KAPĒC IR JĀDZER AKTIVĒTAIS ŪDENS?

     No zinātnes un prakses viedokļa nav nekādu šaubu tajā faktā, ka labākais dzeramais ūdens ir sārmains, kas saucās «dzīvais» .

     Izlasot presē par pH līdzsvaru, daudzi cilvēki aizdomājušies par ūdenskrāna ūdens pārvēršanu par dzīvo pateicoties ūdens Aktivatoru.

     Patreiz katrs medicīniskais žurnāls raksta par šāda ūdens labvēlīgu ietekmi uz organismu, jo mūsdienās tajā ir pārāk daudz skābes.

     Mūsdienu ēdieni bieži vien tiek gatavoti stipri apcepti eļļā- kā rezultātā ēdiens ir pilns ar skābi, kas nonāk kuņģī un vēlāk asinsritē. Vēlāk organisms dara pēciespējas visu , lai tiktu vaļā no šiem produktiem caur urīnu un fēcēm.

     Diemžēl, mēs nevaram izvadīt visas kaitīgas vielas no organisma musu dzīves apstākļu dēļ, partikas produktu un dzērienu kā arī piesārņojotas apkārtējas vides dēļ, kas nogalina organisma veselās šūnas.

     Lai dzīvotu pilnvērtīgi bez ārstiem, mūsu šūnām un asinīm ir jābūt nedaudz sārmainām. Tapēc organisms veic savdabīgu triku, pārveidojot šķidr skābju atkritumus cietajos, tādējādi turot tos tālāk no šķidrumiem, kur tie neietekmēs pārējo ķermeņa pH līmeni, piem. taukaudos, kas aug organismam oksidējoties.

     Starp cietajiem organisma atkritumiem ir holesterīns, piesātinātās taukskābes, akmeņi nierēs un urīnpūslī, sulfīti un fosfāti. Šo atkritumu uzkrājumu process noved pie organisma novecošanas.

     Holesterīna un piesātināto taukskābju ķīmiskās formulas ir nesadegušie ogļhidrāti- maizes un makaronu iztrādājumu pārmērīgas lietošanas dēļ. Urīnskābe un amonijs nonāk ogranismā no dažādiem gaļas produktiem. Fosforskābe- no graudaugiem, piem. rīsiem vai arī no daudziem gāzētiem dzērieniem. Sērskābe- no olu dzeltenumiem. Sēra un fosforskābe ir samērā indīgas un neitralizējās ar sārmu minerāliem. Ja to trūkst cilvēka ēdienkartē, organisms izmanto paša rezerves, ņemot kalciju no kauliem, lai pārveidotu šīs indīgās skābes par nekaitīgajiem sāļiem- sulfātie, fosfātiem, u.c. Tas savukārt noved pie osteoporozes.

partika

     Viena no lielākajām problēmām, kas saistīta ar skābju produktu atkritumiem- fakts, ka tās palielina asins blīvumu, kas savukārt nosprosto kapilārus. Tas ir iemesls, kādēļ tik daudzi cilvēki cieš no augsta asinsspiediena.

     Skābes paātrina ķermeņa novecošanu. Atkarībā no tā, kur ķermenis veido skābju atkritumu rezerves, asins cirkulācija ap šo zonu kļūst palēnināta un orgāns nevar tikt pietiekami apasiņots, rezultātā attīstas tā disfunkcija. Daudzas slimības ir sliktas apasiņošanas rezultāts. Par tipisku piemēru var minēt diabētu, kad skābes tiek uzkrātas ap aizkuņģa dziedzeri. Ļaundabīgie vēža audzēji ir veidoti no skābēm, turpretī veselās šūnas ir sārmainas, kas nevar funkcionēt blakus skābju produktu atkritumiem.Taču dažiem cilvēkiem ir stipri gēni, kas pārveidojas, lai izdzīvotu skābajā vidē. Tas pats ir ar vēža šūnām- kamēr organisma vide paliks nemainīga, vēzis vienmēr atjaunosies pēc operācijas. Tieši tādēļ pieredzējuši onkologi palielina pacienta organisma sārmu līmeni, bieži vien izmantojot nātrija bikarbonātu.

