ATSAUKMES

Jekaterina Morozova, pensionāre:

     — Es iegādājos ūdens Aktivātoru un uzstādīju to virtuvē. Nevaru apgalvot, taču pašsajūta manāmi uzlabojās. Bija nierakmeņi, kas tagad nesāp. Diez vai tas ir pašapmāns

Anna Gernere:

     — Man ir 73 gadi, esmu pārcietusi infarktu un insultu, labā ķermeņa puse praktiski nestrādāja, pārvietojos ar grūtībām tikai istabas robežās, mocīja sāpes locītavās un sirds rajonā. Galvu patstāvīgi pagriezt nevarēju, tikai ar visu korpusu. Dēls nopirka un uzstādīja ūdens Aktivātoru un es sāku lietot šo ūdeni. Pēc 1-2 nedēļām pamanīju nelielu atvieglojumu, bet uz mēneša beigām sāpes sirdī un locītavās gandrīz pazuda. Ir pagājuši jau 7 mēn. un jūtos kā 10 gadus atpakaļ līdz slimībām. Patstāvīgi apmeklēju veikalus, rušinos dārzā vasaras laikā.

Svetlana Borisova, menedžre:

     — Aktivātoru iegādājos joka pēc, pēc tā uzstādīšanas sajutu, ka ūdens viennozīmīgi ir kļuvis maigāks. Vīrs izjokodams viesus atfiltrēja caur to «Merkurs» un pasniedza grafīnā. Visi konstatēja, ka tas ir ļoti labs konjaks.

Nina Kulaeva:

   — Gadu atpakaļ savu slimību dēļ artrīts,reimatisms un locītavu artroze biju ļoti bēdīgā stāvoklī. Mocījos ellīgās sapēs, gandrīz nestaigāju. Dzīvoju viena un man nav kam palīdzēt, uz darbu pārvietojos sīkiem solīšiem, gandrīz zaudējot samaņu. Ārsti sacīja, ka tas «neesot viņu profils» un atteicās no manis ārstēšanas. Paldies Dievam, ka dabūju uzzināt par magnētisko ūdens apstrādi, nopirku Aktivātoru. Sākās ļoti lēna bet stabila atveseļošanās. Pašlaik dzīvoju normāli un ceru atlabt pilnībā. Lai sajustu šāda ūdens efektu, to ir nepieciešams lietot ilgi, taču rezultāti būs viennozīmīgi.

Sarmīte Bērziņa, mājsaimniece:

     — Mums mājās ir ļoti ciets un dzeltenīgs ūdens. Pēc Aktivātora uzstādīšanas ūdens krāsa nav mainījusies, taču tas kļuvis manāmi mīkstāks, labāk izmazgājas veļa un ir izzudušas rūsas pēdas vannā, izlietnē un tualetē. Labi izmazgājas mati

Valentīna Grīnberga:

     — Pastāstīšu par to, ka sešu gadu laikā esmu cietusi no bronhiālās astmas, īpaši slikti bija naktīs. Nevarēju gulēt, smaku nost.Tad uzstādiju ūdens Aktivatoru, sāku gatavot ēdienu un dzert ūdeni, tēju utt. Un notika brīnums- bronhiālā astma pazuda. Ir milzīgs prieks par to, ka var dzīvot normālu dzīvi veselam esot.

Jūlija Fedotova, menedžere:

     — Man ir sešus gadus veca meita un vīrs-automehāniķis. Veļas mazgāšana ir praktiski katru dienu. Dārgo veļas mazgāšanas pulveri Ariel nākas pirkt diezgan bieži. Vēl arī Calgon un balinātāju. Pēc Aktivatora uzstādīšanas veļas mazgājamai mašīnai  es uzreiz jutu ekonomiju. Tagad veļas mazgājamā mašīnā man jāieliek tikai vienu trešdaļu no parastās veļas mazgāšanas pulvera dozas. Nevajag Calgon un balinātāju! Bez tam, uzlabojās veļas mazgāšanas kvalitāte.

Irina Dinkina, tirdzniecības darbiniece:

     — Pēc Aktivatora uzstādīšanas veļas mazgājamai mašīnā lietoju jebkuru veļas mazgāšanas pulveri. Lieku to daudz mazāk. Baltā krāsa ir kļuvusi daudz piesātinātāka. Bet baltie audumi, kas agrāk bija pelēki, izbalinās.

Inese Āboltiņa, programmētāja:

     — Es uzstādīju Aktivators. Tagad man ir silta “lietus ūdens” vanna. Tā ir neparasta sajūta. Pēc tādas vannas manāmi paaugstinās tonuss.

Natālija Sapega, inženiere:

     — Mūsu ūdensvadā ir ļoti ciets ūdens. Agrāk man vajadzēja loti daudz veļas mazgāšanas pulvera, Calgon un mīkstinātāju. Bet vienalga veļa kļuva dzeltena un slikti izmazgājās. Pēc Aktivatora uzstādīšanas manā veļas mazgājamā mašīnā izmazgājas pat rūsas traipi.

Biruta Upmane, mājsaimniece:

     — Man ģimenē ir mazi bērni. Agrāk pēc veļas izmazgāšanas veļas mazgājamā mašīnā vienmēr sausajai veļai es jutu veļas mazgāšanas pulvera smaržu. Bet galvenais, ka bērniem bieži bija izsitumi uz ādas. Tagad, pēc Aktivatora uzstādīšanas es lieku maz veļas pulvera, veļa nesmaržo, labāk izmazgājas. Bērniem nav alerģisku izsitumu.

Svetlana Kovaļenko studente:

     — Es bieži krāsoju matus mūsdienīgas krāsās. Agrāk, pirms mani vecāki bija nopirkuši Aktivators matu krāsa pēc mazgāšanas ātri mainījās. Tagad – cita lieta. Bez tam, mati pastāvīgi ir kupli un zīdaini.

baner degviela

VANDUO AKTYVATORIAUS