AUGU LAISTĪŠANA

RUS    ENG    DE    LIT

Veselu un stipru augu izaudzēšana pateicoties Aktivētajam ūdenim.

Ūdens, kas ir izgājis cauri Aktivātora magnētiskajiem laukiem, iegūst atkusuša sniega vai lietus ūdens struktūru.

Vai atceraties, cik svaigi izskatās augi pēc lietus!

     Izejot caur Aktivatora magnētiskajiem laukiem, ūdens iegūst struktūru, kas sastāv no atsevišķām molekulām, kas nav saistītas savā starpā ar starpmolekulārām saitēm. T.i., tās struktūra kļūst līdzīga kūstoša vai lietus ūdens struktūrai.

AUGU LAISTĪŠANA

    Galvenais princips tāda ūdens iedarbībai uz augiem – atsevišķa ūdens molekula vieglāk iekļūst caur augu šūnu membrānām.

     Šūna to ātri iekļauj savā citoplazmas struktūrā (dzīvās šūnas iekšējā vide, izņemot kodolu), līdz ar to paātrinās šūnu reģenerācija.

   Ūdens, kas ir izgājos caur magnētiskajiem laukiem, novērš cieto sāļu plēvītes un pūslīšu veidošanos uz augu saknēm, kas veicina labāku minerālvielu asimilāciju ar augu saknēm.

     Sofijas universitātes darbinieki pierādīja, ka tomātiem tāds ūdens par 70% paaugstina minerālmēslu asimilāciju. Acīmredzams, ka laistīšana ar tādu ūdeni uzlabo slāpekļa, fosfora, kālija un citu vielu pāreju pieejamākā formulā, lai augi tos labāk asimilētu. Tādējādi, nepieciešamība izmantot mazāku daudzumu minerālmēslu (jo tos labāk asimilē) ietekmē arī lauksaimniecības produkcijas ekoloģiju.

      Mičiganas universitātē (ASV) augu laistīšana ar ūdeni, kas izgājis magnētisko apstrādi, nodrošināja ražas pieaugumu gurķiem par 17–37%, tomātiem – līdz 32%, redīsiem – līdz 48%, zirņiem – līdz 28%, kukurūzai – līdz 17%.

     Krievijā 1983-1984. gados tika veikta aktīva pētniecība lauku apstākļos.
     Pārbaudāmie 6 tūkstoši hektāru teritorijas tika aplaistīti ar Aktivēto ūdeni un rezultātā nesa tīru peļņu gandrīz 100 rubļu uz hektāru.
Eksperiments aptvēra 42 objektus Saratovas, Volgogradas, Astrahaņas, Stavropoles un Krasnodaras apgabalus.
     Kopējā zemes platība, uz kuras eksperimentāli tika audzēta labība, arbūzi kā arī lopbarība, sastādīja 11,4 tūkstošus hektāru.
     Visefektīvāk uz šo eksperimentu reaģēja augi, kas aug mitrās ugsnēs — tomāti un gurķi.
     Stabils pieaugums tika novērots laukos, kur tika audzēta lucerna, kukurūza, kvieši, zirņi, burkāni un soja. Tā piemērma, lucernas pieaugums bija 52-77 c/ha uz 1331 hekt. laukuma, kukrūza — 26 c/ha zaļās masas uz 1368 hekt., kā arī labība 4,4 c/ha uz 389 hekt.
     Tāpat ir novērots, ka katra ar aktivēto ūdeni laistīšanas reize summējas. Izrādījās, ka magnētisko ūdeni ir vērts izmantot dārzeņu aplaistīšanai siltumnīcās, kas ievērojami palielina ražas apjomus.