     Skābju atkritumi uzkrājas ne tikai asinsvadu iekšienē, bet arī ārienē. To iekšienē tie ir ļoti bīstami, jo noved pie to nosprostojuma, kuri savukārt apasiņo svarīgākās smadzeņu daļas. Organisms cenšas «iesaldēt» tos radot blīvus nosprostojumus, lai novestu šo risku rezultātā tiek ierobežots asinsplūdumus un palielinās smadzeņu operācijas risks. Kā arī fizisko aktivitāšu laikā asinsspiediens var krasi paaugstināties, kas var novest līdz insultam, ja kaut viens vai vairāki aizsprostojumi smadzeņu kritiskajā daļā. Daudzkārtēji insulti noteik ne tikai sporta nodarbību laikā, bet arī no ilgstošas sēdēšanas tualetē. Taču lietojot dzīvo ūdeni, skābju atkritumu daļiņas izšķīst kā rezultātā pagarinās cilvēka mūžs.

     Dzīvais ūdens neitralizē skābes, lai arī tas nav pats sevi enerģētiski vērtīgs, taču spēj tās izvadīt caur nierēm.

     Kad cilvēks fiziski noslogo sevi, dažādās ķermeņa daļās rodas sāpes skābju atkritumu koncentrācijas dēļ kādā noteiktā ķermeņa daļā. Mēs varam tās mazināt ar masāžas, karstas vannas un infrasarkanās sildīšanas palīdzību.

     Taču lai pilnibā atpbrīvotu ķermeni no toksīniem ir nepiciešams dzīvais ūdens, taču labi palīdz arī fiziskās aktivitātes, lai caur sviedriem izvadītu tos. Katrs no mums- ir savdabīgs skābju toksīnu uzkrātuve. Slimības simptomi izpaužas atkarībā no tā, kurā ķermeņa daļā tie uzkrājas. Šī iemesla dēļ dažādiem cilvēkiem mēdz būt atšķirīgi rezultāti- piem., vieni var zaudēt svaru, tikt vaļā no podagras vai augsta asinsspiediena. Slimības, kas nereti tiek dēvētas par vecuma izpausmēm, pazūd un veselība krasi uzlabojas.

     Lai dzīvotu ilgi un laimīgi, ir regulāri jāizvada skābju toksīni no organisma. Pats vienkāršākais veids to neitralizēšānā un mūža pagarināšanā ir lietot dzīvo ūdeni, kas iegūts ar Aktivātora palīdzību.

Šāds ūdens – pamats veselībai un svara zudumam.

