Kas notiks ar Jūsu organismu, ja sāksiet lietot tikai AKTIVĒTO ŪDENI

Kā visiem zināms, ūdens ir mūsu pamatsastāvdaļa. Tas, no kā mēs sastāvam visvairāk. Katrai ķermeņa šūnai un orgānam tas ir nepieciešams.
Kas ar mums notiks, ja mēs sāksim lietot tikai un vienīgi aktivēto ūdeni?
Ja netiks mainīti ēšanas paradumi, fiziskās aktivitātes līmenis paliks tāds pats, tikai aktivēta ūdesn lietošana.

Ko gan labu no tā varam gūt.

1. Radošās spējas palielināsies.

     Pamatojoties uz žurnāla Neurscience (neirobioloģija) , jūsu smadzenes jūs patīkam pārsteigs ar to, ka darbosies manāmi aktīvāk, uzlabosies koncentrēšanās spējas un domāšana.

2. Jūs izskatīsieties jaunāks par saviem vienaudžiem.

     Dzeramais Aktivētais ūdens aizkavē novecošanās procesus, mitrinot ādu, kas staro un ir bez krunciņām. Lai panāktu šādu efektu ir jāleito Aktivētais ūdens.      Laikrakstā «Daily mail» publicētais raksts par 42 gadus vecu māti, kurai izdevās izskatīties 10 gadus jaunākai pateicoties tikai Aktivētā ūdens lietošanai. Kas ir interesanti, šādu ūdeni lietot pamudināja galvassāpes un gremošanas sistēmas traucējumi. Pēc mēnesi ilgas lietošanas rezultāti pārsteidza- visas iepriekšējās kaites pazuda kā nebijušas. Kā bonuss tam bija ārējā izskata uzlabošanās. Vai nav fantastiski? Intervijā sieviete pavēstija, ka nebija ko tādu gaidījusi un katru reizi raugoties spogulī redz citu cilvēku — ādas stāvoklis ir kļuvis kā agrā jaunībā un tas viss tikai pateicoties Aktivētajam ūdenim!

3. Jūsu imūnsistēma kļūs spēcīgāka un tas nav pārspīlējums!

     Aktivētais ūdens darbojas kā katalizātors organisma optimālo funkciju atjaunošanai. Mērena aktivetā ūdens lietošana ļauj pilnvērtīgi darboties aknām un nierēm. Tieši šie orgāni ir atbildīgi par toksīnu izvadīšanu no organisma. tāpat speciālisti uzskata, ka stabilizējās pH balanss, samazinās žultsakmeņu veidošanās nierēs kā arī mazāk rodas galvassāpju.

4. Jūsu sirds kļūst stiprāka.

     Aktivētais ūdens stiprina sirds-asinsvadu sistēmu. Samazinās sirdslēkmju risks, jo asinis kļūst šķidrākas tādējādi normalizējot spiedienu. Tikai viena glāze Aktivētā ūdens nodrošina veiglāku skābekļa nokļūšanu Jūsu sirdij un citiem orgāniem. Amerikāņu epidemoloģijas žurnāls publicēja sešu gadu ilgus pētījumu rezultātus, kuru ietvaros tika atklāts, ka sirdstriekas nāves cēlonis strap cilvēkiem, kas lietojuši Aktivēto ūdeni ir par 40% mazāks salīdzinājumā ar tiem, kas šo ūdeni nelietoja.

5. Jūsu kauli kļūs stiprāki.

     Aktivētais ūdens palīdz atjaunot skrimšļus , līdz ar to, jūsu locītavas kustēsies lieganāk, kā rezultātā tiks novērstas locītavu traumas un riski, kas ar to saistīti.

6. Daļa no zemādas taukiem izzudīs uz neatgriešanos.

     Kad tiek lietots tikai Aktivētais ūdens, ķermenis izvada toksīnus un sārņus ātrāk, kas padara ķermeni tīrāku un slaidāku. tāpat Aktivētais ūdens darbojas kā apetīti nomācošs līdzeklis. Andreas N. Džakonola, Uztura akadēmijas pārstāvis, uzsver, ka viena Aktivētā ūdens glāze pirms ēšanas palīdzēs gremošanas sistēmai un neļaus Jums pārēsties. Ar noteikumu, ka tas tiks darīts regulāri.

7. Jūsu vielmaiņa uzlabosies.

     Pētījumi rāda, ka pastāvīga aktivētā ūdens lietošana stimulē vielmaiņu neatkarīgi no diētas. No rīta Aktivētā ūdens glāze paātrina vielmaiņu par 30%. Kapēc tas ir tik svarīgi? Jo tieši no vielmaiņas ātruma ir atkarīgi dzīvībai svarīgi procesi organismā.

Šāds ūdens – pamats veselībai un svara zudumam.

 

baner degviela