      Tāda ūdens pielietošana siltumnīcās gurķiem ļāva par divām nedēļām pagarināt augu produktīvo periodu, bet virszemes sausās masas pieaugums sastādīja 20%. Audzējot dēstus siltumnīcai, gurķu sakņu sistēma salīdzinājumā ar kontroles gurķiem, deva 43% sakņu sausās masas pieaugumu, kas liecina par neapšaubāmu un rezultatīvu tāda laistīšanas ūdens ietekmi uz augiem. Piedevām, izrādījās, ka augu laistīšana ar ūdeni, kas izgājis magnētisko apstrādi, labāku rezultātu dod tieši pie nelielām un mērenām augu nodrošināšanas normām ar barošanas elementiem, kas ir īpaši aktuāli pie šodienas minerālmēslu cenām.

      Cits derīgs efekts – ar tādu ūdeni laistītie augi būtiski vēlāk un mazākā mērā ir pakļauti slimību bojājumiem. Bojāto augu skaits, piemēram, izmēģinājumos ar sētajiem tomātiem bija divas reizes mazāks, nekā kontroles iecirknī. Tas liecina par magnētisko apstrādi izgājušā ūdens iedarbību uz augu vides mikrobioloģiskajiem un citiem derīgajiem procesiem, par apstrādāto augu imunitātes nostiprināšanos.

     Interesants ir arī fakts, ka tāds ūdens sasalst pie temperatūras no mīnus 3ºC līdz mīnus 5ºC, ko var izmantot, lai aizsargātu augus pret salnām. Tāda ūdens ietekme ļoti skaidri izpaužas audzējot dēstus: magnetizētā ūdenī mērcētu sēklu dīgtspēja ir augstāka, nekā kontroles. Asni ir draudzīgāki un manāmi stiprāki.

        Tādējādi, no augstākminētā var secināt sekojošo:

    1. Laistot augus ar magnētisko apstrādi izgājušu ūdeni, manāmi uzlabojas minerālmēslu asimilācija. Sekojoši – izmanto mazāk minerālmēslu, kas nozīmē lielāku izaudzētās produkcijas ekoloģiju.

    2. Atsevišķas, ar citām ūdens molekulām nesaistītas molekulas labāk tiek cauri augu šūnu membrānām, kas ļoti labvēlīgi ietekmē augu fotosintēzes procesus. Tas paātrina to augšanu un palielina ražu. Tāpēc, ka magnētisko apstrādi izgājušam ūdenim piemīt fungicīdas (dezinficējošas) īpašības, augi mazākā mērā ir pakļauti dažādām slimībām un tie aug stiprāki un veselāki.

   3. Tas samazina dažādu ķīmikāliju pielietošanas iespēju cīņai ar augu slimībām, bet tas, savukārt, rada lielāku izaudzētās produkcijas ekoloģiju.

   Lai laistīšanai iegūtu magnētisko apstrādi izgājušu ūdeni, Aktivatoru vienkārši uzstāda uz laistīšanas šļūtenes.

augu laitisana

 CENA:  1 Ūdens Aktivators — 25,00 EUR

Ūdens Aktivātora kalpošanas termiņš ne mazāk kā 15 gadi.

PASŪTĪT
Je pēkšņi nebūsiet apmierināti, garantēti preci var atgriezt 90 dienu laikā (lasīt sadaļā «ATGRIEŠANA»).

  Ražojam un realizējam no 2008 gada. 

 PATENTI UN DOKUMENTI

Noklikšķiniet attēlus un tie palielināsies

 

 