baner degviela

Kā dzert ūdeni, ir tikai slinki nerunā par ieguvumiem no ūdens, un skaitlis 2 litri ir kļuvis par galveno mērķi rezultātā veselīgu dzīvesveidu. Kur ir patiesība un kur ir meli-pieņemsim izdomāt, kā dzert ūdeni un cik daudz. 34 2 litri – tas ir tikai Konvencija. Atkarībā no vecuma, aktivitātes, klimata un daudzi citi faktori, šķidruma tilpums, kas patērēts var atšķirties gan lielu un mazāku ceļu.
Jaunākie pētījumi liecina, ka nepastāv tieša saistība starp patēriņam, no diviem litriem ūdens un uz pabalstiem. Turklāt, skaits nav svarīgākais rādītājs. Kas izraisa dehidratāciju, ka Cilvēka ķermenis ir gandrīz 65% sastāv no ūdens, un visi procesi, kas notiek organismā, kas notiek ar tās līdzdalību. Ja cilvēks var dzīvot mēnesi vai vairāk, bez pārtikas, tad bez ūdens – ne vairāk kā trīs dienas.
Izmantojot pietiekams daudzums šķidruma, ķermeņa tērēta saimnieciskās darbības režīmā, iegūstot ūdeni no ādas, locītavu un nodrošinot ūdens tikai uz svarīgākajiem orgāniem. Rezultātā dehidratācija, kas var rasties šādas problēmas.
Palēnina vielmaiņas procesus.
Ja organismam trūkst šķidruma, vielmaiņu palēnina ievērojami, kaloriju dedzināšana pie pārējais ir samazināts praktiski līdz nullei, un kā rezultātā persona peļņu svaru ātrāk. Produktivitātes vismaz. Persona, kas nepatērē vajadzīgo ūdens daudzumu, darbojas daudz lēnāk, un darba kvalitāti, kas samazinās. Mēs kļūstam vairāk izkaisīti, jo smadzeņu šūnas netiek pietiekami bagātināts ar nepieciešamām vielām. Arī, dehidrēti valsts, nogurums ir daudz spēcīgāka un izturību, ir zaudējis.
Spēcīga apetīti.
Ja jūs pastāvīgi izsalkuši, visbiežāk tas nozīmē, ka tu esi izslāpis. Ūdens trūkums organismā cenšas, lai kompensētu esošā šķidruma produktiem, sākot ar šo ir pastāvīga bada sajūta. Paātrināta novecošanās procesu. Kompensāciju no organisma šķidruma trūkums no ādas šūnām ir pilns ar daudz straujāk, un grumbas, kas radušās sekas, dehidratācija ādas.
Garastāvokļa izmaiņas.
Zinātnieki ir pierādījuši, ka, ja persona, pieredzes trūkums, šķidruma, tas kļūst agresīvāki, vairāk noguris, vairāk tendētas uz depresiju un garīgām saslimšanām. Vai jūs zināt, ka persona, kas ir 90% ūdens, piedzimstot, un ne vairāk kā 55% vecuma? Un tas, ka sievietes organismā ir mazāk šķidruma-par 60%, ja vīrietis-65%? Tāpēc, tas ir nepieciešams, lai dzert nevis tad, kad ķermenis ir izslāpis (tā ir skaidra zīme, dehidratācija), bet nepārtraukti dienas laikā, kad jūs vēlaties, un nevēlos.
Priekšrocības ūdeni organismā
Ja labad interesēs, lai mēģinātu vismaz mēnesi dzīvot bez alkoholisko dzērienu, izņemot ūdeni, tad drīz vien jūs pamanīsiet pozitīvas izmaiņas gan izskatu un labsajūtu. Let ‘ s uzzināt, kādas pārmaiņas jūs esat. Kas notiks, ja jūs dzerat tikai ūdeni Lielu produktivitāti un radošumu. Dodot priekšroku ūdens, mēnesi vēlāk jūs sāksiet pamanīt, ka darbs, smadzeņu ir ievērojami paātrinājās, un visas problēmas tiek atrisinātas vieglāk. Bagātinot smadzeņu šūnas ar nepieciešamo šķidrumu un skābeklis, kas ir gandrīz par trešdaļu var uzlabot smadzeņu darbību.
Pagarināt jaunību.
Pietiekamu šķidruma daudzumu, kas ievērojami palēnina novecošanās procesu ādā, padarot to gludāku un elastīgāku. Pakāpeniski pazūd un tumšos lokus zem acīm. Arī tīrs ūdens labvēlīgi ietekmē muskuļu tonusu. Stiprināt imunitāti. Ūdens dzeršana ir vislētākie un uzticams veids, lai novērstu daudzas slimības. Ūdens aktivizē vielmaiņas procesus organismā. Ja to izmanto pareizi, tas ir iespējams normalizē nieru funkciju, tādējādi atbrīvoties no tūskas.
Veselīga sirds.
Uztur ūdens līdzsvaru organismā novērš procesā asins sabiezēšanu, tādējādi samazinot spiedienu un samazinot iespējamību, ka sirdslēkme. Dzerot tikai vienu glāzi ūdens pirms gulētiešanas, jums piegādes asinis ar skābekli un veikt sava veida novērst sirdslēkmes un insultu.
Stipras locītavas.
Ūdens ir brīnišķīgs Reconstructor skrimšļa audos, kas ir nepieciešama, lai aizsargātu locītavu no bojājumiem un pārmērīgas slodzes. Paātrināta vielmaiņa. Ūdens uztur tonusu vielmaiņu, neļaujot šiem procesiem stāv uz vietas un palēnināt. Ja jūs dzert glāzi ūdens tukšā dūšā, jūs varat paātrināt vielmaiņu.
Svara zudums.
Ja jūs pastāvīgi acu par jūsu diēta, ūdens palīdzēs jums zaudēt svaru ātrāk. Nebaidieties, ja jūs ievērosiet, nelielu svara pieaugumu, tiklīdz organisms pierod pie jaunā ūdens režīma, svars ir ne tikai normāli, bet arī samazināt.
Cik daudz ūdens jāizdzer dienā
Tagad parunāsim par to, kā jūs varat aprēķināt nepieciešamo ūdens daudzumu, atkarībā no jūsu svara. Visos veidos, ārsti ir ieteicams izmantot vismaz divus litrus ūdens dienā. Tomēr, šis rādītājs var likties, ka daži ir pārāk liels. Tas nav pārsteidzoši, visoptimālākais ir ne tikai sekot Vispārīgi skaitļi, un pareizi aprēķinātu likmi par sevi. Tātad, ja jūs vēlaties zināt, cik daudz ūdens būtu patērēts katru dienu, pēc tam izpildiet šo vienkāršo proporciju: 30 ml ūdens uz 1 kg svara. Tādējādi, ja jūsu svars ir 55 kg, tad jūsu dienas likme ir 1650 ml ūdens. Ja jūs vēlaties saņemt formas un teikt ardievas lieko svaru, ar šo summu var nedaudz pieauga (līdz 50 ml uz 1 kg svara).

