ASINIS UN AKTIVĒTĀ ŪDENS IETEKME UZ TĀM

Istu sensāciju radīja vācu zinātņu doktora Irlahera nesenie pētījumi par aktivētā ūdens ietekmi uz asins īpašībām kā arī par aktivētā ūdens dziedniecību, kas saistīta ar paaugstinātu skābju stāvokli.

    Ārsta Valter Irlacher veiktie pētijumi par aktivētā ūdens ietekmi uz asinīm ārstējot slimības un komplikācijas, kas radušās pāaugstinātas skābes līmeņa dēļ.

    1. Kreisajā attēlā vesela cilvēka asinis. Ir skaidri redzami sārņi. Labajā attēlā- asins izmaiņas skābes līmenim pāaugstinoties. Ir redzami salipušie eritrocīti (agregācija) , citiem vārdiem sakot- asins blīvums. 

asinis un udens

   Pētījumos zinātnieks izmanojis kontrastfāžu metodi (Dunkelfeldmikroskopie).

    2. Kreisajā attēlā var ieraudzīt slima cilvēka asinis ar daudziem urīnskābes kristāliem. Labajā — tā paša cilvēka asinis pēc trīs dienu aktivētā ūdens lietošanas- ūrīnskābes kristāli ir izzuduši. Avots: ārsta Irlahera raksts alternatīvās medicīnas žurnālā «CoMed».

asinis un aktivetais udens

     3. Nākamajā attēlā: uz kreisās fotogrāfijas ir redzamas patoloģiskas izmaiņas eritrocītos kādam 49 gadus vecam 2.tipa diabēta slimniekam, labajā- tā paša cilvēka asinis pēc 14 minūtēm, kad tika ieņemts aktivētais ūdens: eritrocīti brīvi plūst asinīs. Avots: Dr. Irlahera arhīvs.

udens aktivators asinis

     Kreisais attēls parāda trombocītu salipšanu pacientam, kas leto antitrombocītu blokatoru ASS, kas normalizē asins rādītājus laboratoriskajā izpētē. «Melnās dzīvās mikroskopijas» aina attēlo fotogrāfijā pa kreisi izteiktu trombocītu agregāciju, kas pilnībā izzūd pēc 2 nedēļu aktivētā ūdens lietošanas (foto pa labi)Avots: Dr. Irlahera izpētes arhīvs.

     Pēdējie divi fotoattēli uzskatāmi demonstrē, ka aktivētā ūdens lietošana var novērst asins sarecēšanu tādējādi novērst insulta un infarkta draudus.

     Aktivētā ūdens lietošanas efektivitāte ir novērota ārstējot pacientus ar Reino fenomenu un klibošanu (sāpes staigājot), kas acīmredzami ir saistīts ar asinsrites uzlabošanos.

     Zinātniece D. Ašbah nāca klaja ar daudzsološiem klīnisko pētījumu rezultātiem, kas tika veikti Berlīnē «Aktivēto šķīdumu pētījumu un to praktiskās pielietošanas» klīnikā, par aktivētā ūdens iedarbību ārstējot I un II tipa diabētu.

     Medikamentu nepieciešamība I diabēta tipa gadījumā samazinājās par 35 %, II tipa- par 70% Aktīvizētā ūdens lietošana sekmēja glikozes samazināšanos asinīs 4-6 nedēlu laikā. Tāpat samazināšanās tika novērota 3 mēnešus pēc aktivētā ūdens lietošanas beigām un vidēji samazinājās par 25 %. Otrā tipa diabētam- samazinājās par 30 %.

Šāds ūdens – pamats veselībai un svara zudumam.

samazinam-degvielas-paterins

Ūdens diabēta ārstēšanā

Ūdens tips 2 diabēts var palīdzēt normalizēt nepilnības atsevišķos ķermeņa funkcijas, ja jūs zināt, kā to izmantot pareizi. Par to liecina daudzas atsauksmes par ārsti un pacienti, kuri jau ir izdevies tikt galā ar savu problēmu. Tur ir daudz informācijas par ieguvumiem, bet cik daudz ūdeni dzert un kā izmantot tā par attieksmi?