SPIRTOTIE DZĒRIENI

AUGU LAISTĪŠANA

Apūdeņošanas
Pamata noteikumi laistīšanas iekārtām uz vietas
Laistīšanas ir svarīga daļa no agrotechnical darbi. Nedod svarīgi, lai noteikumi, apūdeņošanas, domāju, ka galvenais-ūdens, iespējams, ir līdzīga situācija, šis :» es nesaprotu, ūdens, ūdens, un nav labi, nav! Nekas aug dārzā.» Izmantojot izmēģinājumu un kļūdu, jūs varat nākt, lai saprastu, ko darīt un kā. Mēs vēlamies, lai atvieglotu jums šādā veidā, un mēs piedāvājam noteikumus, laistīšanas iekārtām.
Labāk mazāk, bet vairāk ūdens augiem!
Augi, tāpat kā mums, būtu «dzert tikai tiesības un laba ūdens», citādi viņi būs jāizstrādā daudz sliktāk, nekā mēs vēlētos.
Sekas mitruma trūkums dažreiz ietekmē nekavējoties: augļu koki, īpaši bagātīgs no augļu sausā gadā mirst perifērijas saknes, pēc gada vai diviem exfoliates mizas un koku var pēkšņi nomirt, lai dārznieks. Tāpēc, esam pārliecināti, ka laistīšanas «tikai gadījumā» vienmēr ir labāk, nekā nav, laistīšanas.
Tāpēc, pamatojoties uz rūgto pieredzi, daudzi dārznieki, mēs vēlamies dot dažus padomus, kad un kādā veidā ūdens augiem dārzā. Tātad, šeit ir daži ļoti vienkārši noteikumi.
Ko mēs laistīšanas?
Ideāli piemērots apūdeņošanas, protams, lietus ūdens (ar nosacījumu, ka lietus, kas savā jomā ir labs, un nav nepieciešams ar atkritumu tuvumā ražošanas iekārtas). Lietus ūdens ir noderīga, lai savāktu turpmākai izmantošanai; silts, tas ir pat vairāk noderīga. Bet lietus, iespējas parasti ir divi: ūdens un labi. Ūdens no ūdensapgādes sistēma, kā likums, ir daudz sāļi, dzelzs, un šeit pārskatā par tā stingrību ne vienmēr ir taisnība; tas ir atkarīgs no tā, kur jūsu ūdens apgādes sistēmas, ūdens pienāk. Ja mēneša manāms skalas tējkanna neveidojas, šo ūdeni var droši dzirdina rododendri un hydrangeas.
Temperatūras ūdeni apūdeņošanai būtu par 20°. Šo ūdeni var vienkārši stāvēt barelu, kubls.
Arī ūdens parasti ir grūti. Jūs varat padarīt to mīkstāku, cepamais sodas (2-3 ēdamkarotes uz 10 litriem ūdens), un tikai pēc tam lietot apūdeņošanai.
Laistīšanas iekārtām, tikai no rīta vai vakarā, jebkurā gadījumā ne siltuma, ne saulē!
Cik daudz?
Kas skrēja uz vietni ar laistīšanas iespējams, ka šis jautājums neliekas dīkstāvē. Parasti iesakām-10 litru laistīšanas var par kvadrātmetru, bet tas ir pietiekami, tikai tad, ja laista katru dienu. Pat nedaudz lietus, krītot tikai dažus pilienus, būs samitrina augsni vēl vairāk, jo tas notiks uzreiz lielu platību, un kaimiņu sausās teritorijās, kas nav izžūt dzirdina. Pēc kvalitātes apūdeņošanas augsnē nevajadzētu palikt sausā slāņa, tas ir viegli, lai pārbaudītu scoop.
Tiek uzskatīts, ka laistīšana ir vienmēr labāk no laistīšanas var («lietus»), bet tas ir nepareizs. Tas būtu jādara tikai tad, kad dārzeņu kultūrām, kas ir agrīnā attīstības stadijā, bet pēc tam — tikai struino.