Daži svarīgi padomi par to, kā dzert ūdeni
Dzert ūdeni, vienmērīgi visas dienas laikā. Vai nav mēģināt dzert visu apjomu laikā, – tas ir ne tikai nepareizi, bet arī kaitīgs. Nepieciešamā summa ir labāk, lai sadalītu vienmērīgi visas dienas un dzert maziem SIPS, kā lielu ūdens daudzumu, mūsu ķermenis vairs nespēj uztvert. Sāciet rītu ar glāzi ūdens. Tas ir labāk nevar ignorēt šo padomu, glāze ūdens tukšā dūšā, palīdz atmodināt ķermeni un sāktu vielmaiņas procesus. Vienu glāzi ūdens, jāizdzer tukšā dūšā, paātrina vielmaiņu par vairāk nekā divdesmit procentiem!
Nedzer uzreiz pēc ēšanas.
Pretēji mūsu ieradumus, pēc dzeramā šķidruma, pēc ēšanas, kuņģa sula ir jāatšķaida, un uzsūkšanos no pārtikas palēnina ievērojami. Tas ir labāk, lai dzert ūdeni, 30 minūtes pirms ēšanas vai 2 stundas vēlāk. Mācību laikā dzert ūdeni biežāk. Laikā aktīvo sporta ķermenis zaudē iekšējā mitruma, lai jūs vienkārši nepieciešams, lai atjaunotu ūdens līdzsvaru. Lai to panāktu, dzert ūdeni maziem SIPS vismaz ik pēc pusstundas.
Lidojuma laikā, dzert vairāk ūdens.
Salonā gaiss ir zem spiediena, tāpēc tas ir ļoti sauss. Lai izvairītos no atūdeņošanās, ādas un ķermeņa kopumā, pamēģiniet dzert vairāk ūdens lidojuma laikā. Dzert vairāk šķidruma vasarā. Siltāks mēnešu laikā, ķermenis zaudē vairāk mitruma (fiziskās plūsmas), plus aktīva svīšana karstuma dēļ. Sakarā ar šo, vairāk šķidrums ir nepieciešams, lai normalizē ūdens līdzsvaru, bet tas ir nepieciešams, lai palielinātu norm pareizi un uzmanīgi. Vidēji 500 ml var pievienot parasto šķidruma tilpums, ārsti neiesakām, lai palielinātu norm vairāk, kā tas izraisīs daudz bagātīgāka svīšana. Glāzes ledus ūdens karstā periodā nav ieteicams: sakarā ar strauju temperatūras starpība var saņemt iekaisis kakls pat izvēlīgāko cilvēki.
Apkures perioda, palielināt ūdens.
Apkures stingri žāvē gaisu telpā, tātad vai nu nopirkt gaisa mitrinātāju, vai palielināt ūdens daudzumu, ko patērē. Kāda temperatūra būtu ūdens, lai dzer Šeit vissvarīgākais ir pasākums! Temperatūra būtu jākontrolē, jo pārāk auksts vai pārāk karsts ūdens nebūs pozitīva ietekme uz ķermeņa, drīzāk otrādi. Pārāk aukstā ūdens var izraisīt spazmas vokāls auklas vai izraisīt saaukstēšanos, iekaisis kakls un balss zudums. Lai gan eksperti ir pierādījuši, ka arī izmantot aukstā ūdens paātrina vielmaiņu, jo organisms ir spiests tērēt enerģiju uz «apkurei» ūdens. Savukārt, pārāk karsts ūdens iznīcina zobu emalju, var izraisīt gļotādas apdegumus, kas var radīt neērtības noteiktu laiku.
Kā izvēlēties ūdeni dzert
Neuztraucoties par veselību, neviļus jums uzdot jautājumu, un ko ūdens var būt piedzēries. Neskatoties uz to, ka tas ir dabas resurss, šodien izdevās arī veikt ūdens trūkumu. Es varu dzert destilētu ūdeni? Daži cilvēki dzer lielu daudzumu destilēta ūdens katru dienu. Un tas ir drošs un to var izmantot pie visiem? Pieņemsim redzēt. Šāds ūdens ir pilnīgi brīvai no jebkādiem piejaukumiem. Tas ir tikai šķidrums, kam minerālu elementi, kas vajadzīgi, lai iestāde. Jūs varat dzert to, bet nekādu labumu no tā, tāpēc tas ir labāk, lai aizstātu destilēta ūdens ar atsperēm, minerālu, izkausēt vai parasto attīrīta no nevēlamiem piemaisījumiem.
