VEĻAS MAZGĀŠANA

RUS    ENG    DE    LIT

  Sadaļā “Darbības princips” detalizēti tika aprakstīts, ka, izejot caur Aktivatora magnētiskajiem laukiem, ūdens iegūst struktūru, kas sastāv no atsevišķām molekulām (dipoliem), kas nav saistītas savā starpā ar starpmolekulārām saitēm.

    Tādai ūdens struktūrai raksturīgs mazāks (salīdzinājumā ar parasto ūdeni) virsmas spriegums un samirkšanas palielināšanās.

   Sakarā ar to, ka atsevišķām ūdens molekulām ir lielāks kustīgums, tās labāk iekļūst netīrumu mikroplaisās un auduma porās, kā arī starp audumu un netīrumiem. Pie tam, pazeminās netīrumu daļiņu saķere savā starpa un ar audumu.

   Brīvajām ūdens molekulām piemīt lielāka absorbēšanas (pielipšanas) spēja uz hidrofobiem (nesamērcējamiem) netīrumiem un auduma šķiedrām. Tās arī lielākā mērā spēj absorbēties (savākties) uz netīrumiem un uz izmazgātas veļas, bet tas neļauj palielināties netīrumu daļiņām, un tām atkārtoti nosēsties uz izmazgātā auduma. Rezultātā netīrumu daļiņas stabilizējas mazgāšanas šķīdumā un tās kopā ar mazgāšanas šķīdumu tiek likvidētas (izskalotas).

   Liela skaita savā starpā nesaistītu molekulu klātbūtne ūdens struktūrā veicina рН līmeņa pazemināšanos un samazina ūdens cietību, tātad, sekojoši, palielina mazgāšanas efektivitāti.

  Atsevišķas ūdens molekulas cenšas agregatēties (salasīties) uz ūdenī izšķīdušo dabisko sāļu katjoniem un anjoniem un novērš nešķīstošu savienojumu veidošanos (tā saucamais „katlakmens”), kas nogulsnējas uz veļas mazgājamo mašīnu metāliskajām daļām.

 Tādējādi, caur Aktivatora magnētiskajiem laukiem izgājuša ūdens izmantošana auduma materiālu mazgāšanai ļauj:

  1. Atteikties no ūdens cietību pazeminošu vielu (ūdens mīkstinātāji) lietošanas.

  2.  Atteikties no Calgon lietošanas, jo ūdens struktūra novērš nešķīstošu šāļu nogulsnēšanos uz veļas mazgājamo mašīnu metāliskajām daļām.

  Tehniski tāda mazgāšana paredz Aktivatora uzstādīšanu uz aukstā ūdens padeves šļūtenes uz veļas mazgājamo mašīnu, kā parādīts fotogrāfijā.

baner degviela

AUGU LAISTĪŠANA

TAUPIET JAUNUMS! DEGVIELU

 Kopējā izmantošana degvielas Aktivatora un autothermijas Aktivatora, ļauj samazināt DEGVIELAS IZDEVUMUS uz automašinām līdz 30-40 %

Skatities AUTOTHERMIJAS AKTIVATORS

Aktivatora autothermia un degvielas Aktivators

     Mazgāt, pēc mazgāšanas, veļas mašīna, veļas mazgātava, veļas mazgāšanai, želeja veļas mazgāšanas, veļas izstrādājumi, veļas mašīna, veļas veļas mašīna, veļas pulveris, mazgāšanas režīmu, laiku mazgā, liela veļas, liela veļas mazgāšana ūdens, nopirkt mazgāšana, veļas paklājus, mazgāšana bērnu, bērnu veļas, mazgāt paklāju, mazgāšana ar rokām, mazgāt vai ciems mazgāšana, veļas zīmes, izmazgāt veļu, mazgāt veļu, mazgāt baltos, mazgājami audumi, dekodēšanas mazgāt, mazgāt vietas, veļas mašīna.