Dārzeņu kultūrām, jālaista retāk, bet plaši, jo ar katru dienu, bet grūtāk laistīšanas mitruma nesasniegs saknes un jēga no tādas apūdeņošanas būs mazs.
Ko un kā?
Koki un lieli krūmi uz irdenas, caurlaidīgas augsnes var aplej ar vienkārši organizēt šļūteni zem saknes 40 minūtes. Par smagā māla augsnē, tāpēc to nevar izrādīties: ja zeme ir sausa, ūdens vienkārši plūst lejup uz virsmas. Mums būs rakt apļveida groove, vai vismaz pāris caurumi vārpstas aplis, kurā jau ir ieliets ūdens. Bet tas ir labākais, protams, rakt zemē pie 30-70 cm, poraina caurule (dziļums ir atkarīgs no struktūru sakņu sistēma augu; jūs varat rakt pāris caurules dažādos dziļumos).
Zāliena aplej ar smidzinātāju-vienmērīgāk ūdens ir izplatīti, gludāka zaļie būs. Sprinkleru var būt dzirdina un puķu dobes, ja nav augu, delikāts ziedlapiņām, kas cieš no ūdens pilieni (Petūnijas, morning glory, rudbecia, lilijas un rozes, gaismas, krāsas, bārdains īrisu, double peonijas). Šie augi ir laista zem saknes. Sakņu dārzu tas ir labāk, lai ūdens ar siltu ūdeni, tāpēc tur parasti ir nepieciešams laistīt.
Bet ērtākais (un ekonomiski) veids — pilienveida apūdeņošanas, kad katram augam ir nodrošināts ar atsevišķu šļūteni. Var iegādāties, speciāla, poraina šļūtenes, bet jūs varat izaudzēt un tikai tievu caurulīti, līdzīgi tiem, kas piegādā gaisu akvāriju sūkņi. Ūdens var iesūknēt sistēma ar sūkni vai gravitācijas, piemēram, par barelu, kas atrodas virs apūdeņošanas punktu. Tas ir svarīgi, lai pārliecinātos, ka visi dzirdināšanas punkti, un, ja tur ir vairākas, ir tajā pašā līmenī, citādi daži augi tiks laista labāk, citiem sliktāk, un, lai top ūdeni, var sasniegt visu. Lai pielāgotu intensitāti apūdeņošana ir iespējams, mainot gaismas cauruļu ar stiprinājumiem vai audzētājs-tvertni ar krānu (viss, kas pārdod tajā pašā vietā, kur pārējo aprīkojumu).
Iespēja pilienveida apūdeņošana-apgriezts ūdens pudeles (tie parasti ir likts zem jauna pārstādīt augus). Svarīgi-pudeles nevajadzētu būt citi caurumi, izņemot kaklu, iestrēdzis zemē, citādi ūdens radīs pārāk ātri.
Kad? Classic-laistīšanas rīta un vakara stundās; tiek uzskatīts, ka šajā gadījumā visi mitrums iet uz augiem bez iztvaicēšanas karstās pusdienlaika saules. Alternatīvu viedokļa — ūdens, kad mitrums ir īpaši nepieciešama, tas ir, siltumu. Faktiski, tas bieži vien izrādās, ka, ja tas ir iespējams. Kurš nāk uz dārzu, tikai uz nedēļas nogali, siltuma veic tos ar šļūteni rokās. Un, pārsteidzošā kārtā, pretēji drūmās prognozes par kaimiņiem, viņi nav radušies no ūdens pilienu plankumi uz gurķi un caurumi saimniekiem, augi ir tikai laimīgs ar ilgi gaidīto laistīšanas.
