ATJAUNOJAM ORGANISMA pH LĪMENI

No pH līmeņa balansa ir atkarīga normāla organisma funkcionēšana, mūsu uzdevums palīdzēt tam uzturēt pastāvīgu pH līmeni.

pH limenis

     Ar burtiem pH (power Hidorogen) tiek apzīmētas skābi- šķīduma sārmainais stāvoklis jeb balanss, kas ir atkarīgs no pozitīvi uzlādētajiem joniem, kas veido skābu vidi un negatīvi uzlādētajiem joniem kas savukārt veido sārmaino vidi.

    pH neitrāls nozīmē ūdeņraža rādītājs, kas ir 7. gadījumā ja pH ir mazāks par 7, šķīdums tiek uzskatīts par skābu, ja vairāk par 7- tad šāda vide ir uzskatāma par sārmainu.
      Cilvēka organismam ir savs pH līmenis, jo satur divas trešdaļas šķidurma, kurā ir izšķīdušas gan skābes gan sārmi. Normāls skaitās pH līmenis no 7,35 līdz 7,47. Tā līdzsvara traucējumi ir ļoti bīstami un rada vairumu nopietnu saslimšanu.

     Kā noteikt sava organisma pH līmeni ātri un efektīvi to ir iespējams veikt ar speciālajiem pH strīpu testiem, kas maina krāsu atkarībā no skābju vai sārmu iedarbības uz tiem.

testi-na-ph

    Optimālais laiks pH siekalu testa veikšanai ir stunda pirms vai divas stundas pēc ēšanas. Normāls pH rādītājs siekalām skaitās no6,4 līdz 6,8. Tāpat organisma pH līmeni ir iespējams veikt arī no urīna. Normāls urīna pH līmenis ir 6,0-6,4 rīta stundās un 6,4-7.0 vakarā

Skābju- sārmainā līmeņa traucējumi organismā.

     Visizplatītākais pH līmeņa traucējums ir organismā pāaugtināts skābes līmenis. Ja pH līmenis asinīs krītas zemāk par 7,35 sākas acidozes stāvoklis. Acidozes stāvoklī pasliktinās iekšējo orgānu apgāde ar skābekli, pasliktinās sirds-asinsvadu sistēma, pazeminās imunitāte, muskuļos uzkrājas pienaskābe, kā arī nierakmeņu veidošanās. Kā arī acidoze ir bīstama ar aptaukošanos, celulītu, diabētu un balsta-kustību sistēmas traucējumiem. Bieži vien acidozes iemesls ir alkohola lietošana.

samazinam-degvielas-paterins

     Daudz retāk ir sastopama alkaloze- paaugstināts sārmu līmenis organismā, kad tā rādītājs asinīs sasniedz vairāk par 7,47. Parasti tās iemesls ir medicīnisko preparātu lietošana, kas satur sārmus lielā daudzumā. Ēdiena uzsūkšanās organismā palēninās, kā rezultātā asinīs nonāk toksīni, kas noved pie zarnu trakta traucējumiem un slimībām. Alkalozes gadījumā cilvēka ķermenis izdala ļoti nepatīkamu aromātu, saasinās hroniskas kaites, aktivizējās dažādu parazītu darbība, kā arī rodas ādas slimības.

Kā palīdzēt organismam?

     Vissvienkāršākais veids ir uzstādīt ūdens Aktivātoru un lietot uzturā ūdeni, kas ir magnētiski apstrādāts.

krans virtuve vannas istaba

     Vesels organisms ir spējīgs patstāvīgi uzturēt optimālu skābju- sārmu balansu. Tas notiek aknām, zarnu traktam, plaušām un ādai izvadot skābes, kas tiek neitralizētas ar minerālu uzkrājumiem muskuļos un citos audos. Cits nozīmīgs faktors ir pH līmenis pārtikai, ko lietojam uzturā. Augļi un dārzeņi rada sārmu veidošanos organisma šķidrumos. Savukārt dzīvnieku izcelsmes produkti, graudaugi kā arī intensīvi apstrādāts ēdiens tieši otrādi padara skābainu.

    Par optimālu tiek uzskatīts nedaudz sārmains pH līmenis asinīs, tapēc lai apēstā ēdiena pārstrādes procesā neizdalītos par daudz skābes, sārmainu pārtiku ir ieteicams lietot vairāk nekā skābju. Tāpat ir svarīgi uzturēt ūdens lidzsvaru organismā, dzerot to pietiekošā daudzumā

    Sārmu veidojošanos veicinoša pārtika:

aprikozes, avokado, ananāsi, apelsīni, arbūzi, banāni, brokoļi, vīnogas, zirņi, greipfrūti, bumbieri, melones, rozīnes, ingvers, kivi, laims, citrons, mango, nektarīni, augļu sulas, persiki, papaija, zaļie salāti, pētresīļi, sparģeļi , mārrutki, ziedkāposti , ķiploki, spināti, āboli.

     Skābes veidošanos veicinoša pārtika:

Alkohols, balto miltu produkti,cukurs, baltais etiķis, pākšaugi, negāzētie bezalkoholiskie dzērieni, cukuraizvietotāji, graudaugi, kafija, makaronu iztrādājumi, gaļa, jūras veltes, sāls, siers, tabaka, maize

Taču ir vienkāršāks risinājums!

    Uzstādiet ūdensvada krānam ūdens Aktivatoru, kā parādīts attēlā

krans virtuve

    Un stabilizējiet sava organisma darbību bez zālēm un liekas piepūles.

    Ko darīt lai atjaunotu organisma dabīgo pH līmeni? Mainīt uzturu? Praktizēt dažādas pareizas elpošanas tehnikas? Jā, tas tiešām ir iedarbīgi, taču tas jādara gadiem ilgi, lai sasniegtu efektu.

     Pats vienkāršākais un efektīvākais veids ir organisma dabiskā attīrīšanās no paāugstināta skābju līmeņa (toksīniem) ir dzerot ūdeni. Šajā gadījumā runa iet par aktivizēto ūdeni.

     Aktivētajam ūdenim piemīt īpašība atšķaidīt un neitralizēt skābju paliekas, kas izvadās no ķermeņa dabiskā veidā. Regulāra 1,5 — 2 L aktivizētā ūdens lietošana palīdzēs izārstēt ne tikai pāaugstinātu kuņģa skābi bet arī virkni citu slimību.

     Aktivētais ūdens neitralizē ne tikai skābes un toksīnu, bet apgādās organisma šūnas ar tik nepieciešamo mitrumu. Ņemot vērā faktu, ka cilvēka ķermenis sastāv no 80 procentiem ūdens, rezultāts būs diezgan ātri.

     Regulāra aktivizētā ūdens lietošana palīdzēs ne tikai izvairīties un virknes dažādu saslimšanu, bet arī paildzinās jaunību, jo nav šaubu, ka pāragru organisma novecošanu veicina tā pārlieku skābju produktu uzkrāšanās.

Šāds ūdens – pamats veselībai un svara zudumam.

samazinam-degvielas-paterins