ALKOHOLS. SPIRTOTIE DZĒRIENI

RUS    ENG    DE    LIT

     Izejot caur Aktivatora magnētiskajiem laukiem, šķidrums iegūst struktūru, kas sastāv no atsevišķām molekulām, kas nav saistītas savā starpā ar starpmolekulārām saitēm.

ALKOHOLS. SPIRTOTIE DZĒRIENI

   Visi spirtotie dzērieni ir etilspirta un ūdens maisījums. Spirta un ūdens molekulas spēj savā starpā veidot diezgan noturīgas starpmolekulārās saites, veidojot lielus molekulu sakopojumus (klāsterus). Vīnā, konjakā, uzlējumos (liķierī) molekulu sakopojumos iesaistās arī to vielu sarežģītās molekulas, kas šiem dzērieniem piešķir garšu, smaržu un krāsu.

   Spirtotie dzērieni, izejot caur Aktivatora magnētiskajiem laukiem, pilnībā maina savu iekšējo struktūru. T.i., iegūst šķidrumu, kurā ir dažādas molekulas, kas nav saistītas viena ar otru lielos sakopojumos (klāsteros).

alhohols ALKOGOL-RAZOBRANNIJ-300x225

    Atsevišķas to vielu molekulas, kas dzērieniem piešķir garšas īpašības, aktīvāk iekļūst garšas receptoru šūnās un pastiprina vīna, konjaka, uzlējumu (liķiera) garšas sajūtas lietošanas laikā, bet vodka kļūst “mīkstāka”. Alkohola toksiskās iedarbības laiku nosaka ne tikai tā koncentrācija asinīs, bet arī alkohola iesūkšanās ātrums caur gļotādu.

    Atsevišķas molekulas labāk iziet caur mūsu organisma šūnu membrānām. Tāpēc pieaug arī alkohola iesūkšanās ātrums un šajā gadījumā noreibšana notiek ātrāk. Pēc tam, kad alkohols ir iesūcies caur gļotādu asinīs, tas sadalās pa orgāniem un audiem, pie tam, sadalīšanās notiek ātrāk, jo atsevišķas molekulas ātrāk nokļūst organisma šūnās, nekā molekulu sakopojumi, kas savā starpā saistīti ar starpmolekulārajām saitēm. Pēc tam sākas alkohola sabrukšana – oksidēšanās, galvenokārt, aknās, saskaņā ar reakciju shēmu:

ALKOHOLS. SPIRTOTIE DZĒRIENI

   Tādējādi, saīsinoties etilspirta oksidācijas laikam līdz acetaldegīdam, notiek vispārēja laika saīsināšanās, lai spirts pārvērstos gala produktos: ūdenī un ogļskābajā gāzē.

                     Augstākminētā kopsavilkums:

  1.  Spirtotie dzērieni, kas ir izgājuši caur, Aktivatora magnētiskajiem laukiem, iegūst struktūru, kas sastāv no atsevišķām, savā starpā nesaistītām molekulām.

  2.  Atsevišķas spirta molekulas labāk iziet caur šūnu membrānām, kas palielina to uzsūkšanos caur gļotādu, kā arī palielina to sadalīšanās ātrumu pa organisma orgāniem un audiem, t.i., noreibšana iestājas ātrāk.

  3.  Atsevišķas spirta molekulas ātrāk oksidē skābekļa molekulas līdz acetaldegīdam. Tas rada spirta ātrāku oksidēšanos līdz gala produktiem: ūdenim un ogļskābajai gāzei. Kas, savukārt, saīsina organisma alkohola intoksikācijas (saindēšanās), tajā skaitā paģiru laiku.

   Šai spirtoto dzērienu apstrādes metodei nevar būt rūpniecisks pielietojums, jo pēc 8-15 stundām starp atsevišķām molekulām atkal veidojas starpmolekulārās saites, un tās sāk veidot lielus molekulu savienojumus (klāsterus).

   Pēc fotogrāfijām ir viegli saprast, kā apstrādāt spirtotos dzērienus ar Aktivatora magnētiskajiem laukiem.

 

 ATSAUKMES

ALKOHOLS. SPIRTOTIE DZĒRIENI

Alkohols ir ne tik daudz bīstami, ja jūs ļaunprātīgi šis dzēriens, pāris reizes gadā, hronisks alkoholisms ir briesmīga, kad alkohols tiek patērēts katru dienu toksiskas devas. Pudeli alus, pāris glāzes degvīna vai glāzi vīna katru dienu jau toksiska alkohola deva vairumam cilvēku. Ja, ilgu laiku, alkohola patēriņš ir robežās toksiskas devas, ir nemanāms, bet katastrofālas izmaiņas visās sistēmās un orgānos. Šis process ir vēl mānīgs, ka ārējās pazīmes šīs darbības procesu degradācijas jūs nevarat justies uz ilgu laiku.