Protams, ne visi augi ir laista pastāvīgi. Pati pirmā dzirdināšana, siltu, gandrīz karstu ūdeni-pēc sniega, ja zeme joprojām ir sasalusi, un saule ir jau karsts. Tā laista agrā pavasarī, mūžzaļie rododendri, magnija, skujkoku, iznākot no ziemas, lai saknēm, lai ņemtu mitrumu no augsnes un tādējādi izvairītos no degšanas pavasara saulē. Ja, iespējams, nav lietus, regulāri un bagātīgi, līdz brīdim, kad augsne ir pilnībā piesātināta ar ūdeni, laistīšana visu augu laikā aktīva veģetācija, kas ir vajadzīgs.
Jūnijā apturēt laistīšanas pavasara puķu sīpoli, pensionējoties, viņi lieko mitrumu tagad ir kaitīga. Labu laistīšanas pieprasīt ziedi laika posmā no paplašināšanu pumpuri ziedēt-ziedi būs lielāks. Pēc ziedēšanas, lielākā daļa spēkstaciju ir nepieciešams mazliet atpūsties no laistīšana, diezgan parasta lietus. Augļu aplej laikā aktīvās augšanas no olnīcas, citādi lielākā daļa no tiem tiks atmesta; izņēmums ir zemeņu , kas ir labāk ielej un nav puve, ja augšējā slāņa augsnes periodiski izžūst.
Žāvēti ziedi un augi, no kuras jūs plānojat, lai savāktu sēklas nav padzirdīti no brīža, kad augļi ir sasnieguši Nobriedis izmērs. Krūmi, īpaši, ka nevar apstāties un sākt gatavoties ziemas, sākot no jūlija vidum, laista tikai tad, ja ir ļoti sausa.
Augustā, ja līst no laika uz laiku, mēs tikai ūdens viengadīgie, kas turpina ziedēt un mitruma mīlošs ziemciešu buzulniki , Sibīrijas īrisu un augi, kas nesen tika pārstādīti panta otrajā pusē, augustā, jūs varat transplantācijas skujkoku un lielākā daļa ziemciešu).
Septembrī, iztvaikošana ir tik mazs, ka laistīšana nav nepieciešama vispār. Bet oktobra sākumā, kad uz ziemošanas pumpuri ir izveidota un dzinumi pārtraukta pieaug, dārza vajadzībām pagājušajā sezonā, tā saukto ūdens-maksas laistīšanas. Protams, ja līst šajā laikā, un augsne ir mitra visā dziļums (ir vēlams, lai pārbaudītu, it īpaši pēc sausa vasara), laistīšanas nav nepieciešams.
Un visbeidzot, ja jūs vēlaties, lai pabarotu augus, jums ir nepieciešams, lai darīt to ar laistīšanas, citādi viņiem nebūs tiesības un uzturvielu daudzumu.
Lai garšīgs un skaists
Augļu un ogu sezona ir pilnā sparā. Tāpēc mēs steidzamies dalīties daži noderīgi padomi, kas būs noderīga, lai kolēģi dārznieki sagatavošanā dārza darbiem nākotnē.
* Avenes, zemenes un citas ogas, ir labāk, lai savāktu Saulains laiks, jo lielākā daļa ogu ir spēja absorbēt pārmērīga mitruma. Un kam absorbē lietus, mitruma, tie būs ļoti ātri iztvaikot.
* Ja plūmes, bumbieri, āboli, jums nav ļoti sulīgi, tad kā aizpilda saskaņā ar to novākšanu arī izmantot sulu, jāņogas, avenes.
• Augļu, ievārījumu, kompotu pagatavot vienmērīgi, sagriež tos stingri vienādās šķēlītēs. Tad tie būs ne tikai garšīgi, bet arī ir skaista.