Es varu dzert vārītu ūdeni?
Tagad ir daudz viedokļi par to, vai dzert vai nav ko dzert vārītu ūdeni. Iet caur procesu, kā vārot, tā iznīcina visas baktērijas, bet tas arī zaudē mikroelementu un skābekļa un kļūst tikai miris šķidruma. Turklāt visi kaitīgie piemaisījumi nav izņemti vārīšanās procesā, tāpēc ekspertu konsultācijas, lai ierobežotu plūsmu vārīta ūdens organismā un izmantot neapstrādātu ūdeni attīra no hlora un citu kaitīgo vielu. Tas ir pietiekami, lai nopirktu vienkāršākais filtrs.
Es varu dzert minerālūdeni?
Gāzētam ūdenim, ja tas ir tikai minerālu nesaldināts ūdens, tiek galā ar slāpēm. Tomēr tās sastāvdaļas, oglekļa dioksīda, ir ietekme uz ķermeņa. Tas jālieto piesardzīgi cilvēkiem ar kuņģa slimībām, kā mākslīgi pievienoja oglekļa dioksīdu, var izraisīt izskatu gastrīts. Tas ir labāk izvēlēties ārstniecisko minerālūdeni, kas ir bagātināts ar oglekļa dioksīdu, dabas apstākļi. Ar oglekļa dioksīda saturs ūdenī nedrīkst būt vairāk par noteikto normu, proti, vienu litru ūdens uz desmit gramiem oglekļa dioksīda. Es varu dzert krāna ūdeni? Ūdeni, kas šodien izraisa debates. Parastā krāna ūdens nebija izņēmums. Krāna ūdens, kas iet cauri daudziem posmiem attīrīšana ar papildus reaģenti neitralizē kaitīgo vielu un piesārņojuma, kas tajā ietverti. Nav svarīgi, cik šāda ūdens kvalitāte tiek kontrolēta, hlors un dažādu piemaisījumu no pazemes caurulēm joprojām ir krāna ūdens, tādēļ nav vēlams dzert bez papildus attīrīšanas.
Ūdens ar citronu un / vai medus
Ūdens, pievienojot citronu, kas darbojas kā enerģija, immunostimulator, palīdz cīnīties pret saaukstēšanos, attīra organismu no kaitīgām uzkrājumus un veicina svara zudumu. Lai sagatavotu dzērienu, ielej pāris citrona aprindās ar siltu ūdeni un ļaujiet tai ievilkties 15 minūtes. Ja vēlaties, varat pievienot nedaudz medus vai kanēļa – tas būs ne tikai dod garšu, bet arī piepilda ķermeni ar noderīgus elementus. Tas ūdens palīdz zaudēt svaru, Ūdens ir visvairāk lēts veids, lai palīdzētu zaudēt svaru, ar nosacījumu, ka jums pārraudzīt jūsu diēta, un rezultātā aktīvu dzīvesveidu. Dzeramā glāzi ūdens, pirms ēšanas, jūs paātrināt vielmaiņu, kā rezultātā palielināt kaloriju patēriņu. Arī šķidruma uztur ādas elastību, kas ir iemesls, kāpēc svara zudums nebūs redzamas strijas.
Kā pareizi un cik daudz dzert ūdeni, lai zaudēt svaru precīzi: palielināt šķidro (norma + 2-4 papildu brilles); dzert maziem SIPS dienas laikā; dzert glāzi ūdens tukšā dūšā 10-15 minūtes pirms Brokastīm un pirms katras ēdienreizes; atturas no ūdens divas stundas pēc ēšanas; izmantot parasto attīrīts ūdens. 6 noderīgi padomi par to, kā mācīties, lai dzert vairāk ūdens jūsu ķermeņa būtu pieraduši pie ūdens. Ja jūs vienmēr dzer maz ūdeni, un tad pēkšņi nolēma izmantot ieteicamo līmeni, tas var ietekmēt labklājību.
