KAPĒC IR JĀDZER AKTIVĒTAIS ŪDENS?

     No zinātnes un prakses viedokļa nav nekādu šaubu tajā faktā, ka labākais dzeramais ūdens ir sārmains, kas saucās «dzīvais» .

     Izlasot presē par pH līdzsvaru, daudzi cilvēki aizdomājušies par ūdenskrāna ūdens pārvēršanu par dzīvo pateicoties ūdens Aktivatoru.

     Patreiz katrs medicīniskais žurnāls raksta par šāda ūdens labvēlīgu ietekmi uz organismu, jo mūsdienās tajā ir pārāk daudz skābes.

     Mūsdienu ēdieni bieži vien tiek gatavoti stipri apcepti eļļā- kā rezultātā ēdiens ir pilns ar skābi, kas nonāk kuņģī un vēlāk asinsritē. Vēlāk organisms dara pēciespējas visu , lai tiktu vaļā no šiem produktiem caur urīnu un fēcēm.

     Diemžēl, mēs nevaram izvadīt visas kaitīgas vielas no organisma musu dzīves apstākļu dēļ, partikas produktu un dzērienu kā arī piesārņojotas apkārtējas vides dēļ, kas nogalina organisma veselās šūnas.

     Lai dzīvotu pilnvērtīgi bez ārstiem, mūsu šūnām un asinīm ir jābūt nedaudz sārmainām. Tapēc organisms veic savdabīgu triku, pārveidojot šķidr skābju atkritumus cietajos, tādējādi turot tos tālāk no šķidrumiem, kur tie neietekmēs pārējo ķermeņa pH līmeni, piem. taukaudos, kas aug organismam oksidējoties.

     Starp cietajiem organisma atkritumiem ir holesterīns, piesātinātās taukskābes, akmeņi nierēs un urīnpūslī, sulfīti un fosfāti. Šo atkritumu uzkrājumu process noved pie organisma novecošanas.

     Holesterīna un piesātināto taukskābju ķīmiskās formulas ir nesadegušie ogļhidrāti- maizes un makaronu iztrādājumu pārmērīgas lietošanas dēļ. Urīnskābe un amonijs nonāk ogranismā no dažādiem gaļas produktiem. Fosforskābe- no graudaugiem, piem. rīsiem vai arī no daudziem gāzētiem dzērieniem. Sērskābe- no olu dzeltenumiem. Sēra un fosforskābe ir samērā indīgas un neitralizējās ar sārmu minerāliem. Ja to trūkst cilvēka ēdienkartē, organisms izmanto paša rezerves, ņemot kalciju no kauliem, lai pārveidotu šīs indīgās skābes par nekaitīgajiem sāļiem- sulfātie, fosfātiem, u.c. Tas savukārt noved pie osteoporozes.

partika

     Viena no lielākajām problēmām, kas saistīta ar skābju produktu atkritumiem- fakts, ka tās palielina asins blīvumu, kas savukārt nosprosto kapilārus. Tas ir iemesls, kādēļ tik daudzi cilvēki cieš no augsta asinsspiediena.

     Skābes paātrina ķermeņa novecošanu. Atkarībā no tā, kur ķermenis veido skābju atkritumu rezerves, asins cirkulācija ap šo zonu kļūst palēnināta un orgāns nevar tikt pietiekami apasiņots, rezultātā attīstas tā disfunkcija. Daudzas slimības ir sliktas apasiņošanas rezultāts. Par tipisku piemēru var minēt diabētu, kad skābes tiek uzkrātas ap aizkuņģa dziedzeri. Ļaundabīgie vēža audzēji ir veidoti no skābēm, turpretī veselās šūnas ir sārmainas, kas nevar funkcionēt blakus skābju produktu atkritumiem.Taču dažiem cilvēkiem ir stipri gēni, kas pārveidojas, lai izdzīvotu skābajā vidē. Tas pats ir ar vēža šūnām- kamēr organisma vide paliks nemainīga, vēzis vienmēr atjaunosies pēc operācijas. Tieši tādēļ pieredzējuši onkologi palielina pacienta organisma sārmu līmeni, bieži vien izmantojot nātrija bikarbonātu.

     Skābju atkritumi uzkrājas ne tikai asinsvadu iekšienē, bet arī ārienē. To iekšienē tie ir ļoti bīstami, jo noved pie to nosprostojuma, kuri savukārt apasiņo svarīgākās smadzeņu daļas. Organisms cenšas «iesaldēt» tos radot blīvus nosprostojumus, lai novestu šo risku rezultātā tiek ierobežots asinsplūdumus un palielinās smadzeņu operācijas risks. Kā arī fizisko aktivitāšu laikā asinsspiediens var krasi paaugstināties, kas var novest līdz insultam, ja kaut viens vai vairāki aizsprostojumi smadzeņu kritiskajā daļā. Daudzkārtēji insulti noteik ne tikai sporta nodarbību laikā, bet arī no ilgstošas sēdēšanas tualetē. Taču lietojot dzīvo ūdeni, skābju atkritumu daļiņas izšķīst kā rezultātā pagarinās cilvēka mūžs.

     Dzīvais ūdens neitralizē skābes, lai arī tas nav pats sevi enerģētiski vērtīgs, taču spēj tās izvadīt caur nierēm.

     Kad cilvēks fiziski noslogo sevi, dažādās ķermeņa daļās rodas sāpes skābju atkritumu koncentrācijas dēļ kādā noteiktā ķermeņa daļā. Mēs varam tās mazināt ar masāžas, karstas vannas un infrasarkanās sildīšanas palīdzību.

     Taču lai pilnibā atpbrīvotu ķermeni no toksīniem ir nepiciešams dzīvais ūdens, taču labi palīdz arī fiziskās aktivitātes, lai caur sviedriem izvadītu tos. Katrs no mums- ir savdabīgs skābju toksīnu uzkrātuve. Slimības simptomi izpaužas atkarībā no tā, kurā ķermeņa daļā tie uzkrājas. Šī iemesla dēļ dažādiem cilvēkiem mēdz būt atšķirīgi rezultāti- piem., vieni var zaudēt svaru, tikt vaļā no podagras vai augsta asinsspiediena. Slimības, kas nereti tiek dēvētas par vecuma izpausmēm, pazūd un veselība krasi uzlabojas.

     Lai dzīvotu ilgi un laimīgi, ir regulāri jāizvada skābju toksīni no organisma. Pats vienkāršākais veids to neitralizēšānā un mūža pagarināšanā ir lietot dzīvo ūdeni, kas iegūts ar Aktivātora palīdzību.

Šāds ūdens – pamats veselībai un svara zudumam.

baner degviela