BEZJĒDZĪGAS ZĀLES

Aleksandrs Mjasņikovs: «Gandrīz visi reklamējamie medicīniskie preparāti ir bezjēdzīgi»

BEZJĒDZĪGAS ZĀLES

     Kā stiprināt imunitāti? Nekā. Šādu viedokli pauž Aleksandrs Mjasņikovs, bijušais Kremļa slimnīcas galvenais ārsts , kurā ārtstējas politiskās elites pārstāvji.

     Dakteris Mjasņikovs nāk no ārstu ģimenes, ir uzrakstījis grāmatu «Kā dzīvot ilgāk par 50 gadiem», kurā paudis viedokli par dažādiem padomju laika medicīnas aspektiem, šokējot tos, kuri gadu desmitiem ir ticējuši ārtsu un masu mēdijiem. Mjasnikovs aizkāra aktuālo tēmu par tabletēm, ko daudzi ir pieraduši lietot arī patstāvīgi pateicoties plašajām reklāmas kampaņām.

     Mjasņikovs uzskata, ka gandrīz visi reklamējamie medicīniskie preparāti ir bezjēdzīgi, dažkārt pat ļoti bīstami, saucot šīs reklāmas kampaņas par biznesu, kas manipulē ar cilvēku vēlmi dzīvot ilgi un būt veselam neko priekš tā nedarot, kā tik vien lietojot preparātus.

     Plašās reklāmas kampaņas nekādā veidā nepierāda to dziedinošās spējas, tik vien kā ieguldīto naudu, kuru jāatgriež ar peļņu. Un šo peļņu farmaceitiskajām kompānijām nesīs lētticīgi cilvēki.

     Viens no daktera Mjasnikova šokējošiem apgalvojumiem bija tas, ka imunitāti pavairot nevar- vai nu tā cilvēkam ir vai nav. Ja imūndeficīts ir iedzimts, tad šādi bērni reti kad nodzīvo līdz pilngadībai, mirstot no dažāda veida infekcijām. Ja imūndeficīts ir iegūts- tad tas ir AIDS. Un viss! Citu slimību, kas skar imūno sistēm nav. Līdz ar to nav arī ko pāaugstināt

     Un visi reklamējamie imūnmodulātori ir veltīga naudas šķiešana. Pat AIDS slimniekiem šos preparātus neviens nedod. Pēc Eiropas un ASV standartiem AIDS ārstēšana ir vērsta uz cīņu ar vīrusiem.

     Pasaulē pašlaik modē ir imunitātes pārbaude. Gandrīz visiem tā izrādās tuva nullei. Taču ārtsti «mierina» pacientus, ka tos var glābt imūnmodulātori, kurus nepieciešams injicēt dažas nedēļas (maksā ap 1000 dolāru).

     Mjasņikovs apgalvo, ka Rietumeiropā un ASV jau sen viennozīmīgi pierādīts, ka šie preparāti ir neefektīvi, lai gan daudzi mediķi joprojām tic imunmodulātoru spēkam.

     Visi apgalvojumi, ka epidēmijas laikā kāds apslimst (kas nozīmē imunitātes pazemināšanos) tiek noliegti, paskaidrojot ka tā ir nevis imunitātes pazemināšanās bet gan organisma aizsargreakcijas pavājināšanos.
PSP diagnoze ir ļoti ērta — paātrinātu sirdsdarbību, aukstas un slapjas rokas, reiboņus, vēdersāpes un daudz ko vēl — tas viss var būt attiecināms uz veģetatīvo distoniju. Taču tādas slimības kā veģetatīvā distonija neeksistē!
Minētie simptomi var liecināt par dažādām kaitēm , līdz ar to arī pieejai jābūt individuālai? nevis «PSP — pats no sevis pāries», vai arī «tas Jums uz nervu pamata», kamdēļ tiek parakstīti antidepresanti, kuru tirdzniecībā ir iesaistīti daudzi mediķi un kuru pārdošana nes milzu peļņu farmaceitiskajām kompānijām.
«Tai pat laikā ārstēšana šeit nemaz nav nepieciešama!»- apgalvo ārsts Mjasņikovs

Šāds ūdens – pamats veselībai un svara zudumam.

baner degviela