     Kas mazgāšanas šķidrums mazgāšana, pēc mazgāšanas ciems, mazgāšana programma atšifrēšana mazgāšanas uz drēbēm, nozīmītes veļu kāpēc mazgāšana, veļas cenas, daudzi mazgāšanas, atsaukties uz mazgāšanu, veļas mazgājamā mašīna, lietas pēc mazgāšanas, traipi pēc mazgāšanas, darba apģērbu mazgāšana, želeja mazgāšanai vērtējumus, to darīt pēc mazgāšanas pēc mazgāšanas, mazgāšanas, bērnu veļas pulveris Ariel kapsulas, pulveri zīdaiņu apģērbu, veļas pulveri, kā mazgāt dūnu jaka, pulveri zīdaiņiem, Ariel gēla režīmi veļas mašīna, bērnu pulveri zīdaiņiem, veļas mazgāšanas pakalpojumi , mazgāšanas līdzekļi, kā mazgāt veļas mašīna, veļas ikonas, gēla kapsulas, ikonas uz veļas mašīnas, bērnu veļas mazgāšanas, Ariel kapsulas, pulveris zīdaiņu apģērbs, bērnu drēbes mazgāšanas, šķidrā mazgāšanas, uzlīmes mazgāšanas, veļas uz leju jakas, ziepes mazgāšanas veļas produkts veļas pēc veļas mazgāšanai pēc mazgāšanas, kapsulas mazgāt mazgāšana mazgāšana mazgāšanas Indesit.

     Režīmi veļas mazgāšanas, sausie ziedi, veļas maisiņā, birkas par drēbju mazgāšanu, veidiem, veļas mašīna, ātri mazgāt, džinsa mazgāt, mazgāt džinsus pēc mazgāšanas balti nozīmītes par drēbju mazgāšanai, mazgāšanas temperatūras, veļas mašīnā veļu, mazgāt dvieļi, smarža veļas, mazgāt krāsas mazgājamu LG, veļas kurpes, instrumenti veļu, ūdens pēc mazgāšanas, kokvilnas mazgāšana, veļas nosacījumus, zīmes uz apģērba mazgāšanai, mājas mazgāšanai, roku mazgāšanai, veļas mašīnā, kāpēc, pēc mazgāšanas, želejas veļas mazgāšanai , mazgājams apavi vicināšanu veļu, dekodēšanas ikonas mazgāšanai, veļas ikonas dekodēšanas vadītāja mazgāšanu, izmazgāt veļu, mazgāt video, pēc veļas mašīna, automazgātuve mašīna, bērnu želeja mazgāšanai, bērnu želeja mazgāšanai.

     Pulveris roku mazgāšanai, veļas mazgāšanai, veļas bērnu drēbes, apakšveļu pēc mazgāšanas, auto mazgāšana veļas mazgātava, naudas veļas mazgātava, želejas veļas mazgāšanai, veļas mazgāšanai veļas mašīnā, pulveri, veļas mazgāšanas, veļas mazgāšanas, veļas mazgāšanas ūdens, draiveri mazgāšanas drēbes, veļas krāsas veļas, balts veļas mazgātava, bērnu veļas pulveris veļas mazgāšanas, veļas cenas, mazgāt veļas mašīnā, veļas mazgātava, veļas mazgātava, mazgāt drēbes, darba drēbes mazgāšana, krelles mazgāšana, veļas mazgāšana, gēla veļas pulveris zīdaiņu apģērbu, veļas maisiņā, mazgāt drēbes, veļas priekšmetus, pulvera zīdaiņiem, veļas ķīmisko tīrīšanu, veļas mazgāšanai, veļas dekodēšanu par apģērbu, apģērba pēc mazgāšanas.

     Uzlīmes uz apģērbu mazgāšanas ikonas drēbju mazgāšanas, zīmes uz apģērba mazgāšanas mazgāšanas, veļas lietām, zīmes uz apģērba, veļas mazgātava, veļas ikonas, ikonas par apģērbu, bērnu veļas, attiecas uz apģērbu, darba apģērbu mazgāšana, delikāts mazgāšana, rūpes par apģērbu, veļas vilnas, etiķetes uz drēbēm, membrāna audu, veļas mazgāšana.