akmeņiem. Pirms mazgāšanas pārliecinieties, ka kurpes bija veseli, labāk, lai pull mežģīnes un nodot tvertni atsevišķi, ļoti netīrs vienīgais tīrīt zem tekoša ūdens ar birstīti, jūs varat noskalo un top kurpes vai zābakus, lai noņemtu putekļus un smiltis.
Labākais risinājums ir izmantot šķidro pulveri, kas izšķīst ātri un ir vieglāk izskalot pat no visvairāk nepieejamās vietās, un nodot katrs pāris atsevišķā Veļas maisiņā. Ja nav speciāla soma, var likt kurpes ar veco dvieļi vai palagi. Izdzēst maksimums trīs vai četri pāri, tad mazāka iespēja bojāt mašīna pati.
Temperatūra mazgāšanas kurpes nedrīkst pārsniegt 30-40 grādiem. Spin ir labāk, lai izslēgtu pilnībā, kā arī žāvēšanas, tā var stipri deformēties tvaika. Es ceru, ka šie padomi būs noderīgi mājturība un palīdzēs saglabāt jūsu lietas kā spilgti un veikls kā tie bija tad, kad pērk.

Pamata noteikumi, veļas mazgāšanai veļas mašīnā

Mazgāt automātiskā mašīna ir viegli un vienkārši. Katrai sievietei vismaz vienu reizi savā dzīvē dzirdējis frāzi, ka «viss ir izdzēsts,»», «vecmāmiņas bija uz upes walk». Bet automātiskā veļas mazgājamā ir savas nianses, nezinot, kas var sabojāt Veļas vai mašīna. Izlasīt pamata noteikumus un veikt ne vairāk kļūdas.

Mazgāt apakšveļu atsevišķi no citām drēbēm

Dažus vienumus, piemēram, peldkostīmi, vai krūšturus, tas ir labāk izvēlēties roku mazgā. Mašīna būs stiept astēm un krūzes, kas izraisīs ievērojamu pasliktināšanos atbalstīt īpašības veļa. Mežģīņu apakšveļa jebkāda veida ir arī ieteicams nomazgāt rokas. Bet kokvilna preces un vingrbikses, ieskaitot neilonu, var likt mašīnas. Mazgāt zemā temperatūrā, delikāts mazgāšanas režīms. Zeķes vēlams, lai ieslēgtu nepareizajā pusē un ievietot speciālā maisā.

Vai nav ļaunprātīgi auduma mīkstinātāji

Reklāma pārliecina mūs, ka, gaisa kondicionēšana ir būtisks atribūts, mazgāšana. Bez tam, daudzi Mājsaimnieces nav pat palaist savu auto. No vienas puses, tas nozīmē, ir savas priekšrocības. Veļa kļūst mīkstāka, gludāka un smaržo labāk. Bet dažas lietas instruments ir absolūti kontrindicēta. Mitrums vairs nav uzsūcas, kā mēs esam iedomājušies. Nav pievienot kondicionētājs, kad veļas, dvieļi, vanna, halāti, apģērbs, sporta un citas lietas, kas būtu absorbēt sviedri vai mitruma. Nav ieteicams gaisa kondicionēšanas un alerģiju.

Pievienot mazgāšanas līdzekļus, stingri saskaņā ar instrukcijām

Dažreiz mēs domājam, jo vairāk, jo labāk. Un mēģināt mazgāt ar īpaši piesārņota veļa, mēs pievienot pulveris liberāli. Un labs iemesls. Lieko mazgāšanas līdzekļi, kas nav izšķīst ūdenī, lai darīt savu darbu, sastrēgumiem ar mašīnu un uzkrājas krokas veļa. Sakarā ar lieko gaisa kondicionieris, veļa ir slikti jāskalo ārā, un balināšanas līdzeklis var atstāt nevienmērīga traipus uz drēbēm vispār. Lieko mazgāšanas līdzekļi var izraisīt nepatīkamu smaku no mašīnas, un var provocēt «foam party», kas nebūs paticis ar kaimiņiem no apakšas. Izmantot konteinerus ar izmēru nodaļas un stingri sekot norādījumiem uz iepakojuma. Sevišķi netīras Veļas mazgāšana par specializēto režīmā un pievienot papildu ciklu mērcēšanas un skalošana.

Izvēlēties zemu mazgāšanas temperatūras

Vēl viena kļūda-uzskatīt, ka mašīna mazgā drēbes arī tikai pie augstām temperatūrām. Mūsdienu pulveri ir iespēja tikt galā ar savu darbu jau pie 40 grādiem. Un, ja jūsu mašīna nav piedāvājam atsevišķu režīmu, atcerieties, tas ir šajā temperatūrā, jāmazgā lielākā daļa apģērbu. 60 grādi ir temperatūra, kurā viss jau ir jādezinficē. To var izmantot, gultas veļa, dvieļi un lietas, kas tiešām ir nepieciešams. Piemēram, jūs varat mazgāt bērna drēbes pēc slimības. Un 90 grādiem-jau viršanas temperatūras režīmā, kas būtu jāizmanto tikai ārkārtas gadījumos. Ar zemas temperatūras mazgāšanas, jūsu drēbes saglabās savu formu un krāsu ilgu laiku, un kalpos jums daudz ilgāk.

Izņemt traipus pirms galvenās mazgāšanas

Reklāmas mums māca, ka, izmantojot dārgi pulveris, jūs varat aizmirst par to birstīti un ziepēm. Bet jums nevajadzētu ticēt visu to sola. Daži punkti ir daudz vieglāk, lai novērstu, izraisot nelielu traipu tīrītājs pirms ko mašīna.