AUGU LAISTĪŠANA

RUS    ENG    DE    LIT

Veselu un stipru augu izaudzēšana pateicoties Aktivētajam ūdenim.

Ūdens, kas ir izgājis cauri Aktivātora magnētiskajiem laukiem, iegūst atkusuša sniega vai lietus ūdens struktūru.

Vai atceraties, cik svaigi izskatās augi pēc lietus!

     Izejot caur Aktivatora magnētiskajiem laukiem, ūdens iegūst struktūru, kas sastāv no atsevišķām molekulām, kas nav saistītas savā starpā ar starpmolekulārām saitēm. T.i., tās struktūra kļūst līdzīga kūstoša vai lietus ūdens struktūrai.

    Galvenais princips tāda ūdens iedarbībai uz augiem – atsevišķa ūdens molekula vieglāk iekļūst caur augu šūnu membrānām.

     Šūna to ātri iekļauj savā citoplazmas struktūrā (dzīvās šūnas iekšējā vide, izņemot kodolu), līdz ar to paātrinās šūnu reģenerācija.

   Ūdens, kas ir izgājos caur magnētiskajiem laukiem, novērš cieto sāļu plēvītes un pūslīšu veidošanos uz augu saknēm, kas veicina labāku minerālvielu asimilāciju ar augu saknēm.

     Sofijas universitātes darbinieki pierādīja, ka tomātiem tāds ūdens par 70% paaugstina minerālmēslu asimilāciju. Acīmredzams, ka laistīšana ar tādu ūdeni uzlabo slāpekļa, fosfora, kālija un citu vielu pāreju pieejamākā formulā, lai augi tos labāk asimilētu. Tādējādi, nepieciešamība izmantot mazāku daudzumu minerālmēslu (jo tos labāk asimilē) ietekmē arī lauksaimniecības produkcijas ekoloģiju.

      Mičiganas universitātē (ASV) augu laistīšana ar ūdeni, kas izgājis magnētisko apstrādi, nodrošināja ražas pieaugumu gurķiem par 17–37%, tomātiem – līdz 32%, redīsiem – līdz 48%, zirņiem – līdz 28%, kukurūzai – līdz 17%.

     Krievijā 1983-1984. gados tika veikta aktīva pētniecība lauku apstākļos.
     Pārbaudāmie 6 tūkstoši hektāru teritorijas tika aplaistīti ar Aktivēto ūdeni un rezultātā nesa tīru peļņu gandrīz 100 rubļu uz hektāru.
Eksperiments aptvēra 42 objektus Saratovas, Volgogradas, Astrahaņas, Stavropoles un Krasnodaras apgabalus.
     Kopējā zemes platība, uz kuras eksperimentāli tika audzēta labība, arbūzi kā arī lopbarība, sastādīja 11,4 tūkstošus hektāru.
     Visefektīvāk uz šo eksperimentu reaģēja augi, kas aug mitrās ugsnēs — tomāti un gurķi.
     Stabils pieaugums tika novērots laukos, kur tika audzēta lucerna, kukurūza, kvieši, zirņi, burkāni un soja. Tā piemērma, lucernas pieaugums bija 52-77 c/ha uz 1331 hekt. laukuma, kukrūza — 26 c/ha zaļās masas uz 1368 hekt., kā arī labība 4,4 c/ha uz 389 hekt.
     Tāpat ir novērots, ka katra ar aktivēto ūdeni laistīšanas reize summējas. Izrādījās, ka magnētisko ūdeni ir vērts izmantot dārzeņu aplaistīšanai siltumnīcās, kas ievērojami palielina ražas apjomus.

      Tāda ūdens pielietošana siltumnīcās gurķiem ļāva par divām nedēļām pagarināt augu produktīvo periodu, bet virszemes sausās masas pieaugums sastādīja 20%. Audzējot dēstus siltumnīcai, gurķu sakņu sistēma salīdzinājumā ar kontroles gurķiem, deva 43% sakņu sausās masas pieaugumu, kas liecina par neapšaubāmu un rezultatīvu tāda laistīšanas ūdens ietekmi uz augiem. Piedevām, izrādījās, ka augu laistīšana ar ūdeni, kas izgājis magnētisko apstrādi, labāku rezultātu dod tieši pie nelielām un mērenām augu nodrošināšanas normām ar barošanas elementiem, kas ir īpaši aktuāli pie šodienas minerālmēslu cenām.

      Cits derīgs efekts – ar tādu ūdeni laistītie augi būtiski vēlāk un mazākā mērā ir pakļauti slimību bojājumiem. Bojāto augu skaits, piemēram, izmēģinājumos ar sētajiem tomātiem bija divas reizes mazāks, nekā kontroles iecirknī. Tas liecina par magnētisko apstrādi izgājušā ūdens iedarbību uz augu vides mikrobioloģiskajiem un citiem derīgajiem procesiem, par apstrādāto augu imunitātes nostiprināšanos.

     Interesants ir arī fakts, ka tāds ūdens sasalst pie temperatūras no mīnus 3ºC līdz mīnus 5ºC, ko var izmantot, lai aizsargātu augus pret salnām. Tāda ūdens ietekme ļoti skaidri izpaužas audzējot dēstus: magnetizētā ūdenī mērcētu sēklu dīgtspēja ir augstāka, nekā kontroles. Asni ir draudzīgāki un manāmi stiprāki.

        Tādējādi, no augstākminētā var secināt sekojošo:

    1. Laistot augus ar magnētisko apstrādi izgājušu ūdeni, manāmi uzlabojas minerālmēslu asimilācija. Sekojoši – izmanto mazāk minerālmēslu, kas nozīmē lielāku izaudzētās produkcijas ekoloģiju.

    2. Atsevišķas, ar citām ūdens molekulām nesaistītas molekulas labāk tiek cauri augu šūnu membrānām, kas ļoti labvēlīgi ietekmē augu fotosintēzes procesus. Tas paātrina to augšanu un palielina ražu. Tāpēc, ka magnētisko apstrādi izgājušam ūdenim piemīt fungicīdas (dezinficējošas) īpašības, augi mazākā mērā ir pakļauti dažādām slimībām un tie aug stiprāki un veselāki.

   3. Tas samazina dažādu ķīmikāliju pielietošanas iespēju cīņai ar augu slimībām, bet tas, savukārt, rada lielāku izaudzētās produkcijas ekoloģiju.

   Lai laistīšanai iegūtu magnētisko apstrādi izgājušu ūdeni, Aktivatoru vienkārši uzstāda uz laistīšanas šļūtenes.

augu laitisana

 CENA:  1 Ūdens Aktivators — 25,00 EUR

Ūdens Aktivātora kalpošanas termiņš ne mazāk kā 15 gadi.

PASŪTĪT
Je pēkšņi nebūsiet apmierināti, garantēti preci var atgriezt 90 dienu laikā (lasīt sadaļā «ATGRIEŠANA»).

  Ražojam un realizējam no 2008 gada. 

 PATENTI UN DOKUMENTI

Noklikšķiniet attēlus un tie palielināsies

baner degviela

 

TAUPIET JAUNUMS! DEGVIELU

 Kopējā izmantošana degvielas Aktivatora un autothermijas Aktivatora, ļauj samazināt DEGVIELAS IZDEVUMUS uz automašinām līdz 30-40 %

Skatities AUTOTHERMIJAS AKTIVATORS

Aktivatora autothermia un degvielas Aktivators

SPIRTOTIE DZĒRIENI