Cik svarīgi ir pienācīgi laistīšanas augu veselības
Laikā aktīvā dārza sezona visiem centieniem, dārznieki un vasarā iedzīvotāji parasti atņemt gultas. Mīļākie zaļumi, dārzeņi, ogas, kas audzēti un uz galda, un ar mērķi, lai ziemas krājumi, ir nepieciešama sistēmiska laistīšanas un pastāvīgu aprūpi.

Ar mūsdienu dzīves ritms ne vienmēr ir iespējams atvēlēt laiku, lai nodrošinātu pašu uzmanīgiem aprūpes dekoratīvās dārza. Bet dekoratīvie augi ir ne mazāks par kultūru gultas, jums ir nepieciešams pievērst uzmanību. Un viena no svarīgākajām procedūrām, kas šajā gadījumā ir sniegt apūdeņošanas. Galu galā, pat, kur gada nokrišņu daudzums ir pietiekami liels, joprojām neatrisina problēmu mitruma nepieciešama augiem.

Laistīšanas ir pamatoti dēvē par pamatu dārza kopšanai. Un tajā pašā laikā ļoti vienkāršu un saprotamu procedūru rūpēties par viņu. Bet tikai piekļūt ūdenim, laiks un vēlme apūdeņošana nav pietiekami.

Laistīšanas, tāpat kā jebkurš cits pasākums, augu kopšanas, būtu pareizi un savlaicīgi. Luksusa ar laistīšanas ir bīstami augi, un nav apūdeņošanas.

Tikai tie, kuri nekad nav izaudzis liels skaits augu dažādu raksturu, var teikt, ka nekas vieglāk, nekā laistīt. Patiesībā, viss, kā izrādās, ir vairāki noteikumi, nianses un ieteikumi, kas nodrošina ne tikai augu veselību, bet arī optimālo sadalījumu gan pūles un resursus.

Pamata noteikumi, apūdeņošanas dekoratīvo augu
Galvenie noteikumi, apūdeņošanas dekoratīvo augu lasīt:

Saistībā ar apūdeņošanas sistēmu, kā arī dārza kopumā, individuāla pieeja, ir nepieciešams.
Laistīšana jāveic uz laiku-tikai tad, kad tas ir nepieciešams.
Pat visvairāk sausuma izturīgs un pieticīgs augi vēl ir vairāki ūdens-atbalsta procedūras.
Normām un ūdens kvalitāti laikā apūdeņošanas, ir svarīgāks par to biežumu.
Laistīšanas dekoratīvie augi arī ir nepieciešams pareizo laiku un pareizo ūdens.
Precizitāti un rūpību, kad laistīšanas garantijas, veselības augi.
Ievēro pamatnoteikumus, apūdeņošanas, dekoratīvo dārzu un nepieciešams, ja jūs ūdens augi ar roku, un, kad no laistīšanas šļūtene, un, uzstādot automātiskās apūdeņošanas sistēmas. Ir skaidrs, ka izmaiņas metodes un līdzekļus, apūdeņošanas nemaina vajadzībām augu mitruma saskaņā ar īpašības augiem.

Individuāla pieeja laistīšanas dažādiem augiem
Galvenā kļūda, kas tiek veikta, izvēloties, lai apūdeņošanas dekoratīvo augu — ir tad, kad aplej pirmajā vietā visvairāk iespaidīgs un sulīgs ziedēšanas augiem. Āķīgs un spilgti, nekustamā zvaigznes dizaina un izvēlēto kultūru, kas ir kļuvuši lepnums kolekcijas, ļoti bieži vien saņem daudz vairāk uzmanības nekā augi ir daudz pieticīgāki.

Bet bieži nav skaistas ziedēšanas augiem visvairāk ir nepieciešama regulāra laistīšana. Tas ir nepieciešams, lai vadīt stratēģijas un biežums laistīšanas ne par grādu apelācijas, un tikai par individuālām prasībām no augu veidu mitrumu.

Plānojot objektiem dārzkopība, atlasi sugu un šķirņu-dekoratīvie augi, tas ir labāk, lai uzreiz studiju un noteikt kurā kategorijā mitruma patēriņu, pie kuras viņi pieder. Galu galā, mitruma mīlošs, samērā izturīgas un sausuma izturīgs kultūrām, prasa pavisam citu pieeju:

Sausuma izturīgs augi ir apmierināti ar tikai pāris laistīšanas gadā, kas parasti ir «piesaistīti», lai viņu attīstības posmā. Šādiem augiem ir nepieciešams, kā likums, plānoto laistīšanas.
Hardy, bet ātri zaudēt decorativeness bez laistīšanas sausuma, sugas, ir nepieciešama ūdens procedūras, kas tiek veiktas, atkarībā no laika apstākļiem. Šādiem uzņēmumiem sniedz atbalstu laistīšanas tikai tad, kad nokrišņu daudzums ir nepietiekams.
Mitruma mīlošs un gražīgs iekārtām, attiecībā uz mitrumu, kā arī kubls un podos kultūrām, puķu viengadīgie un eksotika ir dzirdina regulāri, izņemot dienas, kad ir pietiekami liels daudzums nokrišņu. Bez sistēmu, apūdeņošanas, lai aug tādi augi būtu ļoti grūti.
Ja puķu dobes, rabatki, bloki, augu grupām tika plānota pareizi, lielākā daļa no viņiem ir apmierināti ar minimālu aprūpi. Tikai solo augi, dekoratīvie objekti laikā, ziedēšanas un lielākā daļa dekoratīvās būs nepieciešama rūpīgāka un bieža laistīšana, uzturēt stabilu ņemot vērā augsnes mitruma.

Bez apūdeņošanas sistēmas, tas ir neiespējami, lai augt vanna augi
Bez sistēma, apūdeņošanas augt kadochnye augi neiespējami. Bonnie Augi
Biežums laistīšana — pēc vajadzības augu
Laistīšanas iekārtām jāveic ne tad, kad jūs saņemtu to, bet, kad tie ir vajadzīgi. Noteiktu periodu un dienām, ja nepieciešams mitrums ir ļoti augsts, un dabas nokrišņi nav pietiekami – ne tik sarežģīta māksla.

Vieglākais veids ir pārbaudīt līmeni, žāvēšana augsnes, pakāpe, mitrums dažādos dziļumos (sausa augsnes līmenī 10 cm var uzskatīt par «signāls», laistīšanas). Bet jūs varat sekot augi paši: pazīmes vīte vai vīte lapas pēcpusdienā ar sliktu atveseļošanās vakaru vai pat no rīta norāda, ka augu trūkst mitruma. Kā palēnināšanās, mainīt lielumu, ziedus vai lapas, stop ziedēšanas, vispārējais viedoklis par to, apspiesti. Laikā aktīvi attīstību un uzplaukumu, nepieciešams mitruma saturs ir lielāks par pārējā laikā augšanas sezonā.

Blagodarenie glazūra ir obligāti visiem augiem
Nav svarīgi, kāda veida augu, ne runājis, ja tas ir minēts dekoratīvie veidi ir vairāki apūdeņošanu, kas ir nepieciešams, lai pārliecinātos. Parasti plānoto apūdeņošana ir trīs minimālo pieļaujamo procedūras, bez kurām nav iespējams darīt:

Laistīšanas laikā visvairāk aktīvu pieaugumu, palielinot dzinumus un apstādījumi;
Laistīšanas posmā, topošajiem vai ziedēšanas sākumā;
Laistīšana pēc tam, kad nogatavojas augļi un sēklas, dekoratīvie augi (un kultūrām, kas neļauj augļu – laistīšanas par pusotru mēnesi pirms gaidāmā sala).
Šāda pamata laistīšanas sauc arī par ūdens uzlāde: tikai pēc tam, kad šie trīs procedūras par jebkuru augu, jums garantēt tās dzīvotspēju un pareizu attīstību. Sausuma izturīgs kultūru tikai trīs apūdeņošanas var būt ierobežota. Par pārējo, papildus pamata apūdeņošanas, gan plānoto, un «laika» kārtība ir ieviesta.

Labākais veids, kā organizēt laistīšanas, neaizmirstot par personīgo izvēli, atsevišķu augu – sastādīt grafikus, plānus un tabulas, sarakstus un diagrammas, kas palīdz labāk organizēt apūdeņošanas procesu. Augi ir labāk apvienoties atkarībā no vēlmēm laistīšanas vairākās grupās, piešķirot par puķu dobes un citiem sarežģītiem objektiem zona pamata, sezonas vai regulāra laistīšana. Papildu pūles, kas tērēta studiju informācijas un apūdeņošanas plānošanas, vienmēr atmaksājas uz skaistumu un veselību augu.