Lai uzzinātu, kā, lai dzert vairāk ūdeni, — vajag tikai ievērot dažus vienkāršus noteikumus. Katrs pasākums ir ūdens glāzi. Mēģiniet pavadīt katru darbību ar ūdeni. Stikla rīta, stikla, pirms darba, glāzi pirms gulētiešanas. Drīz tas kļūs par ieradumu. Vienmēr nēsāt līdzi pudeli ūdens. Tāpēc jums būs to izmantot biežāk, un visu dienu – darbā, mājās un citur. Atstāt glāzi ūdens pie jums. Jūs automātiski sāk mazo SIPS, kā jūs strādājat. Garšas piedevas. Ja jūs nevēlaties vai nevarat dzert tīru ūdeni, pievieno dažus pilienus citrona vai šķipsnu kanēļa.
Aizstāt tējas un kafijas ar ūdeni.
Pabalstu par šādu lēmumu, ir acīmredzami. Kafijas ievērojami dehidratizē ķermeņa, un, ja tas tiek aizstāts ar tīru ūdeni, ūdens līdzsvars tiks uzturēta atbilstošā līmenī. Izmantot speciālas programmas. Tagad daudz pieteikumus, kas izveidota, lai kontrolētu ūdens balansu, kas paziņos, ka ir nepieciešams, lai dzert ūdeni, dienas laikā. Ja jūs nevarat dzert nepieciešamais ūdens dienā, jebkurā gadījumā, nav nepieciešams, lai kompensētu šo trūkumu, pirms gulētiešanas, tas var izraisīt pietūkumu.
Mīti un maldīgi priekšstati 8 glāzes ūdens dienā.
Ļoti vispārināts rādītājs, un tas nav piemērots visiem. Tas ir nepieciešams, lai dzert nav 8 glāzes, bet nepieciešamo summu, atkarībā no svara un citi faktori. Sporta nodarbību laikā jūs nevar dzert. Ar lielāku aktivitāti, organisms ir atūdeņots, tāpēc ir nepieciešams, lai atjaunotu ūdens līdzsvaru ar mazu daļu no šķidruma. Ūdens ārstē saaukstēšanās. Ūdens pats par sevi nav izārstēt jebkuru slimību, bet tas paātrinās procesu infekcijas likvidēšana. Ūdens izvada šlakvielas un toksīni.
Mīts. Ūdens palīdz tīrīt ķermeņa dažas toksiskas vielas un zāles, tas neietekmē izdalīšanos no organisma toksīnus. Turklāt, izmantojot lielu daudzumu šķidrumu no ķermeņa, mazgā noderīgas minerālvielas par viņu.
Ūdens palīdz zaudēt svaru.
Tas ir daļēji taisnība. Lai gan ūdens un veicina vielmaiņu, bet, ja jūs vadīt pasīvā dzīvesveida un nav jāievēro diēta, ūdens palīdzēs jums atbrīvoties no liekā svara. Dzert laikā pārtikas nevar. Nav taisnība, tas ir labāk atturēties no ūdens pēc ēšanas. Bet laikā maltīti pāris MALKU ūdens istabas temperatūrā palīdz ātrāk piesātinājumu un ir pozitīva ietekme uz gremošanu. Ūdeni pudelēs. Tīrs ūdens mārketinga! Dzeramā ūdens jāsatur noteikts daudzums minerālvielu. Vairumā gadījumu, iegādāties ūdens praktiski nesatur šo vielu, tas ir tikai šķidrums, kas ir maz labuma. Turklāt, tas ir piegādāti plastmasas, kas satur bisfenolu-un, ja pudele ir uzglabāta nepareizi, piemēram, atstāj siltā vietā, kad sasilst, šī viela izdalās. Tā, ka no šāda ūdens vairāk ļauna, nekā laba. Tātad vai nu iegādāties ūdens stikla pudeles, vai nopirkt filtru un dzert parastā ūdens. Ja kāda iemesla dēļ (piemēram, jūs uzticaties ziņā mikrobu rādītāji), jums nevar dot pat ūdens pudelēs, pirms pirkšanas, izlasiet etiķeti uzmanīgi: Vispārējā likme mineralizāciju dzeramā ūdens būtu 200-500 mg/l, cietību ne vairāk kā 1.5-2.5 mg-EKV/l; minerālvielu saturs, ir šādi: hlorīdi-70-100 mg/l; magnija – 2-10 mg/l, sulfātu – līdz 5-30 mg/l; kalcijs – 10-20 mg/l; hydrocarbonates – 140-300 mg/l; kālija 1-10 mg/l; fluorīdi – 0.7-1.5 mg / l.