Problēma ir ne tikai tas, paredzamais dzīves ilgums samazinās – problēma ir tā, ka dzīves kvalitāte samazinās. Persona, kas patērē vismaz pudeli alus katru dienu ir stāvoklī hronisks alkoholisms. Visi orgāni strādā ar lielāku slodzi, jo tur ir hronisks nogurums, nespēja koncentrēties uz darbu, paaugstināta uzbudināmība. Hronisku alkoholismu intereses un vēlmes, cilvēks sašaurina plašs interešu primitīvo dzīvnieku, kaut ko vairāk par nervu sistēmu, tiks sadalīti un kritumu, garīgo spēku, šāda persona nav spējīga.

Tomēr, ne tikai cilvēkiem, kuri patērē pārmērīgu alkohola, bet arī cilvēkiem, kas ir ap viņiem ir risks. Paaugstināta uzbudināmība, mainīti psihi un garīgo impotenci radīt fakts, ka dzīve ģimenē blakus šādai personai kļūst nepanesams. Conceiving bērns no šādas māte vai tēvs ir bīstami, jo liels risks, kam bojāts bērnu. Un bērnu audzināšanu šādā ģimenē ir ikdienas noziedzību.

Ņemot vērā visu iepriekš minēto, var secināt, ka lieto alkoholu vai jūs brīvprātīgi, apzināti un droši ienirt sevi uz brīvprātīgu verdzību Vietnieks. Par spoku ilūziju par spirta ekstazī, šo atkarību būs ietīt Jums pēdējo pavedienu, jūs push virkni nepatikšanas un neveiksmes, atņemt prieku par reālo dzīvi, iespēju garīgo attīstību. Nav tik briesmīgi miesas nāves, par cik žēl, ka » dzīve bija ne tik…».

Kaitējumu un ieguvumu no alkohola. Droši alkohola deva, ko apstiprinājusi, kuri

Spēkā no alkohola asinis un asinsvadus
Alkohols veicina asins recekļu veidošanos, dehidratāciju un toksisku bojājumu visiem audiem un orgāniem. Darbojas uz asinsvadu sienu trombocītu un eritrocītu, alkohols veicina to izlīdzināšana un asins recekļu veidošanos mazākajiem kuģiem. Aizsērējusi kuģiem, kas vairs dot skābekli un barības vielas audiem, un toksisku ietekmi alkohola pabeidz procesu iznīcināšanu novājinātās šūnas smadzenes, aknas, nieres, aizkuņģa dziedzeris, kuņģis un zarnas.

Efekts alkohola aknas
Visi alkohola, kas jums ir, ko patērē asinīs no kuņģa un zarnām nonāk aknās. Aknas nav laika, lai neitralizētu šādu alkohola daudzumu. Tur ir pārkāpums metabolismu, ogļhidrātiem un taukiem, kā rezultātā šo pārkāpumu, liels tauku daudzums nogulsnējas, aknas, šūnas, kas pēc tam, kamēr pilnībā aizpildītu aknu šūnas. Kā rezultātā šo taukainā deģenerācija, aknu šūnas iet bojā. Gadījumā, ja masveida nāve no aknu šūnām aizstāšana aknu audu rētaudi-šī patoloģija, ko sauc aknu Cirozi. Starp visiem pacientiem ar aknu cirozi 50-70% cēlonis bija hronisks alkoholisms. Ciroze, ar neadekvātu ārstēšanu, vairumā gadījumu noved pie veidošanos ļaundabīgi aknu audzēji – aknu vēzis.

Alkohola uz sirds
Sirds strādā nepārtraukti visu dzīvi. Šajā gadījumā alkohola slodze noved pie tā, ka ir spiesti strādāt ar aktīvo alkohola toksisko iedarbību un alkohola sadalīšanās produktus. Gan etanola pati un tā sabrukšanas produkti ir ievērojama kaitīga ietekme uz sirds muskuli. Sistemātiska alkohola lietošana noved pie tā, ka uz virsmas sirds nogulsnējas taukaudos. Šo tauku, kas ierobežo darbu no sirds, to neatļauj, lai būtu piepildīta ar asinīm, kad relaksējoša, ievērojami palielina enerģijas izmaksas, ja darba.
Efekts alkohola asinsvadus, sirds ved pārkāpums asins plūsmu tajos. Laika gaitā, šīs pārmaiņas, protams, noved pie sirdslēkmes.