Virszemes laistīšana-nē!
Piekļuve ūdens resursiem, kas ir greznība, ko ne visi dārznieki var lepoties. Vienmēr ir jautājums par budžetu, ko varam atļauties tērēt par apūdeņošanas, ir nepieciešams, lai pareizi sadalītu ūdens rezerves uz vietas un racionālu ūdens resursu izmantošanu.

Bieži vien tādēļ, ka ūdens nav pietiekami, vai tas ir pārāk dārgi, ir veikt virsmas un vāja pārpilnība apūdeņošanas. Tie nav pilnvērtīgs ūdens procedūras, bet tikai imitācija, kas neaizstāj laistīšanas un nedod absolūti nekādu labumu. Laistīšanas vajadzētu būt vai nu pilnīga, vai tas būtu jāveic nevis vispār.

Kaitējums no procedūras, ko veic pavirši, ar nepietiekama augsnes mitrināšanu, būs daudz lielāks, nekā nav, ko veic apūdeņošanas vispār.

Tas ir tāpēc, ka virsmai, apūdeņošanas garoza veidojas, vēl saasina problēmu, ka trūkst mitruma, izjauca attīstības sakņu sistēma, un tur ir daudz papildu bažas.

Pareiza laistīšana, dekoratīvās dārza laistīšanas nav virspusēja, bet dziļi. Laikā, apūdeņošanas, mitruma būtu izplatās augsnē, sasniedzot galvenās sakņu sistēma augu, iekļūt dziļāk saknes. Ja šīs procedūras laikā augsne ir piesātināta ar mitrumu pietiekamā dziļumā, bieži vien ir nepieciešams, lai veiktu laistīšanas nerodas pat visvairāk mitrumu mīlošiem augiem.

Laistīt zālienu ar siltumu būtu jāveic katru otro dienu
Laistīt zālienu ar siltumu būtu jāveic ik pēc divām dienām. Ārons Hufnagel
Ūdens tik bieži, bet dziļāk
Bagātīgs un reti laistīšanas-likme par veselības aprūpi, bet uz virsmas un bieži-viens no būtiskākajiem riska faktoriem un kaitinošas kļūdas, kas var atļauta tikai kopšanu, dekoratīvo augu.

Ko vajadzētu laistīt, cik dziļi jums ir nepieciešams, lai baro augsni ar ūdeni-šie rādītāji nosaka individuālās īpašības, augu, ievērojot Vispārējo noteikumu, lai nodrošinātu katra auga ar tik daudz mitruma, kā tas ir.

Kā daļu no studiju personas vēlmēm un augus, ir svarīgi noskaidrot, cik attīstīta ir to sakņu sistēma un to, cik tālu saknes iesūcas augsnē. Galvenā zālaugu zvaigžņu līmeņa rašanās lielākā daļa saknes ir dziļums 25-30 skatīt

Stiebrzāles, zālieniem, povorotnyi prasa daudz mazāk apūdeņošanas dziļums sakarā ar seklu sakņu sistēmu. Par krūmi un koki, ne tikai dziļumā, bet arī platums saknes ir svarīga: viņi vienmēr ir orientēta, lai atzīmētu 1 m dziļi augsnē un prom no ķermeņa.

Ūdens patēriņš dziļi un bagātīgi apūdeņošana ir pietiekami liels. Bet virsmas apūdeņošana, jo frekvences un zemas efektivitātes joprojām ir saistīta ar daudz lielāku ūdens zudumu.

Normas apūdeņošanas ziedu dārzu:

aptuveni 500 litri ūdens uz vienu kvadrātmetru augsnes ar ūdeni-uzlādes bāzes apūdeņošanas, ko veic, kā likums, rudenī;
no 1 līdz 2 spaiņi (tilpums 10 l) par katru Krūmu vai koku;
no 1 līdz 2 litri ūdens uz vienu kvadrātmetru sajauc nolaišanās regulāri vai sausums-kompensācijas apūdeņošanas.