Darbības mehānisms
Lietderību, ūdens patēriņš no 2. tipa diabēta var skaidrot ar mehānisma iedarbību uz atsevišķām vielām, uz pacienta ķermeņa. Sastāvs viss ūdens ir sadalīta vairākos veidos. Tas var saturēt ūdeņraža, oglekļa, dažādu minerālu sāļiem.
Prakse rāda, ka visvairāk noderīgas priekšrocības, 2. tipa cukura diabēta slimniekiem minerālūdens ar daudz ūdeņraža. Visi tās komponenti tiks pakāpeniski normalizēt ražotu insulīnu un tādējādi atjaunotu funkcijas orgānu. Sāļi, magnija, kalcija, fosfora un fluora labvēlīgi iedarbojas uz aizkuņģa dziedzeri. Kā rezultātā, tas organisms sāk ražot mazāk insulīna, kad cukura līmenis pazeminās.
TO IR SVARĪGI ZINĀT! Vienīgais līdzeklis, lai diabētu ieteicams ar ārstu! Lasīt tālāk…
Rezultātā ūdens attīrīšanas 2. tipa cukura diabēta, normālai aknu funkciju un ūdens līdzsvaru organismā, ir atjaunota. Holesterīna līmenis ir samazināts, kam ir pozitīva ietekme uz attēlā, un vispārējo veselības stāvokli. Bet ar visu to būtu jāatceras, ka pārāk daudz patērē ūdeni, var izraisīt grēmas, vēdera uzpūšanās un vēdera uzpūšanās. Vaininieks-gāzes burbuļi, kas ne vienmēr ir laiks, lai sabrukuma laikus zarnās.

Kā lietot
Lai izārstēt diabētu jebkura veida vai vismaz mazināt simptomus šo viltīgo slimību, jums vajadzētu zināt, pamata lietošanas noteikumiem minerālūdens vai avota ūdens, pārtikas nozare:
* 1-pirms sākt ārstēšanu ar minerālūdeni diabēts, jums vajadzētu konsultēties ar speciālistu. Fakts, ka gāzēto ūdeni ir ieteicams dzert bez fanātismu. Jo lieko sāļu, kas ir noderīga iestāde diabēta var novest pie negatīvām sekām. Ārsts jums pateiks, kas deva konkrētajā gadījumā ir uzskatāms par maksimāli pieļaujamo. Tas būs nepieciešams, lai tiktu stingri ievēroti.
* 2-ārstēšana, diabēta dzīvo un mirušo ūdeni — ļoti nopietns pievilcīgu iespēju. Tāpēc ir labāk, ja process tiek kontrolēts ar speciālista. Jo īpaši, ja mēs runājam par pirkšanu ūdens. Šis «mirušais» ūdens satur vairāk sāļi nekā parasti pavasarī, tāpēc ir lielāka ietekme uz ķermeņa.
* 3-kopumā, ekspertu konsultācijas, lai jāapstrādā ar šādu veikalu ūdeņi, kā Essentuki, Mirgorod, Pyatigorsk, Borjomi. Katram konkrētam ūdens tiek noteikta pēc individuālas devas atkarībā no apjoma izšķīdušo vielu.
* 4 — jāatzīmē, ka galda minerālūdens. Atšķirībā no citiem šķidrumiem, summu, kas sāls, tas ir daudz zemākas, tāpēc ar šo ūdeni var izmantot pat ēdiena gatavošanai. Šo diabēta pārāk nevajadzētu būt ierobežota, jo tai nav nekādu blakus iedarbību uz ķermeni.
Ja jūs ņemt vērā visus iepriekš minētos ieteikumus, minerālūdens, cukura diabēts 2. tipa nesīs tikai labumu, un nedod blakusparādības. Zināšanas par proporciju izjūtu-tas ir galvenais, kas palīdzēs atgūt ar palīdzību iegādāties ūdens.