Sekas alkohola uz smadzenēm
Smadzenes ir klastera nervu šūnu, kas ir saistītas ar procesiem, piemēram, vadi. Alkohols no asinīm iekļūst šķidro mazgāšanas smadzenes (galvas un muguras smadzeņu šķidruma), ļoti viela smadzenēs, asinīs. Sniedzot toksiskā iedarbība uz smadzeņu šūnas alkohols palēnina procesus, nervu impulsi, kas izraisa pietūkumu un iekaisumu.

Ar ilgtermiņa alkohola, toksisko efektu, ievērojami pieaug – smadzeņu procesus, kas mirst no nervu šūnas tiek sākta, smadzenes samazinās izmēros, prāta spējas, spēju iegaumēt un apgūt informāciju, cieš.

Defekts smadzenes var izskaidrot uzvedības palielinājās agresija un depresija, emotionalism, vai apātija. Dažos gadījumos, alkoholisms izraisa pārmaiņas apziņā ar izskatu, par redzes, taustes, skaņas halucinācijas. Šo stāvokli medicīnā sauc par atturību vai murgi tremens.

Sekas alkohola uz aizkuņģa dziedzeri
Kad alkohols tiek patērēts, visa gremošanas sistēma ir pārtraukts. Par sadalījumu alkohola gremošanas fermenti, kas nav nepieciešama, bet dedzināšana un kairina sekas alkohola uz gļotādām, mutes, barības vada un kuņģa veicina aktīvāk attīstīt gremošanas fermentus aizkuņģa dziedzeris. Šo lieko apjomu gremošanas fermentus beidzot sāk sagremot ļoti audu gremošanas dziedzeris. Gadījumā, ja strauju masveida self-gremošanu, akūta aizkuņģa dziedzera nekroze attīstās (vairumā gadījumu, iznākums šis nosacījums ir nāve, diabētu un invaliditātes), gadījumā, ja pakāpeniska sevis gremošanu, akūts pankreatīts attīstās ar pāreju uz hronisko ar periodisku exacerbations.

Sekas alkohola uz barības vads
Regulāra patēriņa spēcīgu veidu alkoholu izraisa ķīmisku apdegumu barības vada gļotādu. Visi produkti, ko mēs patērējam iet caur gaismas barības vads. Ar ķīmisko apdegumu, mehāniska iedarbība palielina jomā un dziļums defektu, čūlas barības vada veidojas. Sienas vads ir apvalka, piemēram, režģi, liela barības vada vēnu un artēriju. Gadījumā, ja gļotādas defektu padziļina iespējams pamatni viens no šiem kuģiem un aktīva iekšēja asiņošana, kas prasa steidzamu medicīnisko aprūpi. Šie bleedings ir ļoti bīstama un var izraisīt nāvi pacients.

Efekts alkohola kuņģī un zarnās
Pēc tam, kad nokļūst kuņģī alkohols ir kairinoša iedarbība uz gļotādām. Kā rezultātā šo kairinājumu kuņģa gļotādas dziedzeri aktīvi izdalīt gremošanas fermentus un sālsskābi. Tomēr ilgu laiku alkohola kuņģī netiek aizkavēts, kas iet caur tievo zarnu, atstājot kuņģis pilns ar agresīvu kuņģa sula. Stipra alkohola izmaiņas īpašības kuņģa gļotas, kas pasargā kuņģa gļotādu no bojājumiem, kuņģa sula. Jo alkohols veicina bojājumus kuņģa sienas. Bojājumu sienas kuņģa noved pie gastrīta un kuņģa čūlas vai divpadsmitpirkstu zarnas.

Spēkā no alkohola koncepcija
Alkohola un topošajai māmiņai
Alkohols ir veikts ar asins plūsmu uz visiem audiem un cilvēka orgāniem. Tostarp alkohola ietekmē olnīcas, sieviešu un vīriešu sēkliniekos. Ir vērts atzīmēt, ka visas olas sieviešu veidojas un kas olnīcas dzimšanas brīdī – savas olnīcas . Laikā visa dzīve, kā rezultātā katru ovulāciju, viens no 3,000 olas nonāk olvados par iespējamo koncepciju. Katru reizi, kad sieviete patērē alkoholu, katru olu saņem noteiktu alkohola deva. Kā rezultātā šo toksiskie bojājumi, daļa no olām ir neatgriezeniski bojāts. Iespējams, ka viens no šīs bojātās šūnas, radīs Jūsu mazulim.
Alkohola un nākotnē Pāvests
Sekas alkohola uz spermatozoīdu veidošanās ir vēl vairāk kaitē. Sekas alkohola uz sēklinieku noved pie tā, ka ir neglīts veida spermas šūnas ar diviem flagella, ar osleplennye galvas, fiksētās formas, utt., Bet galvenais drauds ir nevis ārējā formā, spermas, un ģenētiskais materiāls ir bojāts, kurā tiks instrukcijas par ēkas bērna ķermeni laikā augļa attīstību.