ASINIS UN AKTIVĒTĀ ŪDENS IETEKME UZ TĀM

Istu sensāciju radīja vācu zinātņu doktora Irlahera nesenie pētījumi par aktivētā ūdens ietekmi uz asins īpašībām kā arī par aktivētā ūdens dziedniecību, kas saistīta ar paaugstinātu skābju stāvokli.

    Ārsta Valter Irlacher veiktie pētijumi par aktivētā ūdens ietekmi uz asinīm ārstējot slimības un komplikācijas, kas radušās pāaugstinātas skābes līmeņa dēļ.

    1. Kreisajā attēlā vesela cilvēka asinis. Ir skaidri redzami sārņi. Labajā attēlā- asins izmaiņas skābes līmenim pāaugstinoties. Ir redzami salipušie eritrocīti (agregācija) , citiem vārdiem sakot- asins blīvums. 

asinis un udens

   Pētījumos zinātnieks izmanojis kontrastfāžu metodi (Dunkelfeldmikroskopie).

    2. Kreisajā attēlā var ieraudzīt slima cilvēka asinis ar daudziem urīnskābes kristāliem. Labajā — tā paša cilvēka asinis pēc trīs dienu aktivētā ūdens lietošanas- ūrīnskābes kristāli ir izzuduši. Avots: ārsta Irlahera raksts alternatīvās medicīnas žurnālā «CoMed».

asinis un aktivetais udens

     3. Nākamajā attēlā: uz kreisās fotogrāfijas ir redzamas patoloģiskas izmaiņas eritrocītos kādam 49 gadus vecam 2.tipa diabēta slimniekam, labajā- tā paša cilvēka asinis pēc 14 minūtēm, kad tika ieņemts aktivētais ūdens: eritrocīti brīvi plūst asinīs. Avots: Dr. Irlahera arhīvs.

udens aktivators asinis

     Kreisais attēls parāda trombocītu salipšanu pacientam, kas leto antitrombocītu blokatoru ASS, kas normalizē asins rādītājus laboratoriskajā izpētē. «Melnās dzīvās mikroskopijas» aina attēlo fotogrāfijā pa kreisi izteiktu trombocītu agregāciju, kas pilnībā izzūd pēc 2 nedēļu aktivētā ūdens lietošanas (foto pa labi)Avots: Dr. Irlahera izpētes arhīvs.

     Pēdējie divi fotoattēli uzskatāmi demonstrē, ka aktivētā ūdens lietošana var novērst asins sarecēšanu tādējādi novērst insulta un infarkta draudus.

     Aktivētā ūdens lietošanas efektivitāte ir novērota ārstējot pacientus ar Reino fenomenu un klibošanu (sāpes staigājot), kas acīmredzami ir saistīts ar asinsrites uzlabošanos.

     Zinātniece D. Ašbah nāca klaja ar daudzsološiem klīnisko pētījumu rezultātiem, kas tika veikti Berlīnē «Aktivēto šķīdumu pētījumu un to praktiskās pielietošanas» klīnikā, par aktivētā ūdens iedarbību ārstējot I un II tipa diabētu.

     Medikamentu nepieciešamība I diabēta tipa gadījumā samazinājās par 35 %, II tipa- par 70% Aktīvizētā ūdens lietošana sekmēja glikozes samazināšanos asinīs 4-6 nedēlu laikā. Tāpat samazināšanās tika novērota 3 mēnešus pēc aktivētā ūdens lietošanas beigām un vidēji samazinājās par 25 %. Otrā tipa diabētam- samazinājās par 30 %.

Šāds ūdens – pamats veselībai un svara zudumam.

samazinam-degvielas-paterins