Kādās devās lietot
Atsevišķi, mēs koncentrēties uz to, ko devu, un, ja tas būtu dzert minerālūdeni, lai ārstētu cukura diabētu. Šeit, daudzos veidos, tas viss ir atkarīgs no esamību vai neesamību, komplikācijas slimības, Vispārējo veselības stāvokli un valsts kuņģa-zarnu traktā. Noteikumi ir šādi:
Visu pamesti Fateeva: cilvēki bija šausmās, kā viņa dzīvo tagad…
Šeit ir tas, kas ir kļuvis par laba meitene Liaa 73 gadu
* 1-ideāli, minerālūdens ir dzēruši aptuveni pusstundu pirms ēšanas. Tas jādara līdz 3 reizes dienā. Bet tas ir tikai tad, kad kuņģis ir pilnīgi vesela. Ja ir kādas novirzes, tās darbību, dzeršanas režīmam būtu jāpielāgo.
* 2 — Ja skābums kuņģī ir paaugstināts, jums vajadzētu dzert ūdeni, aptuveni 1,5 stundas pirms ēšanas. Par zemu skābumu, gluži pretēji, šis laiks tiek samazināts uz 10-15 minūtēm. Ja skābums kuņģī, kā viss ir normāli, tad intervāls 30-40 minūtes ir vēsture.
* 3-Dzert šķidrumu pirmo 2 dienu laikā no attīrīšanas nedrīkst pārsniegt 100 ml dienā. Pēc tam daudzumu šķidruma pakāpeniski palielināt līdz 250 ml tiem, kas cieš no II tipa diabētu pusaudžiem, apjoms var tikt palielināts tikai līdz 150 ml.
* 4-saistībā ar atsevišķiem gadījumiem, kas palielina patēriņu, minerālūdens, tas ir pieļaujams tikai tad, ja nav kontrindikāciju. Dienas likme nedrīkst pārsniegt 400 ml. Tātad «mirušie» minerālūdens no veikala vai aptiekas nebūs kaitēt organismā.
* 5-bet pavasarī, ūdeni var lietot pat tad, lielos daudzumos. Un tas ir labākais, lai dzert to tieši no avota. Pārvadāšanas laikā šķidruma, var zaudēt dažas noderīgas sastāvdaļas, un tvertne var nebūt pilnīgi tīras. Dzerot pavasarī veicina ne tikai labāku asimilāciju, bet arī ar normalizēšanai emocionālo fonu diabēta.

Visi šie ieteikumi par devām, kas būtu arī, iepriekš vienojoties ar ārstu. Ar īpašu uzmanību, lai tas būtu kas veikti ar pacientiem, kas cieš no kuņģa čūlas vai kuri ir pārcietuši smagas operācijas. Šeit ir jautājums par to devas ir stāvēt atsevišķi.
Lietas, kas jāapsver

Terapeitiskās ūdeņradi ūdens būs efektīvāka, ja jūs ņemt vērā tās temperatūra lietošanas laikā.
Eksperti saka, ka tā var arī aizstāt izmantošanu, kafija, tēja, visu veidu kokteiļi un pat sulas. Bet tas ir ar nosacījumu, ka apstrāde ir veikta pareizi. Ieteikumi ir šādi:

* 1-ūdens patēriņš, diabēta visu dienu būtu nedaudz siltu. Tas ir ārstēšanas efektivitāti. Tīru siltu ūdeni, jo slāpes dzēriens starp ēdienreizēm un ēšanas laikā. Pretējs viedoklis ārstiem, ka tas ir kaitīgi, dzert ēdot, kuriem ir diabēts, tas ir diezgan pieņemams, ja mēs runājam par mazliet sildīja vāji koncentrētu minerālvielu tabula ūdens.
* 2 — Ja 2. tipa diabēts ir pilnīgi nepieņemami, dzeramā ļoti karsts, vai, gluži pretēji, aukstu ūdeni. Zemas temperatūras šķidruma var izraisīt kuņģa spazmas, un karstā noteikti izraisīt pacienta nepareizu gremošanu nākotnē.
* 3-kā avota ūdens, tas parasti ir auksti, pats par sevi-dažkārt pat gandrīz ledus. Ieteicams dzert tās sākotnējā formā, bet tas ir jādara nelielu MALKU. Ja pacientam ir problēmas ar kaklu, jūs varat ieliet ūdeni glāzē kuģa, pagaidiet, līdz tā kļūst nedaudz siltāks gaiss, un pēc tam dzert.

Temperatūras režīms ir svarīgs komponents pareizu izmantošanu, minerālūdens, cukura diabēta. Ūdeņraža ūdens diabēta ārstēšanā ir piemērots tikai tad, ja tā ir atbilstoša temperatūra. Pretējā gadījumā tas var novest pie nevēlamām sekām.

Kuņģa skalošanu
Cik noderīga ir sārmains ūdens? Viņa var pat iegūt viņas kuņģī, sūknēšana. Ūdeņraža ūdens no diabēts var būt noteikto ārstu un veidā, klizmas. Bet tas neattiecas uz visiem pacientiem, un lielākajā daļā gadījumu tikai tiem, kam ir dažas komplikācijas. Kā ir ar klizmu ar šo ūdeni, un tas, kas padara šo attieksmi?
Ja pacientam ir papildus diabētu, arī ketoacidosis vai izrunā problēmas kuņģa-zarnu traktā, pēc tam periodiski noteikto kuņģa skalošanu veidā klizmas. Daudzums šķidruma, ko ievada taisnajā zarnā, ir tieši atkarīga no svara, pacientu un pārtiku, ko viņi ēd. Arī klizmas minerālūdens tiek plaši izmantotas, saindēšanās un reibums.

Divpadsmitpirkstu zarnas caurule-veida metodi kuņģa skalošanu, tad, ja pacientam ir atļauts dzert tukšā dūšā, uzreiz glāzi minerālūdens, kurā izšķīdināts vajadzīgo koncentrāciju, par sērskābes magniju.
Uzreiz pēc tam, apmēram 150 ml tīra minerālu ūdens, ir piedzēries. Pēc šāda dzēriena, pacientu parasti likts uz vienu pusi, un silts, siltāks, ir piemērots aknu zonā. Tāpēc ir nepieciešams, lai meli par divām stundām. Šādu vienkāršu, bet tajā pašā laikā efektīvu ārstēšanu, palīdz likvidēt gļotu, leikocīti un patogēnu no organisma kopā ar žulti, kā rezultātā samazina iekaisuma procesus.
Vannu apstrādes
Cik efektīvs ir diabēta ārstēšanā minerālūdens, ja jūs to izmantot ārpus tās? Arvien vairāk populārs ar minerālu vannas, kas ir lielisks papildinājums izmantot minerālo ūdeni iekšā. Let ‘ s koncentrēties uz galvenās iezīmes ņemot vannas:

* 1-Minerālūdens vannas-lieliska alternatīva norīšanas gadījumā gremošanas sistēma. Sistemātiska vannas veicina normalizēšanai sekrēcijas aizkuņģa dziedzera, kā rezultātā cukura līmenis pakāpeniski atgriežas normālā stāvoklī.
* 2-viegla diabēta formām, ārsti iesaka lietot karstā, bet siltā vannas, kuras temperatūra ir ne vairāk par 38°C. tas būs pietiekami, lai normalizētu funkcija ir aizkuņģa dziedzeris.
* 3-Ja mēs runājam par vairāk sarežģītu diabēta formām, temperatūra, minerālūdens vanna, būtu vēl zemāks — tikai par 33°C. ūdens daudzumu šajā gadījumā, šo jautājumu vajadzētu apspriest ar speciālistu.
* 4-ūdeņraža ūdens, radona un sērūdeņraža ir Vislabāk piemērota vanna. Ilgums viena procedūra ir apmēram 15 minūtes, un sesiju skaits, kas ir nepieciešams, lai būtu pagājis — 10. Tajā pašā laikā vannā, būtu tikai 4 reizes nedēļā, bet ne biežāk.
* 5-vannas Jāņem tikai starp ēdienreizēm. Tas ir neiespējami, lai to izdarītu tieši pirms vai pēc ēšanas, jo tas nedos labumu. Tas arī nav ieteicams gulēt vannas istaba pārāk satraukti, vai, gluži otrādi, pārguruši. Labklājības laikā, vanna būtu normāli.